Past beter bij hem dan Villarreal.quote:Op donderdag 27 april 2006 18:45 schreef DutchGooner het volgende:
Pires is in onderhandeling met Benfica
Bron?quote:Op donderdag 27 april 2006 19:23 schreef cultheld het volgende:
Leiwakabessy naar HSV.
Kuytquote:Op woensdag 26 april 2006 18:06 schreef twi het volgende:
[..]
Clubliefde houdt ergens op. Als je prijzen wilt winnen heb je er niks aan.
Ik moest lachenquote:Op donderdag 27 april 2006 19:26 schreef methodmich het volgende:
Of Steffi, gezien de Duitse club.
Nou dat in ieder geval 1000 keer liever dan naar Bayern Münchenquote:Op vrijdag 28 april 2006 15:37 schreef WeebI het volgende:
Sergio Aguero voor 23 miljoentjes naar Atlético Madrid volgens AS.
Nee. Hij wil pas praten met clubs als alle wedstrijden van Willem II erop zitten.quote:Op zaterdag 29 april 2006 16:38 schreef methodmich het volgende:
Opmerkelijk dan. Misschien is ie afgekeurd in Alkmaar??
Wat ik hoorde hebben ze allebei al getekend en zijn ze zelfs al gekeurd. AZ moet het nog afwikkelen met Willem II en gaat Agustien vermoedelijk direct doorverhuren. Of aan Willem II of aan RKC.quote:Op zaterdag 29 april 2006 16:56 schreef Radegast het volgende:
[..]
Nee. Hij wil pas praten met clubs als alle wedstrijden van Willem II erop zitten.
Z'n zaakwaarnemer heeft al wel met AZ gesproken.
Klopt ook, mm. AZ wil bovendien Sankoh toevoegen aan de selectie.quote:Op zaterdag 29 april 2006 17:16 schreef methodmich het volgende:
[..]
Wat ik hoorde hebben ze allebei al getekend en zijn ze zelfs al gekeurd. AZ moet het nog afwikkelen met Willem II en gaat Agustien vermoedelijk direct doorverhuren. Of aan Willem II of aan RKC.
Zou woensdag met de voorzitter zijn gesignaleerd. Steenrijke man en dus club. Maar wat Ronaldo in Oostenrijk moet??quote:
Afbouwenquote:Op zaterdag 29 april 2006 17:21 schreef methodmich het volgende:
[..]
Zou woensdag met de voorzitter zijn gesignaleerd. Steenrijke man en dus club. Maar wat Ronaldo in Oostenrijk moet??
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |