Tja, dat zal dan... Het kan idd zomaar gebeuren.quote:Op vrijdag 21 april 2006 14:08 schreef SocialDisorder het volgende:
milan in het euroborg.........tsja, het zal voor Seedorf en de zijnen aanvoelen alsof ze naar een derde wereldvoetballand gaan.
Met alle respect, maar clubs als Milan, Barça en Real horen in stadions als De Kuip, ArenA, Philips Stadion, Highbury, Nou Camp etc te spelen. Zonder FC Grunn ook maar iets tekort te doen, ik vind het geen club voor de CL.quote:Op vrijdag 21 april 2006 14:31 schreef Da_Sandman het volgende:
Euroborg een derde voetballandstadion?
Jezus man. Ze horen gewoon te spelen in het stadion van de tegenstander die ze krijgen toebedeeld. Is dat Groningen, dan wordt het de Euroborg. Of ze nu wel of niet C(?)L waardig zijn doet er dan niet toe.quote:Op vrijdag 21 april 2006 14:36 schreef SocialDisorder het volgende:
[..]
Met alle respect, maar clubs als Milan, Barça en Real horen in stadions als De Kuip, ArenA, Philips Stadion, Highbury, Nou Camp etc te spelen. Zonder FC Grunn ook maar iets tekort te doen, ik vind het geen club voor de CL.
Ik vond dat eigenlijk nog best tegenvallen.quote:Op vrijdag 21 april 2006 14:38 schreef Da_Sandman het volgende:
Is het niet, maar Euroborg is een fantastisch stadion.
Geld was op.quote:Op vrijdag 21 april 2006 14:42 schreef Camplo het volgende:
Waarom heb Euroborg eigenlijk geen scoreboard?
trainers worden daar niet op resultaat beoordeeldquote:Op vrijdag 21 april 2006 14:42 schreef Camplo het volgende:
Waarom heb Euroborg eigenlijk geen scoreboard?
iets te maken met de rellen in R'dam eerder dit seizoen, waarbij een Feyenoordsupporter een andere Feyenoordsupporter een vuurpijl "toeschoot"?quote:Op vrijdag 21 april 2006 14:46 schreef keeper het volgende:
Wat was er nou trouwens met een feyenoord-supporter en vuurwerk in je jas? Dat heb ik even gemist, denk ik.
Die is er wel, alleen die is erg klein ergens weggestopt. Vraag maar aan Noca of Clauwheeequote:Op vrijdag 21 april 2006 14:42 schreef Camplo het volgende:
Waarom heb Euroborg eigenlijk geen scoreboard?
Liverpool - AC Milan ligt nog vers in het geheugen, dus ik ga niets uitsluiten. Feyenoord heeft een hele wedstrijd voor iets wat Liverpool binnen zes minuten deed. Ze mogen dus alleen geen goal tegen krijgen.quote:Op vrijdag 21 april 2006 15:07 schreef Suijk het volgende:
Vitesse dacht na één helft ook klaar te zijn in Waalwijk. Benieuwd wat Feyenoord voor tactiek kiest.
Castelen zal ongetwijfeld een gigantisch hoog rendement hebben zondagquote:Op vrijdag 21 april 2006 15:22 schreef snabbi het volgende:
Castelen loopt vaak op de goede plekken, maar zijn rendement is zo laag. Tja en ajax is ook niet de meest stabiele ploeg op het moment. Ik zie ze nog wel in elkaar storten als er 2-0 gescoord wordt (zoals ook Feyenoord brak)
hang er wel maar is een beetje TE klein... Nu staat er in de hoek van het veld het oude scorebord uit het oosterpark.quote:Op vrijdag 21 april 2006 14:42 schreef Camplo het volgende:
Waarom heb Euroborg eigenlijk geen scoreboard?
http://www.bosnieuwemedia.nl/quote:Bos Nieuwe Media biedt FC Groningen
ultramoderne beeldschermen
Met ingang van het nieuwe voetbalseizoen stelt Bos Nieuwe Media twee geavanceerde beeldschermen aan FC Groningen ter beschikking. Op deze mega-schermen, van maar liefst zes bij vijf meter, kunnen de toeschouwers in stadion Euroborg onder meer de tijd, de stand en de herhalingen van doelpunten zien. Ook bieden de ultramoderne schermen, geleverd door Philips, volop mogelijkheden om films te vertonen en te adverteren.
Met deze sponsoractie van Bos Nieuwe Media komt een einde aan de veel besproken en te kleine scoreborden. Euroborg beschikt straks over een kwaliteit beeldschermen, die de vergelijking met de Amsterdam Arena en het Philips-stadion overtreffen
De underdog positie ligt f'noord wel jaquote:Op vrijdag 21 april 2006 15:36 schreef Merkie het volgende:
Gewoon iedere Feyenoord-speler zich voor 200% inzetten. Snelle 1-0 en dan een hele wedstrijd om nog 2x te scoren. Opzich wel tof, Feyenoord heeft weinig meer te verliezen en kan alleen maar winnen bij de wedstrijd van zondag, in principe. Er valt alleen maar wat te halen.
En de spelers mentaliteit is net zo als die van de users op Fok hier. Ze denken dat ze dat klusje wel ff gaan klaren, terwijl Feyenoord er juist vol tegenaan gaat.quote:Op vrijdag 21 april 2006 15:39 schreef HeatWave het volgende:
[..]
De underdog positie ligt f'noord wel ja.
Dus Ajax zal evengoed flink aan de bak moeten, want het zal LOS gaan in de kuip denk ik.
Maar geloof je nou echt dat Feyenoord de nul gaat houden?quote:Op vrijdag 21 april 2006 15:44 schreef Merkie het volgende:
[..]
En de spelers mentaliteit is net zo als die van de users op Fok hier. Ze denken dat ze dat klusje wel ff gaan klaren, terwijl Feyenoord er juist vol tegenaan gaat.
Laten we de vraag anders stellen; denk je dat Huntelaar voor de goal komt zondag?quote:Op vrijdag 21 april 2006 15:47 schreef Trancelocator het volgende:
[..]
Maar geloof je nou echt dat Feyenoord de nul gaat houden?
Kansen zal hij ongetwijfeld krijgen. En er lopen bij Ajax zat andere spelers rond die een goal kunnen maken.quote:Op vrijdag 21 april 2006 15:49 schreef SocialDisorder het volgende:
[..]
Laten we de vraag anders stellen; denk je dat Huntelaar voor de goal komt zondag?
Maw de nul wordt in R'dam niet gehouden.quote:Op vrijdag 21 april 2006 15:58 schreef Trancelocator het volgende:
[..]
Kansen zal hij ongetwijfeld krijgen. En er lopen bij Ajax zat andere spelers rond die een goal kunnen maken.
Waarom niet, lukte gisteren anders ook primaquote:Op vrijdag 21 april 2006 15:49 schreef SocialDisorder het volgende:
[..]
Laten we de vraag anders stellen; denk je dat Huntelaar voor de goal komt zondag?
my point exactlyquote:Op vrijdag 21 april 2006 16:00 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Waarom niet, lukte gisteren anders ook prima.
Tja, als die feyenoorders hem verrot schoppen dan duperen ze ook nog eens het Nederlands elftalquote:Op vrijdag 21 april 2006 16:07 schreef the_legend_killer het volgende:
1-1 en Huntelaar krijgt blessure en is jaar out.
Dat zal ze worst zijn natuurlijk...quote:Op vrijdag 21 april 2006 16:09 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Tja, als die feyenoorders hem verrot schoppen dan duperen ze ook nog eens het Nederlands elftal![]()
net alsof hij meegaatquote:Op vrijdag 21 april 2006 16:09 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Tja, als die feyenoorders hem verrot schoppen dan duperen ze ook nog eens het Nederlands elftal![]()
Kan betere optie VoH meequote:Op vrijdag 21 april 2006 16:09 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Tja, als die feyenoorders hem verrot schoppen dan duperen ze ook nog eens het Nederlands elftal![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |