Ik ben geen dressuur-ruiter maar een poosje terug heb ik in Bit of Hoefslag een artikel gelezen over het nut van wijken, en wat zeg maar de 'goede dingen' van wijken zijn. Ik zat het morgen eens nakijken...quote:Op dinsdag 18 april 2006 01:50 schreef Daalni het volgende:
Hee, wat leuk! Hier nog een officiele Paardenmuts!
May I introduce to you: Raia!
[[url]http://img128.imageshack.us/img128/1681/raiadraf1dh.jpg]Raia![/url]]
Naast Raia heb ik nog een driejarige merrie die ik dit jaar in ga rijden en die gedekt zal worden. Ben er alleen nog niet helemaal uit welke hengst het gaat worden, dus als er nog iemand is met suggesties? (Duits, KWPN)
En nog even ontopic: wijken is idd gewoon erg moeilijk om het helemaal goed te doen, ik vind het persoonlijk ook een stuk moeilijker als schouderbinnenwaarts, dus allang blij dat ik de L uit ben! Het heeft verder ook geen trainingstechnische waarde, behalve het gehoorzaam zijn voor de eenzijdige kuit, dus als het niet meer hoeft, gewoon lekker links laten liggen.
Ziet er mooi uit, dat paardquote:Op dinsdag 18 april 2006 01:50 schreef Daalni het volgende:
Hee, wat leuk! Hier nog een officiele Paardenmuts!
May I introduce to you: Raia!
[afbeelding]
Naast Raia heb ik nog een driejarige merrie die ik dit jaar in ga rijden en die gedekt zal worden. Ben er alleen nog niet helemaal uit welke hengst het gaat worden, dus als er nog iemand is met suggesties? (Duits, KWPN)
En nog even ontopic: wijken is idd gewoon erg moeilijk om het helemaal goed te doen, ik vind het persoonlijk ook een stuk moeilijker als schouderbinnenwaarts, dus allang blij dat ik de L uit ben! Het heeft verder ook geen trainingstechnische waarde, behalve het gehoorzaam zijn voor de eenzijdige kuit, dus als het niet meer hoeft, gewoon lekker links laten liggen.
En even je signature veranderenquote:Op woensdag 19 april 2006 11:50 schreef Kleintje het volgende:
Hele mooie foto.
Vandaag gaat de camera hier ook mee.
Even een foto maken met nog 42 dagen te gaan.
Gezien ik toen ook foto's heb gemaakt toen ze rond de 42 dagen drachtig was...
Altijd treurig...quote:Op woensdag 19 april 2006 21:24 schreef E-ratic het volgende:
Helaas wel een jaarling aan ome God moeten afstaan afgelopen vrijdagavond, ernstige gaskoliek en darmen die verkeerd zaten.![]()
Wat moet jij in godsnaam met dit topic als het je niets interesseert?quote:Op donderdag 20 april 2006 11:01 schreef laforest het volgende:
Wat moet je in godsnaam met een paard
quote:Op donderdag 20 april 2006 13:59 schreef Elefes het volgende:
Veulens zijn ook altijd erg lief. Vooral als ze (voor het eerst) op gaan staan, en als ze buiten door de wei gaan crossen.
Beetje jammer dat El Faraj een ruin is eigenlijk![]()
Ja, dat is er ook nog leuk aan.. Er foto's van makenquote:Op donderdag 20 april 2006 14:05 schreef Kleintje het volgende:
[..]
Je mag altijd mooie foto's bij mijn veulen komen maken hoor
Ik zit er niet zo in dat ik daar iets heel zinnigs over kan zeggen, maar heb idd wel eens gelezen dat er soms hengsten goedgekeurd worden die bij het KWPN niet goedgekeurd worden. Maar goed, er zitten zeker mooie dieren tussen.quote:Op donderdag 20 april 2006 14:26 schreef Kleintje het volgende:
Sorry... ik weet het... er zijn er meerderen hier die een nrps'er hebben.
Vroeger was NRPS echt een stamboek. Tegenwoordig lijkt het wel of de vuilnisbak van het KWPN er wordt geleegd.
Zitten veel goede paarden tussen hoor, maar soms is het jammer dat hengsten die met duidelijke redenen worden afgekeurd bij het KWPN worden goedgekeurd bij het NRPS.
Klopt, ze ziijn in maart en april gekomen, volgende maand verwachten we de derde en laatstequote:Op donderdag 20 april 2006 09:28 schreef Kleintje het volgende:
He E-ratic, 2 veulens met de B. Dat moeten wel veulens van dit jaar zijn.
Erg mooie diertjes.
IK WIL OOK...
Heb geen geduld meer!
Dacht dat die van Bodine van Ronaldo kwam en van Bolivia Manhattan.Bolivia is op de foto nog amper een dag oudquote:Op donderdag 20 april 2006 18:49 schreef Kleintje het volgende:
Wie zijn de vaders van de veulens?
Ik heb altijd interesse in bloedlijnen...
Bodine vind ik erg stoer.
Van Bolivia kan je op de foto helaas weinig zien, maar volgens mij was die daar nog erg jong...
spannend!quote:Op maandag 24 april 2006 10:26 schreef wendy-tje het volgende:
Walter gaat woensdag eindelijk verhuizen, we zijn goed druk geweest met het opknappen en zijn nog lang niet klaar, maar de omheining is tenminste goed nu en het gras begint eindelijk een beetje te groeien!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |