lijkt me niet. De arena is commercieel en Ajax heeft zelf geld. Misschien dat ze met de bouw gesponsord hebben, maar nu zullen ze niet aan de huur meebetalen neem ik aan.quote:Op zaterdag 22 april 2006 15:44 schreef Houniet het volgende:
Hoe zit het met de gemeente Amsterdam dan, betalen die ook mee aan de huur van het stadion. Ik ben daar niet zo op de hoogte van namelijk.
![]()
Gemeente Amsterdam heeft aandelen van de Arena.quote:Op zaterdag 22 april 2006 16:53 schreef The_Hives het volgende:
[..]
lijkt me niet. De arena is commercieel en Ajax heeft zelf geld. Misschien dat ze met de bouw gesponsord hebben, maar nu zullen ze niet aan de huur meebetalen neem ik aan.
quote:Rosenberg: 'Ik ben niet honderd procent'
22 april 2006, 17:16
Door: Pim Dikkers
Markus Rosenberg is al enkele weken niet in zijn beste doen. Op de website Highlow.nl geeft de aanvaller aan waar het aan ligt: "Ik ben net niet helemaal honderd procent."
"Het laatste zetje ontbreekt", vervolgde de Zweed. "Als ik de bal krijg, voelt het niet alsof ik de bal wel helemaal onder controle heb. Ik weet niet wat het precies is. Ik hoop dat ik er zondag (tegen Feyenoord red.) weer eens eentje in knal. De enige misschien. Dat zou prachtig zijn."
Veel te duur op dit moment... Misschien na 2006/2007?quote:Op zaterdag 22 april 2006 18:19 schreef Badabingea het volgende:
Waarom gaan we niet achter Chivu aan?
Die wilt ook graag terug en die kunnen we goed gebruiken.
Hij wilt zelf komen toch?quote:Op zaterdag 22 april 2006 18:20 schreef Black-Death het volgende:
[..]
Veel te duur op dit moment... Misschien na 2006/2007?
Zit een prijskaartje aanquote:Op zaterdag 22 april 2006 18:27 schreef Badabingea het volgende:
[..]
Hij wilt zelf komen toch?
En daar speelt die toch niet tot amper?
Wel jammer.
En clubs als Real Madrid en Man Utd willen hem ook hebbenal is ajax natuurlijk veel mooier.quote:
die kwalquote:Op zaterdag 22 april 2006 19:29 schreef methodmich het volgende:
Anouar Diba, dat zou getuigen van ambitie als je die aantrekt.
Net zoiets als het nieuwe van Valencia?quote:Op zaterdag 22 april 2006 19:08 schreef Nashje het volgende:
Chivu komt nu nog echt niet terug hoor. Blijft nog een seizoen in Roma en tekent volgend jaar bij een mooie en nog grotere club.
En ik wou dat Ajax een eigen stadion had.
quote:Volgens de Spaanse sportkrant Marca zal Valencia waarschijnlijk beschikken over het modernste voetbalstadion ter wereld. Het bouwbedrijf IMG heeft namelijk deze week een voorstel gedaan aan de huidige nummer twee in de Primera División, waarbij de laatste technologische snufjes en ontwikkelingen centraal staan.
Het stadion zal beschikken over 70.000 zitplaatsen waar elke toeschouwer de mogelijkheid heeft om via een LCD-scherm verschillende activiteiten te ondernemen. Zo kunnen er vanuit een zeer comfortable zitplaats versnaperingen worden besteld en kunnen er weddenschappen op wedstrijden worden afgesloten. Tevens beschikt de bezoeker over een sms -en chat service naar mobiele telefonie en kan er ook radio worden beluisterd.
Bovendien kan de bezoeker in het stadion voordat de wedstrijd begint de opstellingen of de laatste nieuwsfeiten op zijn mobiele telefoon of PDA verzonden krijgen.
In Valencia was IMG onder meer verantwoordelijk voor de bouw van het Congresgebouw, een gelijkwaardig project gezien het feit dat aan beide projecten een prijskaartje hangt van 350 miljoen euro.
Stadion, zei ik. Geen bioscoop.quote:Op zaterdag 22 april 2006 20:24 schreef jna het volgende:
[..]
Net zoiets als het nieuwe van Valencia?
[..]
![]()
En hoe willen ze dat hufterproof maken?quote:Op zaterdag 22 april 2006 20:24 schreef jna het volgende:
[..]
Net zoiets als het nieuwe van Valencia?
[..]
![]()
quote:Ajax A1 dicht bij kampioenschap
Apeldoorn, 22 april 2006
De schaal en de medailles waren al aanwezig toen Ajax A1 zaterdagmiddag aantrad tegen Vitesse/AGOVV, want bij winst van Ajax en puntenverlies van Feyenoord zou het team van trainers Sonny Silooy en Dick de Groot kampioen zijn. Tot een huldiging kwam het niet. Ajax won zelf weliswaar met 0-4, maar ook Feyenoord pakte drie punten.
Ajax had een kwartiertje nodig om tegenstander Vitesse/AGOVV af te tasten. Toen werd het gaatje gevonden in de defensie. De voorzet kwam van de linkerkant van Murat Yildirim en hij vond Siem de Jong, die keurig raak kopte. De Jong speelde voor de eerste keer mee bij het hoogste jeugdelftal en de speler van B1 liet zijn visitekaartje achter in de score. Want hij opende niet alleen de score, hij tekende veel later ook voor de eindstand van 0-4.
Maar tot die tijd gebeurde er nog wel het een en ander. Na de openingsgoal kreeg de thuisploeg een kans omdat de Ajax-defensie de bal slecht wegwerkte. De kans werd echter gemist. Ook Ajax kreeg nog enkele mogelijkheden, maar Sergio Zijler, Marijn Sterk en John Goossens misten het geluk.
In de tweede helft ging bijna al het verkeer richting Vitesse-doel. Een keer kreeg de thuisploeg nog een mogelijkheid maar Arends werkte de bal net naast. Daarvoor had Javier Martina al een schot gelost, maar zat de keeper er nog tussen.
Na een klein kwartiertje in de tweede helft rondde Goossens een eentwee met Jordy Brouwer succesvol af door de bal over de keeper te schieten, 0-2. Vier minuten later was Brouwer wederom een schakel in een eentwee, maar nu was Chakib Tayeb de doelpuntenmaker, 0-3. In de 68ste minuut tekende De Jong voor de eindstand van 0-4 door bij een scrimmage alert te zijn en de vierde Ajax-treffer binnen te werken.
Hoewel Ajax heer en meester was en via Mitchel Donald nog enkele kansen kreeg, bleef het 0-4. Aangezien Feyenoord nipt met 0-1 bij Excelsior won, kon de KNVB-afgevaardigde de schaal en de medailles weer terug nemen naar Zeist. Het kampioenschap is namelijk nog niet binnen. De wedstrijd die Ajax A1 donderdagavond 27 april in Rotterdam zou spelen tegen Sparta is verzet naar dinsdag 2 mei.
Opstelling Ajax A1: Marco van Duin; Vurnon Anita, Donovan Slijngard (78. Ivo de Heus), Jan Vertonghen (64. Gregory van der Wiel), Marijn Sterk; Siem de Jong (70. Mitchel Donald), Murat Yildirim (73. Marco Neuvel), John Goossens; Sergio Zijler, Javier Martina (48. Jordy Brouwer), Chakib Tayeb.
Dat was ook het eerste waaraan ik moest denken... dat is onmogelijk ...quote:Op zaterdag 22 april 2006 21:38 schreef Trancelocator het volgende:
[..]
En hoe willen ze dat hufterproof maken?
Ja elke supporter is voorstander van de grachten, je hebt helemaal gelijk.quote:Op zondag 23 april 2006 01:57 schreef soccerbrain het volgende:
jammer he van die Arena..lopen ze toch achter de feiten aan .Ajax had gewoon een modern'Engels' stadion moeten hebben.60.000plaatsen. .dit is echt dramatisch...vooral achter de doelen...die gracht verpest het echt...maarja 020 he...die houden van grachten...
natuurlijk is dat zo ..maar dat is juist de fout..hoe lossen ze dat bij Bayern en Schalke op dan?quote:Op zondag 23 april 2006 02:02 schreef editor2 het volgende:
Die grachten is juist bewust gedaan om supporters die vroeger graag het veld oprenden tegen te houden en om ook ambulance/politie diensten e.d snelle toegang tegeven tot de ArenA zodat ze overal snel bijkunnen zijn.
Echter tijdens Marokko vs Ajax lieten de Marokkaanse supporters zien hoe makkelijk de barriere van de gracht te omzeilen was zonder zelf schade op te lopen.
quote:Op zondag 23 april 2006 01:57 schreef soccerbrain het volgende:
jammer he van die Arena..lopen ze toch achter de feiten aan .Ajax had gewoon een modern'Engels' stadion moeten hebben.60.000plaatsen. .dit is echt dramatisch...vooral achter de doelen...die gracht verpest het echt...maarja 020 he...die houden van grachten...
Hou op man. In de Arena kan je het spel echt overal vandaan goed volgen. Echt vanuit elke hoek en hoogte. Dat het geen typisch voetbalstadion is ... Ach, ik moet nog maar eens zien welke club echt alleen nog maar een stadion gaat bouwen voor alleen het voetballen. Het is nou eenmaal een dure investering en die heb je er niet zo uit met alleen kaartverkoop.quote:Op zondag 23 april 2006 04:29 schreef soccerbrain het volgende:
old traffort met een ringetje eraf 60000 plaatsen zoiets had er moeten staan, of Bayern maar dan iets kleiner De arena is gewoon op veel vlakken niet goed en gelukkig ben ik geen ajax supporter anders was ik gek geworden want zo'n speciale club moet in een speciaal VOETBAL stadion spelen....nu heb je een verrekijker nodig achter het doel.
Ik las laatst een interview met Ferry Bodde van Ado en die vond de ArenA het mooiste stadion van Nederland, wel opvallend voor een ado spelerquote:Op zondag 23 april 2006 05:12 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Hou op man. In de Arena kan je het spel echt overal vandaan goed volgen. Echt vanuit elke hoek en hoogte. Dat het geen typisch voetbalstadion is ... Ach, ik moet nog maar eens zien welke club echt alleen nog maar een stadion gaat bouwen voor alleen het voetballen. Het is nou eenmaal een dure investering en die heb je er niet zo uit met alleen kaartverkoop.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |