Jahee alweer een voorkruiperquote:Op dinsdag 18 april 2006 20:07 schreef troma78 het volgende:
Heb ik de mijne nog niet doorgegeven![]()
De mijne is uitgerekend op 9 mei 2006![]()
edit: als papa uiteraard
Gelukkig welquote:Op dinsdag 18 april 2006 20:09 schreef PM-girl het volgende:
[..]
Jahee alweer een voorkruiper![]()
Snel al hoor, leuk!! Gaat alles goed?
nee, scary huh?quote:Op dinsdag 18 april 2006 20:04 schreef PM-girl het volgende:
Is er trouwens nog steeds geen nieuws van Mammietje??
Wel raar dat mammietje niet meer reageert hier, ze postte toch altijd vrij regelmatig.quote:Op dinsdag 18 april 2006 19:53 schreef Tamea het volgende:
Ik zou het juist niet doen zolang je niet weet wat je zou doen bij een foute uitslag. Wij hebben het sowieso niet gedaan.
Net weer bij de verloskundige geweest: ukkie ligt eindelijk met z'n hoofdje naar beneden en ook al redelijk laag! Maar er is nog wel veel ruimte (ik heb een ruime buik schijnbaar), dus het zegt nog niet alles, maar ik ben er erg blij mee. Ze had ook niet het idee dat ukkie extreem groot of klein is en m'n bloeddruk is prima. Ze vond alleen wel dat ik veel vocht vasthoud, maarja dat wist ik zelf ook al.
Morgen de echo en dan over 2 weken weer naar de verloskundige. De laatste keer om de twee weken, daarna wordt het eens per week.
Zal wel iets zijn dat ze hier niet kennen in Ierland, maar wat is dat?quote:
Ze is al weer erg lang weg uit dit topic.quote:Op dinsdag 18 april 2006 21:47 schreef Xanthe het volgende:
Mamietje misschien stiekem aan het bevallen?
Weer enkele dagen niet online geweest, irl erg druk geweest.quote:
Zo was onze insteek ook en dat moet je ook zo houden hoor!quote:Op dinsdag 18 april 2006 22:20 schreef Neuk het volgende:
IK heb besloten de nekplooimeting toch te doen. Al is het alleen voor mijn eigen gemoedsrust. Mocht de uitslag negatief zijn dan komt het er toch wel. Ik bekijk het vantevoren maar gewoon als een extra echo.
Dan ben ik lekker tegendraads, ukkie mag echt nog wel een week of 2 blijven zitten, op z'n minst. Groei maar lekker door daarbinnen, want ik vind het nog steeds goed te doen. Volgensmij scheelt het onwijs dat ik nog steeds prima slaap (op een enkele uitzonderlijke nacht na).quote:Op dinsdag 18 april 2006 21:55 schreef E.T. het volgende:
Ze zeggen wel eens dat een zwangerschap een maand te lang duurt..
Die laatste maand ben je het zo zat, dat die hele bevalling je geen moer meer kan interesseren.. als dat kind er toch maar eens uit komt![]()
Aaah, ik kan me helemaal voorstellen hoe hij zit te gruwen bij het idee alleen al.quote:Op dinsdag 18 april 2006 21:13 schreef dutchie het volgende:
Vooral het stukje 'wat te doen als de hulp niet op tijd kan zijn' maakte errug veel indruk. 'Knip de navelstreng niet door en leg de placenta naast de moeder'. Och arme...
Een kennisje van mij was aerobics instructrice: superfit, -actief en -slank...behalve als ze zwanger was. Dan was het aankomen als een mofo, in elkaar kletterend bekken en niets meer kunnen. Die had dus ook dat soort buien, die moest zichzelf regelmatig streng toespreken dat ze de hond niet eens meer uit kon laten, dus dat ze niet moest denken dat ze wel even een stuk kon gaan joggen.quote:Op woensdag 19 april 2006 08:45 schreef dutchie het volgende:
Nanalune, ik mis het sporten ook zooooo enorm. Ik wil hardlopen, mezelf in het zweet werken bij een les Spinning of Combat. Het enige wat ik momenteel doe is stukjes fietsen en dan krijg ik al last van mijn rug.
Ik doe ook wel yoga, maar dat je nou zegt dat daar pit in zit nee. Zo af en toe krijg ik het echt op mijn heupen en heb bijna mijn sportkleding al aan. En dan hoor je je collega's: "Zou je dat nu wel doen?" Als sportinstructeurs/freaks snappen ze me wel, maar gelukkig beschermen ze me een beetje tegen mezelf. Ze zouden zelf precies hetzelfde hebben. (eentje was zelfs zo gek dat ze met nog maar 4 weekjes te gaan 40 km ging mountainbiken en moest huilen toen ze haar eigen groep bezig zag. Zo erg miste ze het.)
Nee, Mr. Bean als in de weg in het ziekenhuis kwijtraken (voor iemand die de helft van zijn leven zijn eten bij elkaar gejaagd ende geslacht heeft), niet weten wat aan te moeten met moeder en kind en algehele disfasiequote:Mwanatabu, Mr Bean as in: sprakeloos?
Dat vond ik dus beide keren een enorm mooi moment. Jijzelf ligt ook al vol verbazing te kijken naar de verse mini, en dan komt dat hoofd van vaders de hele tijd ook langspiepen van "hee, da's mijn baby!".quote:Op woensdag 19 april 2006 08:52 schreef dutchie het volgende:
Zo heeft het mannetje er hier wel een half uur over gedaan voor hij Léons naam uit kon spreken. Schoot elke keer weer vol en kwam niet verder dan Llll..
Ik zit echt tot einde bv met een fluctuerend gezichtsvermogen. Vorige keer had ik met 3 maand een nieuwe bril laten aanmeten. Had ik ineens zogenaamd geen cilinder meer en min 1 ofzo. Dat is al jaren min 5 geweest links en rechts ongeveer min 2.quote:Op woensdag 19 april 2006 08:55 schreef Tamea het volgende:![]()
![]()
Mwanatabu, ik heb dan wel geen bril maar lenzen, maar de eerste maanden was die sterkte ook niet meer kloppend. Ik durfde amper nog 's avonds te rijden. Bovendien had ik ook nog eens enorm droge ogen. Gelukkig trok dat bij een maand of 4-5 weer bij.
Gefeliciteerd!quote:Op dinsdag 18 april 2006 20:07 schreef troma78 het volgende:
Heb ik de mijne nog niet doorgegeven![]()
De mijne is uitgerekend op 9 mei 2006![]()
edit: als papa uiteraard
quote:Op woensdag 19 april 2006 09:34 schreef Neuk het volgende:
Ik ben al naar de tandarts geweest: 0 gaatjes
Mooi zo. Hakuna matataquote:Dok gebeld over de penicilline die ik gehad heb aan het begin van mijn zwangerschap: blabla amoxilline nog iets... Onschuldig voor zwangere vrouwenDa's dus hartstikke mooi en een zorg minder.
Morgen moet ik eventjes wat ochtendurine inleveren om uit te sluiten dat ik blaasontsteking heb want ik heb zon rugpijn.Ik snap em zelf ook niet helemaal maar ik denk dat zij er meer verstand van hebben dan ik.
Vanmiddag moet ik naar het ziekenhuis om bloed af te nemen. 1 voor de 12 wk-test en de andere voor de nekplooimeting.. En daarna ga ik mezelf trakteren op een badpak. Vanavond gaan 'we' zwemmen![]()
quote:Op woensdag 19 april 2006 09:37 schreef Neuk het volgende:
ik zit ook elke ochtend weer met die flessen ipv 'krassen krassen krassen' 'plassen plassen plassen'
*zucht*
Als je blaasontsteking hebt kan het doorslaan op je nieren, als het niet (op tijd) behandeld wordt, en dan kun je idd pijn in je rug krijgen.quote:Op woensdag 19 april 2006 09:34 schreef Neuk het volgende:
Morgen moet ik eventjes wat ochtendurine inleveren om uit te sluiten dat ik blaasontsteking heb want ik heb zon rugpijn.Ik snap em zelf ook niet helemaal maar ik denk dat zij er meer verstand van hebben dan ik.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |