Kom ook niet verder dan satesausquote:Op dinsdag 25 april 2006 19:28 schreef Dagguzz het volgende:
Ga straks lekker een broodje hamburger maken. Zit alleen nog te twijfelen over de saus... Heb hier van alles staan. Vind alleen mayo/ketchup/mosterd een beetje saai worden... Iemand ideeen?![]()
nou...simpel: Wat wil je. Je kan zoveel met de sauzen die je hebt.quote:Op dinsdag 25 april 2006 19:28 schreef Dagguzz het volgende:
Ga straks lekker een broodje hamburger maken. Zit alleen nog te twijfelen over de saus... Heb hier van alles staan. Vind alleen mayo/ketchup/mosterd een beetje saai worden... Iemand ideeen?![]()
Mja is misschien wel een ideetje jaquote:Op dinsdag 25 april 2006 20:11 schreef editor2 het volgende:
Als je niks kan verzinnen bedenk dan waar je trek in hebt.
Koken hoeft echt niet zo moeilijk te zijn alleen de meeste mensen laten zich vaak maar
van alles aanpraten door zogenaamde kenners terwijl de insteek van eten gewoon simpel
moet zijn. Niet ingewikkeld en een 12 stappen plan. Ik heb er ook een gruwelijke hekel aan.
Inprincipe maak JIJ je gerecht zo moeilijk als je zelf wilt. Dus doe makkelijk en simpel en
laat al die onnodige tierantijntjes links liggen.
Als dat ook niet lukt.koop eens zo een makkelijk kookboek die je her en der kunt kopen
voor die snelle maaltijden die wel alle voedzaamheid bevatten.
Oh grapje, het werd zo'n wok-setje van de AHquote:
Het is wat Editor2 zegt: het enige wat je hoeft te weten, is wat je lekker vindt. In principe hoef je maar 7 verschillende gerechten te hebben, dan heb je tenminste voor een week genoeg verschillende dingen. Er zijn hier genoeg mensen die veel snelle en makkelijke gerechten weten. Noem eens een paar dingen op die je lekker vindt, dan is er vast genoeg te verzinnen.quote:Op dinsdag 25 april 2006 20:03 schreef Puckzzz het volgende:
ik moet nu zelfs nog bedenken wat we gaan eten....
mja sorrie...zoals je leest hierboven is het dieet ook ff een beetje van de baan. maar die maaltijden overslaan houdt het nog in balansquote:Op dinsdag 25 april 2006 20:35 schreef Mini_rulez het volgende:
[..]
Het is wat Editor2 zegt: het enige wat je hoeft te weten, is wat je lekker vindt. In principe hoef je maar 7 verschillende gerechten te hebben, dan heb je tenminste voor een week genoeg verschillende dingen. Er zijn hier genoeg mensen die veel snelle en makkelijke gerechten weten. Noem eens een paar dingen op die je lekker vindt, dan is er vast genoeg te verzinnen.
Trouwens, we missen je in het dieettopic!
ik wil geen spelbreker zijn maar ik laat dus altijd die kant en klare eetmaaltijden links liggen.quote:Op dinsdag 25 april 2006 20:32 schreef shiNinG_staR het volgende:
Oh grapje, het werd zo'n wok-setje van de AH! Zit alles in, vlees, rijst, saus, groenten. Echt superlekker, echte aanrader voor als je iets makkelijks, maar toch gezonds en lekkers wilt
!
hoe maak je dat? (ben altijd op zoek naar interessante pannekoekrecepten)quote:Op zaterdag 22 april 2006 00:12 schreef Martijn_77 het volgende:
Kuijkse Bluf (Pannenkoek)
Jij bent vroeg met je canneloni.quote:Op woensdag 26 april 2006 08:08 schreef Walrik het volgende:
[..]
hoe maak je dat? (ben altijd op zoek naar interessante pannekoekrecepten)
zometeen canneloni
jaaa lekkerrr!quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |