quote:Op donderdag 20 april 2006 10:14 schreef dutchie het volgende:
Ik denk dat ik de papierbak maar eens op zijn kop ga zetten, moet namelijk nog wat beddegoed halen voor Léon.
en die hotdogs zullen ook wel per ongeluk in mijn mandje belanden![]()
Ja zag het. Bij de Makro hadden ze ze ook... maar eerst even de belastingcentjes ontvangenquote:Op donderdag 20 april 2006 10:25 schreef jessie het volgende:
Leuk Vicky!
Bij de gamma hadden ze ook hardhouten klapstoelen en een klaptafel!
Je mag mijn moeder lenen, die trok een sippe lip toen ze mijn lege slaapkamer zag (middenin verhuis) en wilde me ook al geen wasgoed meegeven om te doen!quote:Op donderdag 20 april 2006 10:51 schreef Sugar het volgende:
Dat oppasprobleem hebben wij ook.
En sinds eergisteren mijn schoonmoeder het rustiger aan wil doen en daardoor tóch niet langs wilde komen en mijn moeder echt eventjes door het huis moest en spullen moest terugbrengen ("ja sorry meid, geen tijd voor gezellig koffie"), begin ik te denken dat ik in een omgekeerde wereld leef. Horen die mensen niet te staan springen om een middagje met kleinkind en eventueel (schoon)dochter?![]()
![]()
Herkenbaar! Ik blijf alleen wel enigzins bij met muziek enzo, dankzij de PV-man en mijn eigen blijvende interesse. Maar mijn vriendenkring is amper bezig met een nestje bouwen. Laat staan dat ze daar behoefte aan hebben. Ze zijn nog jong en bezonnen en stellen school als hoogste prioriteit.quote:Twee van de mutsen blijken in verwachting te zijn. Wel een fijn idee want ik begion me wel een beetje alleen te voelen tussen al die dames met hun "young, free, single" en "sex-in-the-city" lifestyle. Ik kon het gesprek gewoon niet meer volgen. Kroegen waar ik nog nooit van had gehoord, films die ik niet heb gezien.... Mijn sig begint waarheid te worden Red mij van mijn vertrutting! HELP! SOS!
De 2e word nu in elkaar gezet.quote:Op donderdag 20 april 2006 10:53 schreef Rewimo het volgende:
Jessie, leuk, schommelstoelen. Geef even een gil als ze klaar zijn, kom ik meeschommelen
Ja, maar ook gewoon voor gezelligheid enzo. Niet eens oppassen, maar gewoon.quote:Op donderdag 20 april 2006 11:12 schreef jessie het volgende:
Sugar wat voel je je dan verloren he. Zo kunnen mijn moeder en schoonmoeder ook soms niet oppassen omdat ze moeten werken. Klinkt ook zo gek, mama is thuis en oma werkt.
Op maandag doen we dat zowiezo. Maar voor de avonden/nachten is dat een ander verhaal. Kai heeft nog steeds de neiging tot slecht slapen en heel vroeg wakker worden en ik kan/wil mijn moeder (maar vooral ook mijn vaderquote:Op donderdag 20 april 2006 11:35 schreef Rewimo het volgende:
M@x, zou je Kai dan niet bij je moeder thuis kunnen brengen? Dan hoeft ze de deur niet uit. Mijn moeder vindt oppassen prima, maar bij voorkeur wel in haar eigen huis. En dat kan ik me ook wel voorstellen: lekker je eigen gedoetje, niet de deur uit.
Best wel herkenbaar M@x. Hier gaat Sven ook 1 dag in de week naar mijn schoonouders, en wil ik ze ook eigenlijk niet vaker belasten. Ook Sven is niet echt de beste slaper en dat "remt" toch af om hem ergens anders te laten slapen. al sliep hij de week dat ik in het ziekenhuis lag wel vrijwel iedere nacht aan 1 stuk door, waarschijnlijk "hoor" ik teveelquote:Op donderdag 20 april 2006 11:42 schreef m@x het volgende:
[..]
Op maandag doen we dat zowiezo. Maar voor de avonden/nachten is dat een ander verhaal. Kai heeft nog steeds de neiging tot slecht slapen en heel vroeg wakker worden en ik kan/wil mijn moeder (maar vooral ook mijn vader) dat echt niet aandoen.
Haha wij hadden het daar pas nog over en dat wij dat nu dus noooooit zouden doen. Een puber in huis halen om op ons kleintje te passen. Als ze wat ouder is lijkt het me niet zo'n punt en zou ik het misschien wel doen maar nu ze nog een baby is echt niet.quote:Op donderdag 20 april 2006 14:38 schreef bixister het volgende:
ik heb ook volop opgepast toen ik 15 was.en ik vond mezelf ook al heel groot toen hoor.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |