abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_37374834
Het enige echte SC Heerenveen-topic!

Gaan we ondanks het dramatische spel van de laatste maanden en ondanks de play-offs toch Europees voetbal halen? Er zijn nog twee mogelijkheden: via de UEFA-Cup-play-off tegen FC Twente en via de FairPlay-offs

Wat zeker is, is dat er nog heel wat moet gebeuren wil er volgend jaar een selectie staan die Europees potten kan breken. Gelukkig hebben we na de verkoop van Klaas-Jan en Georgios de euries nog....

SC Heerenveen.nl
de selectie
Frysk Folksliet


Centraal Heerenveen Topic: nu al een finale
sc Heerenveen Topic: Deel II
[centraal] sc Heerenveen #3 - We gaan europa in!
[centraal] sc Heerenveen #4 - Bruggink onze verlosser!
[Centraal] SC Heerenveen topic5: Jeroen Drost op de back
[Centraal] SC Heerenveen - deel 6 - Alweer Europa in !!!!!
[centraal] SC Heerenveen #7
[centraal] SC Heerenveen #8
[centraal] SC-Heerenveen-topic # 9
[Centraal] SC Heerenveen topic #10
[Centraal] SC Heerenveen topic #11
[Centraal] SC Heerenveen topic #12




Sportstad Heerenveen inclusief nieuwe stadion:



Abe Lenstra


Laatste bericht uit vorige topic:
quote:
er zijn twee plaatsen beschikbaar die worden verloot onder 11 landen.. in Nederland is SC Heerenveen de gelukkige mocht Nederland een extra plaats toegewezen krijgen. wint SC Heerenveen van Twente, dan is NAC de volgende gelukkige/sportiefste...

kans 1:5,5 dus via de Fair-Play-offs en 1:2 via Twente


[ Bericht 10% gewijzigd door rubbereend op 19-06-2006 12:11:01 ]
I'm a shooting star leaping through the sky like a tiger defying the laws of gravity
Farookh Bulsara (Freddie Mercury) 05/09/1946-24/11/1991
Hattrick: SC diepFries (1295088)
pi_37374924
Oke,

dan is
quote:
Mocht Heerenveen zich weten te plaatsen, dan is NAC de volgende ploeg op de Fair Play-lijst en gaat de Bredase club zodoende alsnog Europa in.
niet helemaal waar. Dat moet dan zijn dat de Bredase club kans maakt om Europa in te gaan.
pi_37374942
Gewoon van Twente winnen
pi_37375133
quote:
Op vrijdag 28 april 2006 13:36 schreef Nywuob het volgende:
Gewoon van Twente winnen
Duidelijk
  vrijdag 28 april 2006 @ 13:58:00 #5
103443 Tgr
loves Techno
pi_37375626
Is de uitslag van die loting bekend voor Heerenveen tegen Twente moet?
Want dan zou er wel competitie-vervalsing kunnen ontstaan, maar wel met als mooi resultaat dat Twente en Heerenveen Europa in gaan.
sig zit nog in de pipeline
pi_37376117
nee de overige competities in Europa moeten eerst afgelopen zijn.
pi_37378455
heb dat stukje ook in de VI gelezen net, daar werd geschreven dat de kans redelijk groot is dat NL die plaats krijgt...
Trots van het Noorden!
pi_37378721
Een kans van 2 op 11.
pi_37380829
quote:
Op vrijdag 28 april 2006 15:38 schreef MaxPower het volgende:
Een kans van 2 op 11.
Of 1 op 5,5 (staat ook in de OP en de laatste post van het vorige topic)
Ik heb er zelf niet hele hoge verwachtingen van, maar mocht het gebeuren, dan hoop ik eigenlijk dat SC Heerenveen van Twente verliest, want NAC heeft imo niet veel in Europa te zoeken..

Weet iemand trouwens wat er met de verliezer van SC Heerenveen - FC Twente gebeurd? In de oorspronkelijke opzet had deze toch tegen de winnaar van Vitesse-NEC moeten spelen voor de Intertoto-plek? Dat had dan weer iets te maken met het feit dat de bekerwinnaar niet bij de eerste 5 zou zitten en er dus een UEFA-cupplaats 'minder' te verdelen was bij de top9, en ter compensatie kon de 'verliezer' daarvan dan nog strijden voor de Intertoto... zoiets toch? Iemand die daar iets meer van weet? Is dit geschrapt omdat de nr's 1-5 al Europees voetbal hebben zodat één van de nr's 6-9 ook UEFA krijgt en er niet meer het risico bestaat dat één van de 'beste 6' zonder Europees voetbal komt te zitten?

(Ja, ik snap er ook de ballen van, maar d'r stond me iets van bij... vandaar de (ingewikkelde) vraag..)
I'm a shooting star leaping through the sky like a tiger defying the laws of gravity
Farookh Bulsara (Freddie Mercury) 05/09/1946-24/11/1991
Hattrick: SC diepFries (1295088)
  vrijdag 28 april 2006 @ 16:53:39 #10
89850 Proud2beDiepfries
Fryslân Boppe!!!
pi_37381278
Paul Bosvelt langer bij Heerenveen
quote:
Paul Bosvelt langer bij Heerenveen
28 april 2006
Paul Bosvelt blijft in ieder geval nog één jaar het shirt met de pompeblêden van sc Heerenveen dragen.

Dat is de uitkomst van het overleg tussen de routinier, trainer Gertjan Verbeek en de clubleiding. De 36-jarige middenvelder zelf liet al eerder blijken wel voor verlenging van het verblijf in Heerenveen te voelen.
24-voudig international Bosvelt kwam vorig jaar over van Manchester City, waar de geboren Doetinchemer twee seizoenen speelde. Daarvoor kwam Bosvelt uit voor Feyenoord, FC Twente en Go Ahead Eagles.
prima zaak.. na een kwakkelend begin heeft 'ie z'n plaats prima gevonden en zonder Paultje in het veld draait het elftal nog minder dan dat het momenteel al draait! goed dat 'ie blijft dus, nou nog fit blijven
I'm a shooting star leaping through the sky like a tiger defying the laws of gravity
Farookh Bulsara (Freddie Mercury) 05/09/1946-24/11/1991
Hattrick: SC diepFries (1295088)
  vrijdag 28 april 2006 @ 18:21:28 #11
49091 MasterMido
ja das lekker
pi_37383998
mooi zo jammer dat zijn conditie achteruit gaat
pi_37405098
Arnold Bruggink wil vertrekken, zegt hij in het AD. Hij kan sowieso naar Bochum, maar gaat het liefst wederom naar Spanje.

Volgens mij heeft hij in die twee seizoenen Heerenveen zelden zijn kwaliteiten echt volledig benut. Zullen jullie hem missen?
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_37405420
volgens VI gaat Bruggink sowieso weg, de club-site heeft dat nog niet bevestigd.. ik ben alleen bang dat 'ie inderdaad vertrekt, dus ja.. ik ga hem missen.

ik ben het met je eens dat hij in de twee seizoenen die hij bij ons heeft gespeeld zelden z'n kwaliteiten (volledig) heeft benut. natuurlijk heeft 'ie een moeilijke start gehad, aantal vervelende blessures gekend (ook nu weer) en had hij Huntelaar en Samaras voor zich in de pikorde (spits), waardoor hij slechts op het middenveld werd geposteerd (en niet in een vrije rol achter de spits bijvoorbeeld). pas in het laatste half jaar heeft Bruggink wat van zijn klasse getoond, het niveau van zijn PSV-tijd heeft 'ie (imo voornamelijk door veel randzaken) helaas nooit kunnen/mogen bereiken.
I'm a shooting star leaping through the sky like a tiger defying the laws of gravity
Farookh Bulsara (Freddie Mercury) 05/09/1946-24/11/1991
Hattrick: SC diepFries (1295088)
pi_37406018
Okee. Ik had verwacht dat hij het bij Heerenveen, vergelijkbaar met John de Jong, erg goed zou gaan doen.

Petter Hansson, als die naar Panathinaikos gaat, lijkt me ook geen leuke transfer. Hoewel dat wel een topclub is.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_37406484
quote:
Op zaterdag 29 april 2006 17:06 schreef methodmich het volgende:
Okee. Ik had verwacht dat hij het bij Heerenveen, vergelijkbaar met John de Jong, erg goed zou gaan doen.

Petter Hansson, als die naar Panathinaikos gaat, lijkt me ook geen leuke transfer. Hoewel dat wel een topclub is.
Bruggink heeft meer potentie dan De Jong, alhoewel ik Bruggink meer de man met de techniek vind en De Jong meer een technisch werkpaard.. Toch heeft De Jong meer/beter gepresteerd toen hij hier speelde..

Dat Hansson naar Panathinaikos gaat is natuurlijk wel een aderlating (mits het natuurlijk door gaat). Hij is toch de dragende kracht van de verdediging (die dit seizoen niet best draaiide), in de competitie slechts 7 keer de nul achterin gehouden.. play-offs dan nog twee keer , éénmaal in de beker en ook in Europees verband nog 4 keer, maar met 58 tegentreffers in 34 competitieduels was het niet best.. Ik denk dat het mede met het slechte seizoen dat Hansson heeft gedraaid te maken heeft, hij maakte, zeker vergeleken met vorig jaar, (te) veel fouten en dat heeft z'n weerslag op het elftal. Tel daarbij op het geknoei van Marcel Seip, het inzakken van Michel Breuer na de winterstop, het vertrek van Bakkati, etc..

Voor volgend seizoen moet er dus vooral defensief geinvesteerd worden. Seip vertrekt gelukkig zelf al.. Breuer moet een sterke man naast zich hebben. Jeroen Drost blijft zich doorontwikkelen. Poulsen is nog wat te licht denk ik, Derveld is afwachten wat 'ie doet.. ik vond hem lichtelijk tegenvallen, maar hij heeft ook nooit echt het vertrouwen van GJV gekregen...Met Waterman (mits fit) en Vandenbussche heb je twee prima keepers, middenveld heeft ook genoeg kwaliteit en potentie. Alleen de aanval (vooral de spitspositie) verdiend nog een nadere inspectie.. Tarvajärvi kan een revelatie worden, mits hij het vertrouwen krijgt.. Ik ben benieuwd hoe Boersma het gaat doen, of hij bij het eerste mee kan... Nilsson moet blijven en Yildirim moet weer gaan voetballen in plaats van, ja.. waar is 'ie eigenlijk mee bezig 't laatste anderhalf jaar? 't Zou mooi zijn als er een goede spits bij komt. Iemand die er gewoon 15-20 in schiet (meer mag altijd ). Lukt dat, dan kunnen/moeten we volgend jaar wel weer mee doen voor Europees voetbal!

edit: Ben vergeten dat we natuurlijk ook nog die twee Canadezen hebben, spits Friend (oid) en nog 'n middenvelder. Achterin is Stefanovic (transfervrij) misschien een optie? Ook Ramon Zomer had ik graag zien komen, maar die heeft rond de winterstop net z'n contract verlengd, dus dat wordt 'm niet.. Oja, en van mij mag er wel eens iemand kritisch naar de rol van Verbeek kijken.. Ondanks de redelijke resultaten ben ik absoluut niet onder de indruk van het werk van zijn hand. Het spel is vaak niet om aan te zien en veel belangrijke spelers gaan weg/willen weg, terwijl er vooral veel in de breedte wordt geinvesteerd..

[ Bericht 12% gewijzigd door Proud2beDiepfries op 29-04-2006 17:51:56 ]
I'm a shooting star leaping through the sky like a tiger defying the laws of gravity
Farookh Bulsara (Freddie Mercury) 05/09/1946-24/11/1991
Hattrick: SC diepFries (1295088)
  zondag 30 april 2006 @ 16:20:25 #16
49091 MasterMido
ja das lekker
pi_37428675
woeiiii nu staat het nog 0-1 Poulson nog paar minuutjes wachten
  zondag 30 april 2006 @ 16:30:04 #17
89850 Proud2beDiepfries
Fryslân Boppe!!!
pi_37428870
pfffff.... 0-1, hoe verzin je het..

kennelijk is het niveau van de rest nog lager en zijn we, met die dramatische spel, 'best of the rest'... jammer voor het Nederlands voetbal en 'gelukkig' voor ons...
I'm a shooting star leaping through the sky like a tiger defying the laws of gravity
Farookh Bulsara (Freddie Mercury) 05/09/1946-24/11/1991
Hattrick: SC diepFries (1295088)
pi_37429583
Ach, zolang iedereen weer fit is is het ongetwijfeld beter
pi_37433138
wij gaan Europa in

Gokje dat het A.L.S woensdag weer helemaal vol zit
Trots van het Noorden!
pi_37436390
Iemand nog een filmpje vh doelpunt? Talpa gemist..
  zondag 30 april 2006 @ 21:34:04 #21
89850 Proud2beDiepfries
Fryslân Boppe!!!
pi_37437277
quote:
Op zondag 30 april 2006 21:07 schreef anoukforza het volgende:
Iemand nog een filmpje vh doelpunt? Talpa gemist..
niet heel bijzonder, binnentikker bij de tweede paal (voorzet van Pranjic vanaf links) na een snel uitgevoerde counter..
De Wedstrijden wordt vannacht rond 01:00u herhaald... verder kan ik je (helaas) ook niet helpen..
I'm a shooting star leaping through the sky like a tiger defying the laws of gravity
Farookh Bulsara (Freddie Mercury) 05/09/1946-24/11/1991
Hattrick: SC diepFries (1295088)
  zondag 30 april 2006 @ 21:37:19 #22
49091 MasterMido
ja das lekker
pi_37439586
Thanks

Die Jan van Staa , die het over zijn ''jonge onervaren ploeg'' heeft. Nee Heerenveen heeft veel oude rotten..
en Verbeek, het is ''beter dan wij'' en niet ''beter als ons''

[ Bericht 42% gewijzigd door anoukforza op 30-04-2006 23:54:40 ]
pi_37443584
Ja, Van Staa deed net alsof Heerenveen een hele geroutineerde en professionele counterploeg op het veld had staan
pi_37445442
We leken wel een Italiaans team volgens van Staa
pi_37446282
Heerenveen geroutineerd?
Trots van het Noorden!
  maandag 1 mei 2006 @ 17:50:48 #27
49091 MasterMido
ja das lekker
pi_37460309
Hoe staat het met de kaartverkoop voor woensdag?
  maandag 1 mei 2006 @ 18:12:51 #28
89850 Proud2beDiepfries
Fryslân Boppe!!!
pi_37460849
quote:
Op maandag 1 mei 2006 17:50 schreef MasterMido het volgende:
Hoe staat het met de kaartverkoop voor woensdag?
plek zat nog geloof ik.., MP zal daar ongetwijfeld meer van weten, maar ik hoorde vanmiddag dat er nog volop plaatsen waren op Oost, dus dan zal dat voor de andere tribunes ook wel gelden...

eigenlijk mag het niet, maar het jeukt bij mij toch ook wel aardig.. bovendien is er mooi weer voorspelt, dus misschien dat ik toch maar gewoon ga.. maar laat dan in vredesnaam d'r even een fatsoenlijke partij voetbal op de mat gelegd worden, want dat van de laatste weken krijg je nachtmerries van
I'm a shooting star leaping through the sky like a tiger defying the laws of gravity
Farookh Bulsara (Freddie Mercury) 05/09/1946-24/11/1991
Hattrick: SC diepFries (1295088)
pi_37462621
Zal vast een slechte wedstrijd worden, maar het resultaat gaat ook wat mij betreft even boven het spel. Dus laat ze maar lekker behoudend spelen, als we Europa maar in gaan!

Zo'n 12.000/13.000 kaarten tot nu toe verkocht.
pi_37463572
Dat zijn de betere smsjes als je een rondleiding door Old Trafford krijgt op zondagmiddag... "0-1 gaat nergens over, 1 kans 1 goal" en daarna "afgelopen, winst is binnen"
pi_37491903
quote:
01/05 (18:32) Tegen Roda JC zat het Abe Lenstra Stadion nog niet eens voor de helft vol, maar tegen FC Twente zal het, gezien de laatste cijfers van de Tickutbox, een stuk drukker zijn.

sc Heerenveen heeft voor de wedstrijd van woensdagavond tegen FC Twente al ruim 14.500 kaarten verkocht. De directie verwacht dat er de komende twee dagen nog zoveel kaarten verkocht zullen worden, dat het Abe Lenstra Stadion zo goed als uitverkocht raakt. Heerenveen heeft na de 0-1 zege van zondag aan een gelijkspel genoeg om zich te plaatsen voor het toernooi om de Uefa Cup. Bij verlies strijdt sc Heerenveen tegen NEC of Vitesse om een plek in het Intertoto-toernooi.
Bron: Abelenstra.com
Trots van het Noorden!
  dinsdag 2 mei 2006 @ 19:15:59 #32
49091 MasterMido
ja das lekker
pi_37492091
Eerst zien dan geloven vol stadion
  woensdag 3 mei 2006 @ 22:04:58 #33
121310 venomsnake
El Saltador
pi_37525747
Feli mensen..

5-0
"Whatever the mind of man can conceive and believe, it can achieve" Napoleon Hill
  woensdag 3 mei 2006 @ 22:19:36 #34
54880 Cruoninga
Est. MXL AD
pi_37526301
Nou, 't is wel duidelijk welke windstreek er op de nationale voetbalkaart staat dit jaar. Tot in de halve finale van de Uefa Cup dan maar.
  woensdag 3 mei 2006 @ 23:17:55 #35
49091 MasterMido
ja das lekker
pi_37528624
ghehehe top avond

Stomme relschoppers
pi_37534040
Noord Nederland de gekstuh!
pi_37536206
quote:
Op donderdag 4 mei 2006 03:04 schreef MaxPower het volgende:
Noord Nederland de gekstuh!


Gefeliciteerd mensen!
Winnares Dione-award '05, '06 en '07!
pi_37536841
Gezellig gisteravond, leuk dat de spelers nog 'even' naar het café kwamen
Trots van het Noorden!
  donderdag 4 mei 2006 @ 10:40:57 #39
45648 D1
Religieus spookrijder
pi_37537550
quote:
Heerenveen in de markt voor Dingsdag
04 mei 2006, 10:09
Door: Pim Dikkers
SC Heerenveen wil Michael Dingsdag aan zijn selectie voor volgend jaar toevoegen. De verdediger kan een contract voor vier seizoenen tekenen in Friesland. Zijn club Vitesse is op de hoogte van de Friese belangstelling.
Manager voetbalzaken Jan Steuer zei tegen Omroep Gelderland dat Heerenveen zich officieel gemeld heeft voor Dingsdag.

Zaakwaarnemer Giuseppe Dello Russo verklaarde eveneens dat er nog een aantal andere clubs op de loer liggen, maar dat de Heerenveen in zijn ogen de beste papieren hebben: "Er is meer interesse, bijvoorbeeld van Feyenoord, Borussia Mönchengladbach en Werder Bremen, maar Heerenveen biedt de garantie van een basisplaats. Bovendien spelen ze Europees voetbal."
Bron: Voetbalprimeur.nl

Zou absoluut geen slechte aankoop zijn. Brengt net dat stukje agressie en winnersmentaliteit wat achterin bij Heerenveen nog soms ietwat ontbreekt.
Far better it is to dare mighty things, to win glorious triumphs even though checkered by failure, than to rank with those poor spirits who neither enjoy nor suffer much because they live in the gray twilight that knows neither victory nor defeat.
pi_37538005
Wat een feest gisteren.

Respect voor die Twente supporters die wel achter hun club bleven staan. En mooie sfeer van hun kant en uiteindelijk ook van onze kant. Om het te vieren de kop uit de volkskrant.

HEERENVEEN HAALT ALLES UIT DE KAST VOOR GALAVOORSTELLING
pi_37538177
Mooi die drie jonkies die nog even naar het vak kwamen.
pi_37539415
quote:
Op donderdag 4 mei 2006 10:40 schreef D1 het volgende:

[..]

Bron: Voetbalprimeur.nl

Zou absoluut geen slechte aankoop zijn. Brengt net dat stukje agressie en winnersmentaliteit wat achterin bij Heerenveen nog soms ietwat ontbreekt.
Zou inderdaad wel een goede aankoop zijn. Hopen dat het rond komt.
pi_37548347
Verbeek wil sowieso nog een verdediger of twee aantrekken en nog een aanvaller als het goed is. Misschien kan het halen van Europees voetbal Hansson nog verleiden tot blijven?
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  donderdag 4 mei 2006 @ 16:32:05 #44
89850 Proud2beDiepfries
Fryslân Boppe!!!
pi_37548691
quote:
Op donderdag 4 mei 2006 16:22 schreef methodmich het volgende:
Verbeek wil sowieso nog een verdediger of twee aantrekken en nog een aanvaller als het goed is. Misschien kan het halen van Europees voetbal Hansson nog verleiden tot blijven?
Dat zei Riemer gisteravond inderdaad ook al... Gezien zijn spel gister ben ik er ook weer helemaal voor.. dan is 'ie van onschatbare waarde. Maar mocht Petter desondanks toch willen vertrekken, dan is dat heel erg jammer, maar wens ik 'm veel succes bij z'n volgende club!

Dingsdag lijkt me een goede.. Ik vind 'm dit seizoen goed spelen, afgezien van een aantal 'incidentjes'.. was er een half jaar geleden ook niet een gerucht rondom hem met betrekking tot PSV?

Ach, een goede rechtsback erbij en een goeie spits en het lijkt al weer veel minder erg dan eerder dit seizoen. Maar waarom werd er gister wel gevoetbald en de afgelopen maanden niet? 't Waren toch vrijwel dezelfde spelers op \t veld.. Is het dan zo belangrijk dat ook de tegenstander 'voetbalt' en niet alleen afwachtend speelt?
I'm a shooting star leaping through the sky like a tiger defying the laws of gravity
Farookh Bulsara (Freddie Mercury) 05/09/1946-24/11/1991
Hattrick: SC diepFries (1295088)
pi_37549425
Hoewel ik wel begrijp dat hij ook nog eens een stapje hoger wil wagen, denk ik dat het voor Hansson beter zou zijn als hij zou blijven, anders kan het weleens een Allbäck-scenario worden.
pi_37549824
Dingsdag is inderdaad gelinkt aan o.a. PSV en Werder Bremen, Diepfries.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  donderdag 4 mei 2006 @ 19:27:08 #47
42658 Noca
Voetbalt O+
pi_37553008
Toch nog europees gehaald dus, de playoffs zijn aan jullie dus ook goed besteed. Gefeliciteerd.
pi_37555235
Vandenbussche nog tot 2011 onder de lat !
Ook een leuke soap..
Eerst wil hij eigenlijk wel weg omdat ie wil spelen en Waterman 1ste keus is.
Vervolgens Waterman geblesseerd ==> Brian mag weer, vervolgens tekent hij 1 of 2 jaar bij. (Toch? of vergis ik me?)
En nu zelfs tot 2011

H'veen ziet denk ik ¤¤¤'s omdat hij international gaat worden

[ Bericht 4% gewijzigd door Stinger__ op 04-05-2006 20:44:45 ]
pi_37559515
Ik vind het ook erg opvallend, als Waterman weer fit is zal Verbeek Brian vast weer aan de kant schuiven. Al mag Brian nu het voordeel van de twijfel wel een keer.
That's all folks!
pi_37563744
quote:
Op maandag 1 mei 2006 19:43 schreef MaxPower het volgende:
Dat zijn de betere smsjes als je een rondleiding door Old Trafford krijgt op zondagmiddag... "0-1 gaat nergens over, 1 kans 1 goal" en daarna "afgelopen, winst is binnen"
De 5-0 vieren op de Ramblas tussen alle Barcelona fans dronken van vreugde was ook wel gaaf
quote:
Op donderdag 4 mei 2006 20:35 schreef Stinger__ het volgende:
Vervolgens Waterman geblesseerd ==> Brian mag weer, vervolgens tekent hij 1 of 2 jaar bij. (Toch? of vergis ik me?)
En nu zelfs tot 2011
Was een optie van 1 of 2 jaar gelicht in zn contract inderdaad!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')