voor de zekerheid had je er liever nog wel 1 bij gemaakt. want dan had groningen zowiezo met 4-0 moeten winnnen nu is 2-0 voor verlenging en 3-0 voor een overwinning dat kunnen ze nog wel halen ajax moet gewoon die 0 houden in het hel van het noorden.quote:Op donderdag 27 april 2006 12:35 schreef Mangoworks2002 het volgende:
[..]
uit één keer scoren is genoeg
Tuurlijk, in principe moet het ook wel lukken, maar makkelijk zal het niet worden.quote:Op donderdag 27 april 2006 12:35 schreef Mangoworks2002 het volgende:
[..]
uit één keer scoren is genoeg
Ik niet hoor.quote:Op donderdag 27 april 2006 12:42 schreef Mangoworks2002 het volgende:
Wat ik wel jammer vond was dat boukari (ondanks dat hij heel mooi voorbereidde bij de 2-0) een te harde overtreding maakte op buijs...
Goh die Buijs trapte Boukhari pas smerig, gewoon wraak van Boukhariquote:Op donderdag 27 april 2006 12:42 schreef Mangoworks2002 het volgende:
ik heb de wedstrijd dus niet kunnen zien... Waren we zoveel beter? Wat ik wel jammer vond was dat boukari (ondanks dat hij heel mooi voorbereidde bij de 2-0) een te harde overtreding maakte op buijs...
En los van de prestaties, Blind is Ajax. Praat met hem en kijk of hij als assistent een jaartje door wilt gaan om meer ervaring op te doen. Bijvoorbeeld als assistent van Ten Cate.quote:Op donderdag 27 april 2006 12:42 schreef HeatWave het volgende:
Ik vind het ook niet kunnen zo hoor. Hoe slecht het ook was, en hoe beroerd Danny het ook gedaan heeft, je moet wel altijd normaal met mensen om blijven gaan.
Maar daar schort het al jaren aan bij Ajax....
Ja, maar ik hoop wel dat hij nu een beetje in vorm blijft...quote:Op donderdag 27 april 2006 12:45 schreef Rhapsody het volgende:
Hij speelde goed ja.
Sowieso speelt ie goed de laatste wedstrijden. Terecht dat Ajax hem wilt behouden.
Hij heeft nog zo'n periode gehad dat hij wel aardig speelde, van mij mag hij weg.,.,quote:Op donderdag 27 april 2006 12:45 schreef Rhapsody het volgende:
Hij speelde goed ja.
Sowieso speelt ie goed de laatste wedstrijden. Terecht dat Ajax hem wilt behouden.
Nee.quote:Op donderdag 27 april 2006 12:47 schreef TC03 het volgende:
Een maand geleden zag iedereen Blind nog liever gisteren dan vandaag vetrekken en nu moet hij opeens blijven.
Klopt, ik vind het ook maar schijnheilig. Blind moet weg als hoofdcoach.quote:Op donderdag 27 april 2006 12:47 schreef TC03 het volgende:
Een maand geleden zag iedereen Blind nog liever gisteren dan vandaag vetrekken en nu moet hij opeens blijven.
Moet van mij ook opstappen als Coach, maar verder gaan als Assistent...quote:Op donderdag 27 april 2006 12:47 schreef TC03 het volgende:
Een maand geleden zag iedereen Blind nog liever gisteren dan vandaag vetrekken en nu moet hij opeens blijven.
quote:Op donderdag 27 april 2006 12:47 schreef TC03 het volgende:
Een maand geleden zag iedereen Blind nog liever gisteren dan vandaag vetrekken en nu moet hij opeens blijven.
Uit volle borst meegezongen, maar alleen om hem een hart onder de riem te steken, hij wordt door het bestuur aan het lijntje gehouden en dat vind ik een zéér slechte behandeling van een échte Ajacied.quote:Op donderdag 27 april 2006 12:47 schreef TC03 het volgende:
Een maand geleden zag iedereen Blind nog liever gisteren dan vandaag vetrekken en nu moet hij opeens blijven.
precies bied hem gewoon weer een functie binnen ajax aan. het bestuur heeft geen respect voor Mister Ajax.quote:Op donderdag 27 april 2006 12:52 schreef HeatWave het volgende:
Blind moet ook wel weg, maar hij moet met het verdiende respect behandeld worden. Het is en blijft een ras-ajacied.
Iddquote:Op donderdag 27 april 2006 12:52 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Uit volle borst meegezongen, maar alleen om hem een hart onder de riem te steken, hij wordt door het bestuur aan het lijntje gehouden en dat vind ik een zéér slechte behandeling van een échte Ajacied.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |