Ik hoop het ook!quote:Op zaterdag 22 april 2006 03:46 schreef ondeugend het volgende:
Ach ik hoop zo dat het mormeltje het gaat halen.
Liefquote:Op zaterdag 22 april 2006 09:16 schreef lady-wrb het volgende:
kom op pjer, go go go
ik heb net zijn foto aan luca laten zien en die vroeg zich af of hij op zijn handje paste.
Ik heb hetzelfde gevoel hoor CW, maar ik hoop ook zo echt vanuit m'n hele hart en ziel dat het beestje het gaat halenquote:Op zaterdag 22 april 2006 09:27 schreef CartWOman het volgende:
Als ik eerlijk ben klinkt het allemaal niet zo hoopgevend... maar ik hoop zó dat kleine Pjèr m'n ongelijk zal bewijzen. Kom op, manneke!!![]()
Ik ook, en ik hoop zo dat hij het wel gaat halenquote:Op zaterdag 22 april 2006 09:29 schreef XcUZ_Me het volgende:
[..]
Ik heb hetzelfde gevoel hoor CW, maar ik hoop ook zo echt vanuit m'n hele hart en ziel dat het beestje het gaat halen.
Het is wel redelijk, dank je. Ik was gisteren extreem brak, maar toen was ik ook al een dikke 30 uur op. Ik ben rond 17:30 naar bed gegaan en heb heerlijk geslapen tot een uurtje of half elf. Pok en ik hebben toen gezellig ff zitten teutebellen en toen is Pok naar bed gegaan. Vanmorgen heel vroeg heb ik een paar kleine tukjes gedaan (ken je dat, dat je op de wekker kijkt en dat het steeds een kwartiertje later is?). Mijn maag en darmen zijn weer aan het doen waarvoor ze zijn aangenomen en verder voel ik me redelijk wel.quote:
Op haar manier doet ze ontzettend haar bestquote:Op zaterdag 22 april 2006 09:35 schreef Serendips het volgende:
Misschien een leuke voor de topictitel...Het is trouwens wel zo dat Pluim telkens veel eer krijgt in de topictitels. Evenredig naar het verrichte kitten-verzorgwerk, zou het beter ElisaB en Pokkehontastopic kunnen heten!
Ze wéét dat het iets met haar te maken heeft, daar ben ik zeker van. Alleen lijkt ze het gewoon niet te snappen. Misschien heeft ze best ergens ingebouwd iets zitten dat reageert op het piepen van haar eigen jongen. Maar ontbreekt het aan de connectie of zo.quote:Op zaterdag 22 april 2006 09:46 schreef Rewimo het volgende:
Ze begint toch wat sympathie voor Pjèr te ontwikkelen? Of ze raakt gewend aan hem, dat kan natuurlijk ook. Geneest ze zelf goed?
Will doquote:Op zaterdag 22 april 2006 09:46 schreef deedeetee het volgende:
Doe maar rustig aan en ga lekker een hele tijd plat
Dat denk ik ook ze mist voor haar gevoel een stukquote:Op zaterdag 22 april 2006 09:51 schreef Rewimo het volgende:
Die ks heeft haar natuurlijk in de war gebracht. Tot die tijd was ze ervan overtuigd dat ze baby's kreeg. Maar daarna waren er ineens baby's die niet haar lucht hadden en er was iets met haar lijf aan de hand en ze was een stukje tijd kwijt... Heel verwarrend als je poes bent
Zouden katten dat nou écht kunnen ??? Ze legt hooguit een link tussen haar narigheid/angst/gevoel van groot onbehagen en de plotselinge verschijning van de kittens. Dat geeft haar géén leuk gevoel als ze zo'n kitten ziet. Het kost wel ff tijd om over die schrik heen te komen denk ik.quote:Op zaterdag 22 april 2006 10:03 schreef Martijn_77 het volgende:
[..]
Dat denk ik ook ze mist voor haar gevoel een stuk![]()
Dat klinkt ontzettend cutequote:Op zaterdag 22 april 2006 17:49 schreef Pokkehontas het volgende:
Iemand ElisaB nog gezien? Nee zeker hè.....?Oftewel, die ligt nog lekker te slapen. Heel goed!!
Pjèr doet het nog steeds naar behoren. Hij drinkt ietsje minder dan vannacht, maar daar staat tegenover dat ie ook nog maar 1x dunne poep heeft gemaakt sinds vanochtend. En hij ligt zo lekker te spinnen, prachtig! We hebben de halve middag samen op de bank gelegen, kruik op mijn buik, Pjèr op mijn borst, Pjèr met zijn kont tegen de kruik aan, lekker een fleeceje erover. Hij ligt echt te genieten dan![]()
Pokkehontas en Pjèr zitten knus te schemeren, dus niet scherp te krijgen. Dan maar eentje van vannacht net na het vochtspuiten en voederen:quote:
In de poedermelk zitten de vtaminen en mineralen die hij nodig heeft. Daar bovenop krijgt hij het spul tegen de diarree. Daarin zitten ook wat extra zouten. Twee maal daags krijgt hij antibiotica (een keer van ons en een keer van de DA) en tot slot een keer per dag een ontstekingsremmer van de DA.quote:Op zondag 23 april 2006 00:11 schreef Martijn_77 het volgende:
Krijgt Pjèr nu ook nog iets van medicijnen of extra vitamines door zijn voeding?
Zo, die ziet in zijn jonge leven vaker de DA dan een gemiddelde kat in zijn hele levenquote:Op zondag 23 april 2006 01:01 schreef ElisaB het volgende:
In de poedermelk zitten de vtaminen en mineralen die hij nodig heeft. Daar bovenop krijgt hij het spul tegen de diarree. Daarin zitten ook wat extra zouten. Twee maal daags krijgt hij antibiotica (een keer van ons en een keer van de DA) en tot slot een keer per dag een ontstekingsremmer van de DA.
Misschien wil ik het graag zien, maar volgens mij heeft ie net van die piek-pluim-oortjes als Pluimquote:Op zondag 23 april 2006 00:23 schreef Bluezz het volgende:
Wauwwww wat een lekker asfalt koppie![]()
![]()
En inderdaad een leeuwenbekkie!
Dat op die laatste foto's zijn toch echt mijn handen hoorquote:Op zondag 23 april 2006 01:05 schreef Bluezz het volgende:
die ring van pok (?), het is net of ze met mij getrouwd is![]()
Van woensdag tot en met vrijdag zelfs 3 keer per dag... Tis wel heel sneu. Als onze DA's niet zo liev waren, had ik er erg veel moeite mee gehad. Morgen (zojuist besloten) gaan we toch nog een keer heen. Net als vanmorgen. Gewoon om even te laten kijken hoe het gaat en om de DA er 15cc water in te laten pompen (en de ontstekingsremmer natuurlijk). Best leuk dat thuisklooien, maar het is een akelig klusje.quote:Op zondag 23 april 2006 01:03 schreef Martijn_77 het volgende:
Zo, die ziet in zijn jonge leven vaker de DA dan een gemiddelde kat in zijn hele leven![]()
Volhouden doen we zekerquote:Op zondag 23 april 2006 01:19 schreef Duderinnetje het volgende:
Voorzichtig optimistisch Elies en Pok, that's the way to go
Hou nog even vol wijffies, en hopelijk komt Pjèr dan glansrijk uit de gevarenzone!
Ik hoop heel hard mee!! Dat jullie dat allemaal verdienen intussen staat vast.quote:Op zondag 23 april 2006 01:23 schreef ElisaB het volgende:
[..]
Volhouden doen we zeker
Pjèr is in diepe rust. Als ie zo doorgaat, dan word ik een dezer dagen nog eens ontzettend blij
Ow okquote:Op zondag 23 april 2006 01:06 schreef ElisaB het volgende:
Dat op die laatste foto's zijn toch echt mijn handen hoor
En de ringen zijn erfstukken. Onze trouwringen zitten op rechts
Er zitten van die puntjes opquote:Op zondag 23 april 2006 01:26 schreef Bluezz het volgende:
Die oortjes van Mams? Ze zijn nog zo piepkleinig, hiervandaan nog moeilijk te zien, alhoewel ik steeds met nieuwe foto's helemaal naar voren geleund met neus op scherm zit![]()
Ja hier ook! Ik zit dan letterlijk aan het scherm gekluisterd.quote:Op zondag 23 april 2006 01:26 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Ow ok
Die da's van jullie zijn super idd!! Maar het is wel hun werk natuurlijk.
De echte helden hier zijn jullie
Die oortjes van Mams? Ze zijn nog zo piepkleinig, hiervandaan nog moeilijk te zien, alhoewel ik steeds met nieuwe foto's helemaal naar voren geleund met neus op scherm zit![]()
Oh, die puntjes zijn zo lekker en leuk om aan te zitten.quote:
Ja, dat hadden wij zelf inmiddels ook besloten. Die gaat nergens meer heenquote:Op zondag 23 april 2006 01:41 schreef Kaap het volgende:
Na alles wat je doorgemaakt hebt kan ik me voorstellen dat Pjer als hij het overleeft gewoon bij jullie nlijft. Dat speciale plekje heeft hij nu al verovert in je hart
Ik ookquote:Op zondag 23 april 2006 11:35 schreef Yolli het volgende:
Ik blijf duimen!
Hij blijkt een vechtertje te zijn, en geef het dus vooral niet op! Dat hij kracht heeft om zo te spartelen en klimmen laat zien dat hij niet zo maar onder de tafel te krijgen is.quote:Op zondag 23 april 2006 11:27 schreef Pokkehontas het volgende:
Zo, net naar de dierenarts geweest. Vlak daarvoor produceerde Pjèr ineens weer diarree en hij was ook weer terug op het gewicht van eergisteren. Gisteren begon ie voorzichtig een paar gram aan te komen. Volgens de dok zijn we ook nog lang niet uit de problemen met Pjèrke. En ik denk wel dat ze daar gelijk in heeft. Maar ze vond hem ook levendig en tevreden en vond het goed nieuws dat hij weer wat meer kracht begint te krijgen. Het blijft spannend!
Don't you worry! Zolang Pjèr aangeeft het leven leuk te vinden en wij niet de indruk hebben dat hij pijn heeft e.d., gaan wij vrolijk door!quote:Op zondag 23 april 2006 12:06 schreef Serendips het volgende:
Hij blijkt een vechtertje te zijn, en geef het dus vooral niet op!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |