dat zijn tips waar ik wat aan hebquote:Op woensdag 26 april 2006 17:18 schreef kippiej het volgende:
Een vlotte babbel hebben is best een makkie hoor. Dat is niet echt aangeboren.
Vraag aan dr wat ze doet, (school / werk ) , vraag iets over dr werk, maak een opmerking over iets uit de directe omgeving etc etc.,. op die manier kan je aftasten wat zij leuk vind om het over te hebben en heb je uiteindelijk best een leuk gesprek
ik accepteer niks, onbetaalde sex met een echt lekkker wijf staat al een flink aantal jaar boven aan het prioriteiten lisjtje. En het zal me lukken ook GVD.quote:Op woensdag 26 april 2006 17:21 schreef milagro het volgende:
pfft als je een OP kan vollullen met onzin moet een praatje poep je toch ook wel lukken.
maar goed dat lukt je dus niet, en nu wil je een voorgekauwd praatje om te gebruiken of een handleiding.
niemand is verplicht jou leuk te vinden, meneer.
als een naar jouw smaak lelijk of onsymapthiek ogende dame jou aanspreekt in de kroeg en je bent net niet in de stemming voor liefdadigheid blijf jij zeker beleefd en worstel je je een praatje door?
flikker toch op, zeg.
je hebt het of je hebt het niet , voor de een wel, voor de ander niet, accepteer dat gewoon en klaar ben je.
gefrustreerd aandacht verwachten of opeisen is een btje suf.
Waarom scheerje altijd alle meisjes en vrouwen over een kam? De een wil gewine-en-dined worden, de ander wordt liever binnen 5 minuten na de ontmoeting in een achterafsteegje bruut gepakt...Wat verwacht je nou precies voor tips?quote:Op woensdag 26 april 2006 17:22 schreef McCarthy het volgende:
[..]
wat vinden meisjes leuk .... my little pony, idols, big brother of de geo politieke situatie in het midden oosten?
nee, je bent niet aantrekkelijk genoeg om het zonder vlotte babbel te doen, en je bent te saai om er een te hebben, blijkbaar.quote:Op woensdag 26 april 2006 17:23 schreef McCarthy het volgende:
[..]
ik accepteer niks, onbetaalde sex met een echt lekkker wijf staat al een flink aantal jaar boven aan het prioriteiten lisjtje. En het zal me lukken ook GVD.
waarover moet ik babbelenquote:Op woensdag 26 april 2006 17:24 schreef Aventura het volgende:
[..]
Waarom scheerje altijd alle meisjes en vrouwen over een kam? De een wil gewine-en-dined worden, de ander wordt liever binnen 5 minuten na de ontmoeting in een achterafsteegje bruut gepakt...Wat verwacht je nou precies voor tips?
tis niet eerlijk, zelfs onaantrekkelijke vrouwen zoals jij kunnen altijd neukenquote:Op woensdag 26 april 2006 17:25 schreef milagro het volgende:
[..]
nee, je bent niet aantrekkelijk genoeg om het zonder vlotte babbel te doen, en je bent te saai om er een te hebben, blijkbaar.
naar de hoeren dus
ja, dankzij jullie wanhoopquote:Op woensdag 26 april 2006 17:36 schreef Interpol-Maastricht- het volgende:
[..]
tis niet eerlijk, zelfs onaantrekkelijke vrouwen zoals jij kunnen altijd neuken
VALT ER NOG WAT TE NEUKEN lijkt me niet echt een goede openings zinquote:Op woensdag 26 april 2006 17:50 schreef Markman het volgende:
hmm vlotte babbel .. je kan er aan proberen te werken door spontane leuke gesprekken te voeren in chatboxen, en daarna kun je het toepassen in het echt. Volgens mij werkt het wel, en je kan er op letten wat anderen zeggen.
* dan niet natuurlijk in zon gare TMF chatbox, maar een box voor relaxte gesprekken!
quote:Op woensdag 26 april 2006 17:56 schreef method21 het volgende:
[..]
VALT ER NOG WAT TE NEUKEN lijkt me niet echt een goede openings zin
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |