Als je dat hebt bereikt. Wat doe je dan hier?quote:Op zaterdag 22 april 2006 13:28 schreef dr.dunno het volgende:
[..]
- goeddraaiend eigen bedrijf met in totaal 11 man werknemer
- geneeskunde studie (word je arts door dus) bijna afgerond
- halverwege een studie rechten
- sociaal leven
- vrouw en kinderen komt later wel; sommige mensen kiezen er bewust voor dat niet bovenaan hun lijst te zetten alvorens ze hun toekomst zekergesteld hebben.
jij?
Het zijn over het algemeen de 'dommeren' zelf die zichzelf in een hoekje plaatsen hoor.quote:Op zaterdag 22 april 2006 13:27 schreef Slapshot het volgende:
Iemand veroordelen op dingen wat ie mee heeft gekregen tijdens zijn geboorte is zo zwak. Vooral de mensen die een wat hoger iq/verstand hebben meegekregen weten altijd maar al te goed de wat minder bedeelden in een hoekje te schoppen. Ik vind het niet erg dat die slimmerds op hun beurt eens even lekker in elkaar gerost worden, is vormend toch?
Zo eensquote:Op zaterdag 22 april 2006 13:23 schreef Agiath het volgende:
[..]
Idd, ik zit op vwo en doe echt geen ene fuck gewoonecht helemaal niks, tot pw-week, dan ff een weekje bikkellen, en daarna weer gewoon geen ene reet uitvoeren, en ik heb zowat alleen maar zevens.
De echte nerds zijn namelijk helemaal niet zo slim, maar willen dat gewoon heel graag zijn en gaan daardoor echt heel hard leren. Maar ik vind iemand slimmer die alles gewoon direct inziet dan iemand die 6 uur achter een boek zit per dag en dan negens haalt...
quote:Op zaterdag 22 april 2006 13:28 schreef TC03 het volgende:
[..]
Dus, bedreigen is niet cool.. Maar het gaat om het beeld van vwo'er die alleen maar aan leren zouden denken...
Dat is net zoiets als denken dat alle VMBO'ers dom tuig zijn. Oh wacht...
quote:Op zaterdag 22 april 2006 13:29 schreef Jett het volgende:
[..]
Als je dat hebt bereikt. Wat doe je dan hier?
Ik ben 16 jaar zit nog op school.
quote:Op zaterdag 22 april 2006 13:29 schreef de_Onverzettelijke het volgende:
* de_Onverzettelijke wacht op de de tune van "Revenge of the Nerds"
zelfde als jij, vertier, toch?quote:Op zaterdag 22 april 2006 13:29 schreef Jett het volgende:
[..]
Als je dat hebt bereikt. Wat doe je dan hier?
Ik ben 16 jaar zit nog op school.
Haha, slaaf van het systeem.quote:Op zaterdag 22 april 2006 13:28 schreef dr.dunno het volgende:
[..]
- goeddraaiend eigen bedrijf met in totaal 11 man werknemer
- geneeskunde studie (word je arts door dus) bijna afgerond
- halverwege een studie rechten
- sociaal leven draait op volle toeren
- eigen auto, eigen huis
- vrouw en kinderen komt later wel; sommige mensen kiezen er bewust voor dat niet bovenaan hun lijst te zetten alvorens ze hun toekomst zekergesteld hebben.
jij?
quote:
quote:Op zaterdag 22 april 2006 13:26 schreef Agiath het volgende:
[..]
idd, iedereen die over de 20 is wegwezen uit de topic, je weet niks van de huidige school-status![]()
Quoten zonder reply is zooooo VMBO..quote:
je punt is, dat je na je 20ste geen lol meer kunt hebben?quote:
quote:Op zaterdag 22 april 2006 13:33 schreef dr.dunno het volgende:
[..]
je punt is, dat je na je 20ste geen lol meer kunt hebben?
ga jij even een rotleven tegemoet, hoop dat je heel oud mag worden dan.
en dat dan in gezelschap van betere mensen (Down-syndroom patiënten en veroordeelden met een werkstraf).quote:Op zaterdag 22 april 2006 13:32 schreef immortalsean het volgende:
ach, als ik dit soort verhalen hoor troost ik me met de gedachte dat dat soort personen later het park gaan schoffelen (of checken).
Jij hebt er ook weinig verstand van gezien je opmerkingen hoor.quote:Op zaterdag 22 april 2006 13:34 schreef Jett het volgende:
[..]echte lol op fok! ja. Er staat dat je op moet flikkeren uit dit topic omdat je niks weet van de huidige schoolstatus. Snapt u?
ik weet meer dan jij ooit zult weten snotneus.quote:Op zaterdag 22 april 2006 13:34 schreef Jett het volgende:
[..]echte lol op fok! ja. Er staat dat je op moet flikkeren uit dit topic omdat je niks weet van de huidige schoolstatus. Snapt u? Of mag ik je zeggen?
niet allemaal.quote:Op zaterdag 22 april 2006 13:32 schreef postmortum het volgende:
ik heb dus mavo (= nu geloof ik vmbo), mbo, hbo gedaan en je merkt duidelijk toch verschil tussen de mensen als je grote mond had tegen iemand op de mavo kreeg je grote mond terug op het hbo gingen ze bijna dit doen![]()
![]()
over de huidige schoolstatus. Zit je nu op de middelbare school? Nee.quote:Op zaterdag 22 april 2006 13:34 schreef dr.dunno het volgende:
[..]
ik weet meer dan jij ooit zult weten snotneus.
quote:Op zaterdag 22 april 2006 13:19 schreef vaudej het volgende:
[..]
niet iedereen op het gym is intilligent hoor.. Ze willen gewoon hun leven opgeven voor het leren. Dat is iets anders.
ok jij niet danquote:
heb jij enig idee hoeveel inzicht ik daar toch in zou kunnen hebben via andere wegen? nee!quote:Op zaterdag 22 april 2006 13:36 schreef Jett het volgende:
[..]
over de huidige schoolstatus. Zit je nu op de middelbare school? Nee.
wat de neger zegt.quote:Op zaterdag 22 april 2006 13:37 schreef Noorman het volgende:
[..]
![]()
Op een categoriaal gymnasium zitten vooral mensen die dat juist niet hóéven.![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |