die is ook al een half jaar op de buisquote:Op vrijdag 28 april 2006 23:00 schreef Viking84 het volgende:
Ik zag gisteren die afperser van Shirina, Sven, in een reclame
m.a.w.: je loopt achter, meidquote:Op vrijdag 28 april 2006 23:01 schreef babette21 het volgende:
[..]
die is ook al een half jaar op de buis
Oh toen las ik deze reeks nog niet.quote:Op vrijdag 28 april 2006 22:48 schreef babette21 het volgende:
[..]
Svennie had die link [zowat] een half jaar geleden al gelegd!!
Zie OP van ONM #160: Waar tienerhoertjes regeren....
Maar toen was ze toch nog alleen maar aan het chatten, of nietquote:Op vrijdag 28 april 2006 22:48 schreef babette21 het volgende:
[..]
Svennie had die link [zowat] een half jaar geleden al gelegd!!
Zie OP van ONM #160: Waar tienerhoertjes regeren....
Jammer.quote:Nikkie Plessen komt niet meer terug in de soapserie 'Onderweg naar morgen'. Enige tijd leek het erop dat zij weer terug zou keren als Lizzie Vehmeijer, maar vandaag maakte zij bekend niet meer terug te keren in de razend populaire soapserie op BNN. Binnenkort is Nikkie te zien in 'Hotnews' op Jetix. Voordat ze een vaste rol in 'ONM' kreeg, was zij te zien als Nikki in 'GTST'. Zij speelde hier het vriendinnetje van Job Zonneveld
quote:maar misschien kun je dan een half uur lang stilstaan hoe fijn het eigenlijk is dat we in een land leven dat zo vrij is dat een serie als ONM op tv mag zijn!
Er zit een kern van waarheid in, maar dat het nou zo speciaal is dat specifiek ONM op tv mag zijn...quote:
toen was Dave haar aan het ronselen...quote:Op vrijdag 28 april 2006 23:39 schreef Svensational het volgende:
Maar toen was ze toch nog alleen maar aan het chatten, of niet? Vooruitziende blik dus
.
ze staat al op 't Archief....quote:Oh, en oud nieuws waarschijnlijk, maar:
Maar Nikkie was lekkerder om te zien.quote:Op zondag 30 april 2006 11:05 schreef babette21 het volgende:
ze staat al op 't Archief....
ach, eigenlijk heeft ze niet veel toegevoegd de laatste jaren, behalve een hoop gejank...
Lizzy 1 was veel toffer [eigenlijk gewoon een heel ander personage]
quote:ONM goes Lingo
Balen dat je ONM moet missen in de zomerstop? No panic! Want vanaf 15 mei zie je ONM acteurs spelen in het woordspelletje Lingo! Wie gaan spelen in de show is nog niet bekend. Wat we wel weten is dat ze zullen gaan strijden tegen acteurs uit Lotte, de telenovela van Talpa. Lingo is elke werkdag om 19:00 uur te zien bij de TROS, Nederland 2. Kijken dus!
bron
tegen spelers uit Lotte? Ron Raven tutje (what's her name again?) dus ookquote:
Janna Fasseartquote:Op maandag 1 mei 2006 15:06 schreef Viking84 het volgende:
[..]
tegen spelers uit Lotte? Ron Raven tutje (what's her name again?) dus ook
Smee versus Juniorquote:
En Ilse 'polderhorror' Heus (ONM: Nico Swaab) niet te vergeten.quote:Op maandag 1 mei 2006 15:11 schreef -Marlii- het volgende:
Janna Fasseartzou ze soms bij beide mee doen?
quote:Op maandag 1 mei 2006 17:20 schreef Iwan1976 het volgende:
En Ilse 'polderhorror' Heus (ONM: Nico Swaab) niet te vergeten.
Die dubbele horror zag ik gisteren op een band terug. Eerst een krikkende Joost en Nico en toen nog een Lizzy met "een hooivork in haar hals".quote:Op maandag 1 mei 2006 17:20 schreef Iwan1976 het volgende:
En Ilse 'polderhorror' Heus (ONM: Nico Swaab) niet te vergeten.
En ook in de reclame van dat schijtpapier.quote:Op maandag 1 mei 2006 18:16 schreef Svensational het volgende:
Nico was niet oké, in Lotte is ze ook zum
ik bedoel dan ook echt het personage, niet zozeer de actrice...quote:Op maandag 1 mei 2006 18:16 schreef Svensational het volgende:
Nico was niet oké, in Lotte is ze ook zum
come on, na één aflevering lag de rest van het verhaal al op tafel.....quote:
ik heb me in ONM niet aan haar gestoord.... in Lotte welquote:En met een andere actrice was Nico misschien best oké geweest idd.
Voorspelbaarheid is oké. Ik kijk er iig graag naar.quote:Op maandag 1 mei 2006 18:27 schreef babette21 het volgende:
come on, na één aflevering lag de rest van het verhaal al op tafel.....
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |