mijne ookquote:
Een beetje scheidsrechter rost juist hém van het veld omdat-ie zich telkens zo theatraal laat vallen,quote:Op dinsdag 18 april 2006 00:02 schreef bergkampf het volgende:
Fantastisch ga zo door, behalve goed voetballen kan die dan tijdens het wk ook een mooie schwalbe in de strijd gooien voor het versieren van wat vrije trappen, penalty`s en aannaaien van kaarten (als ie het goed doet voor de tegenstander die kaarten)
Of je leest even waar het topic over gaat?quote:Op dinsdag 18 april 2006 00:07 schreef cultheld het volgende:
En alle zeikerds juichen op het WK weer als Robben met een weergaloze actie een wedstrijd open breekt. Hypocriete sukkels.
Over zijn schwalbes en gezeik tegen de scheidsen. Dat heeft hij altijd al gehad, ook bij PSV en Groningen. Alleen besteden de Engelse media daar net ff wat meer aandacht aan dan de Nederlandse pers. En dat heeft er weer mee te maken dat we, chauvinistisch als we zijn, onze grootste talenten het liefst alleen maar ophemelen. Ik weet 100% zeker, dat als Robben in de finale tegen Duitsland in blessuretijd bij een brilstand met een smerige schwalbe een penalty afdwingt, die hij vervolgens zelf benut, zelfs verzuurde ex-mods als jij uit hun dak zullen gaanquote:Op dinsdag 18 april 2006 00:11 schreef golfer het volgende:
[..]
Of je leest even waar het topic over gaat?
Waarom als PSV-er?quote:Op dinsdag 18 april 2006 00:00 schreef Spideyman het volgende:
Ik ga me er bijna voor schamen, als Nederlander en als PSV-er.
Ik zeg toch net dat het een weergaloze voetballer is.quote:Op dinsdag 18 april 2006 00:07 schreef cultheld het volgende:
En alle zeikerds juichen op het WK weer als Robben met een weergaloze actie een wedstrijd open breekt. Hypocriete sukkels.
Yep, Arjen alias The Tuimelaar Robben.quote:Op dinsdag 18 april 2006 00:59 schreef Nashje het volgende:
Ow het gaat over Arjen Robben.
Omdat hij bij PSV de stap nar de top heeft gemaakt. Bij Groningen was hij altijd al een groot talent, maar niet meer dan dat. In Eindhoven heeft hij eerst een jaar moeten aanpassen en pas daarna is hij mede door de veldtrainers aldaar geworden tot wat hij nu kan. Ik zeg expres kán, omdat ze in Londen Robben vooral in het krachthonk hebben gestopt en hem te weinig aan z'n techniek en dribbel skills hebben laten werken.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |