You're kidding right?quote:Op vrijdag 21 april 2006 21:26 schreef Krullehoofd het volgende:
[..]
Onzin, dit is een rapport van een denktank uit het tijdperk van Bush senior. Het is uitgegeven nog voordat Bush junior beleid kon gaan voeren.
Zie hier een voorbeeld waar Bush junior zich eerst druk om maakte...
[..]
De oorlog is nog niet begonnen, dus dat mag nog.quote:Op vrijdag 21 april 2006 22:48 schreef Yildiz het volgende:
Sorry dat ik even off-topic ging. Of toch?
Dat is exact het punt van het 'babelfish' probleem. Vele mensen in Iran kunnen nu zien hoe de halve wereld over hun denkt. En dat is niet al te vriendelijk1. Dan kunnen er 2 dingen gebeuren, of uitzoeken waarom men dat doet, of zich verdedigen.quote:Op vrijdag 21 april 2006 22:43 schreef NightH4wk het volgende:
Probleem met internet is ook dat het zwaar bijdraagt aan een confirmation bias omdat iedereen vaak toch op de sites zit die je huidige concepties pushen.
Let ook op de 'Of toch?'quote:Op vrijdag 21 april 2006 22:58 schreef Evil_Jur het volgende:
[..]
De oorlog is nog niet begonnen, dus dat mag nog.
quote:Zoals wij nieuwsberichten uit Iran plaatsen waar ze homo's ophangen, ziet Iran berichten waarin mensen botweg zeggen dat Iran platgebombardeerd mag worden, wat hun betreft.
Als je het over "War = Peace" hebt, het hele concept van preventieve oorlogsvoering komt zo uit 1984. Oorlog voeren uit naam van vrede en veiligheid, kan het nog schizofrener?quote:Op vrijdag 21 april 2006 22:38 schreef Yildiz het volgende:
[..]
Wat ik een beetje probeer te schetsen, is een 'war is peace' beeld. Er zal, denk ik, met de huidige snelle communicatie die nooit meer weg gaat, altijd wel een oorlog zijn. Denk ik dan.
Is het eerst dreigen om de bedreiging weg te nemen (hoe tegensprekend is dat), dan zal het later het 'communistische gevaar' worden. En als dat voorbij is, vinden we echt wel weer iets nieuws.
Denk ik...
nee China vecht terug, dat willen we natuurlijk ook niet!quote:Op vrijdag 21 april 2006 22:32 schreef Yildiz het volgende:
[..]
Okay, en Noord Korea doen we er ook nog bij. Geld zat, en zo niet, maken we het er wel bij. Flessen 1 of andere stemming, knaller er nog een patriot act tegenaan en voeren de staat van beleg in.
Daar zijn we wel goed in.
Wat dan? China?
I think so Brain but what does a fat opera singer have to do with anything?quote:Op vrijdag 21 april 2006 23:15 schreef Yildiz het volgende:
Are you pondering what I'm pondering, Pinky?
Wagner is natuurlijk wel de ultieme oorlogsmuziek.quote:Op vrijdag 21 april 2006 23:19 schreef sp3c het volgende:
[..]
I think so Brain but what does a fat opera singer have to do with anything?
Nope, check het maar. Bush had weinig interest in de rest van de wereld. Binnenlandse politiek en de war on drugs waren zijn major aandachtspunten.quote:Op vrijdag 21 april 2006 22:57 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
You're kidding right?
Heeft Bush zijn regering voor of na 9/11 samengesteld? Dat zegt je genoeg over welke richting het uit zou gaan. De hele brut lag al voor 9/11 klaar, oorlogsplannen en al. Zelfs de Patriot Act was al geschreven.
misschien dan toch luchtmobiele brigade als ik dan toch bij de landmacht wilquote:Op vrijdag 21 april 2006 23:20 schreef Disciple_of_Guinness het volgende:
[..]
Wagner is natuurlijk wel de ultieme oorlogsmuziek.
Ja , net zoiets als "mensen die geweld gebruiken kun je niet hard genoeg aanpakken!!!quote:Op vrijdag 21 april 2006 23:06 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Als je het over "War = Peace" hebt, het hele concept van preventieve oorlogsvoering komt zo uit 1984. Oorlog voeren uit naam van vrede en veiligheid, kan het nog schizofrener?
Dat is wel waar, ik hoopte op Bush zijn tegenstander (naam kwijt ... Al Gore?) tijdens zijn eerste campagne omdat hun buitenlandbeleid wat ambitieuzer was (zonder Amerikanen, weinig overzeese activiteiten voor ons leger sind Srebrenica) terwijl Bush tijdens zijn campagne benadrukte dat er geen Amerikaanse levens opgeofferd moesten worden voor andere landen (want Clinton had natuurlijk het laatste stukje Somalie en de Balkan)quote:Op vrijdag 21 april 2006 23:22 schreef Krullehoofd het volgende:
[..]
Nope, check het maar. Bush had weinig interest in de rest van de wereld. Binnenlandse politiek en de war on drugs waren zijn major aandachtspunten.
En de mensen achter bush dan zoals Cheney en Rumsf. ? dit zijn wel de mensen met de touwen in handen. Deze mensen hadden al voor 9/11 al heel goed omschreven wat men wilde. Ze maakten zelfs al de inschatting dat voor het doorvoeren van hun plannen een grote catastofale gebeurtenis/ramp nodig is die het doorvoeren van die plannen katalyseerd omdat de publieke opinie dan omslaat. Dit hadden ze zeer juist ingeschat blijkt nu .quote:Op vrijdag 21 april 2006 23:22 schreef Krullehoofd het volgende:
[..]
Nope, check het maar. Bush had weinig interest in de rest van de wereld. Binnenlandse politiek en de war on drugs waren zijn major aandachtspunten.
Tuurlijk zal het wel klaar gelegen hebben. Als z'n vriendjes in 1998 al brieven schrijven naar Clinton. Maar het werd pas een aandachtspunt na 9/11.
Heel ideologisch. Het doet wat betreft hun ideeën over 'maakbaarheid' denken aan de 'grote' ideologien zoals communisme en nazisme.quote:Op vrijdag 21 april 2006 23:24 schreef atmosphere1 het volgende:
Wat mij aan het document opvalt is de sterk ideologische denkwijze van het PNAC .
Het werd beleid op het moment dat Bush zijn regering installeerde. Na 9/11 konden ze het versneld implementeren.quote:Op vrijdag 21 april 2006 23:22 schreef Krullehoofd het volgende:
[..]
Nope, check het maar. Bush had weinig interest in de rest van de wereld. Binnenlandse politiek en de war on drugs waren zijn major aandachtspunten.
Tuurlijk zal het wel klaar gelegen hebben. Als z'n vriendjes in 1998 al brieven schrijven naar Clinton. Maar het werd pas een aandachtspunt na 9/11.
ik geloof wel dat hij dat heeft gezegt , hetgeen zeeeer merkwaardig is gezien de overige regeringsleden die juist van plan waren om actief buitenlands beleid te gaan voeren , de preventieve oorlogsvoering ook zonder 9/11quote:Op vrijdag 21 april 2006 23:28 schreef sp3c het volgende:
[..]
Dat is wel waar, ik hoopte op Bush zijn tegenstander (naam kwijt ... Al Gore?) tijdens zijn eerste campagne omdat hun buitenlandbeleid wat ambitieuzer was (zonder Amerikanen, weinig overzeese activiteiten voor ons leger sind Srebrenica) terwijl Bush tijdens zijn campagne benadrukte dat er geen Amerikaanse levens opgeofferd moesten worden voor andere landen (want Clinton had natuurlijk het laatste stukje Somalie en de Balkan)
maar dat is gewoon hun baan, als Venezuela morgen de Antillen inneemt dan zul je ook zien dat er documenten uitlekken naar Nova waarin Venezuela de eilandjes inneemt en wat Nederland dan zou kunnen doen om er zelf beter van te worden (we gaan zelf echt niet de schade die ze dan aanrichten vergoeden, reken daar maar op!)... die plannen zijn er gewoon, dat wil niet zeggen dat we als het gebeurt een paar duizend Venezuolanen hebben betaald om aan te vallen.quote:Op vrijdag 21 april 2006 23:32 schreef atmosphere1 het volgende:
[..]
En de mensen achter bush dan zoals Cheney en Rumsf. ? dit zijn wel de mensen met de touwen in handen. Deze mensen hadden al voor 9/11 al heel goed omschreven wat men wilde. Ze maakten zelfs al de inschatting dat voor het doorvoeren van hun plannen een grote catastofale gebeurtenis/ramp nodig is die het doorvoeren van die plannen katalyseerd omdat de publieke opinie dan omslaat. Dit hadden ze zeer juist ingeschat blijkt nu .
Ja dat klopt, Al Gore was dat. Het is zelfs zo dat voor Bush II de amerikaanse kiezer de binnenlandse thema's veel belangrijker vond dat wat er in het buitenland gebeurde. In de campagne voor z'n tweede termijn bleek ineens de veiligheid en de war on terror de belangrijkste thema's te zijn....quote:Op vrijdag 21 april 2006 23:28 schreef sp3c het volgende:
[..]
Dat is wel waar, ik hoopte op Bush zijn tegenstander (naam kwijt ... Al Gore?) tijdens zijn eerste campagne omdat hun buitenlandbeleid wat ambitieuzer was (zonder Amerikanen, weinig overzeese activiteiten voor ons leger sind Srebrenica) terwijl Bush tijdens zijn campagne benadrukte dat er geen Amerikaanse levens opgeofferd moesten worden voor andere landen (want Clinton had natuurlijk het laatste stukje Somalie en de Balkan)
Voordat het beleid is moet het eerst nog door het Congres goedgekeurd worden.quote:Op vrijdag 21 april 2006 23:36 schreef NorthernStar het volgende:
[..]
Het werd beleid op het moment dat Bush zijn regering installeerde. Na 9/11 konden ze het versneld implementeren.
maar realistisch gezien ... wat levert die hele war on terrorism ze nou op?quote:Op vrijdag 21 april 2006 23:37 schreef atmosphere1 het volgende:
[..]
ik geloof wel dat hij dat heeft gezegt , hetgeen zeeeer merkwaardig is gezien de overige regeringsleden die juist van plan waren om actief buitenlands beleid te gaan voeren , de preventieve oorlogsvoering ook zonder 9/11
Er gaan toch geruchten dat men het express heeft laten gebeuren....quote:Op vrijdag 21 april 2006 23:32 schreef atmosphere1 het volgende:
[..]
En de mensen achter bush dan zoals Cheney en Rumsf. ? dit zijn wel de mensen met de touwen in handen. Deze mensen hadden al voor 9/11 al heel goed omschreven wat men wilde. Ze maakten zelfs al de inschatting dat voor het doorvoeren van hun plannen een grote catastofale gebeurtenis/ramp nodig is die het doorvoeren van die plannen katalyseerd omdat de publieke opinie dan omslaat. Dit hadden ze zeer juist ingeschat blijkt nu .
Het Rubber-Stamp Congress.quote:Op vrijdag 21 april 2006 23:44 schreef Krullehoofd het volgende:
[..]
Voordat het beleid is moet het eerst nog door het Congres goedgekeurd worden.
Die zijn niet te vertrouwen en net zo veranderlijk als het weer...quote:Op vrijdag 21 april 2006 23:32 schreef atmosphere1 het volgende:
En de mensen achter bush dan zoals Cheney en Rumsf. ?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |