quote:Op dinsdag 13 april 2004 00:58 schreef twi het volgende:
Leuk trouwens dat iedereen nu ineens met Robben mee moet leven, terwijl er elke week geroepen wordt dat van der Vaart in tweeen getrapt moet worden, om maar niet te spreken over hoe het eraan toe ging, de keren dat 'ie wel langdurig geblesseerd was.
Nee hoor, ik lach nu lekker dat 'ie niet meer in 't shirt van PSV komt te spelen. Heerlijk vind ik het. En hij mag best op tijd fit zijn voor het EK, dat zou ik nog meer humor vinden.
ik heb tot nu toe 1 klote opmerking gehad over Robbenquote:Op dinsdag 13 april 2004 01:13 schreef twi het volgende:
Ach, ik weet niet wie wat heeft gezegd, aangezien ik sinds afgelopen donderdag tot nu vrij druk in de weer ben geweest met zaken belangrijker dan het forum. Ik heb alleen Fnoord-Ajax heb gezien en sommige samenvattingen, en de topics even vluchtig door heb genomen, maar ik vind dat PSV'ers niet moeten mekkeren over klote reacties van Ajacieden over Robben, gezien de acties van veelal dezelfde personen richting het schopwerk op/blessureleed van Ajacieden.
Juist, maar als liefhebber zie ik Robben toch wel graag spelen.quote:Op dinsdag 13 april 2004 11:47 schreef ErikT het volgende:
We hebben Robben nergens voor nodig. Volgend seizoen niet, en dit seizoen ook niet.
PSV wint wel zonder hem de UEFA Cup.
VDV is een arrogante kut-Ajacied. Robben is een sympathieke jongenquote:Op dinsdag 13 april 2004 00:58 schreef twi het volgende:
Leuk trouwens dat iedereen nu ineens met Robben mee moet leven, terwijl er elke week geroepen wordt dat van der Vaart in tweeen getrapt moet worden
Vind Robben ook geen sympatieke jongen met zijn maniertjes. Maar goed, ik leef wel met hem mee nu hij waarschijnlijk het ek gaat missen. En heb ook medelijden met mezelf, de titlelkansen en dus de kansen op een topzomer dalen bijna beneden het nulpunt nu.quote:Op dinsdag 13 april 2004 12:24 schreef Sloggi het volgende:
[..]
VDV is een arrogante kut-Ajacied. Robben is een sympathieke jongen
Ik leef ook mee met VDV hoor, als 'ie z'n kruisbanden scheurt. Alleen niet als 'ie weer terug is van z'n blessure
zie em ook graag spelenquote:Op dinsdag 13 april 2004 12:11 schreef Tony_Montana67 het volgende:
[..]
Juist, maar als liefhebber zie ik Robben toch wel graag spelen.
uit portugalquote:Op dinsdag 13 april 2004 17:13 schreef methodmich het volgende:
"Stuur Arjen een kaartje".
Lijkt me een mooie zomeractie.
juist wel het moment om te doenquote:Op dinsdag 13 april 2004 21:48 schreef Chadi het volgende:
PSV heeft hem te snel gebracht. Ik vind het nog steeds onverantwoord wat Hiddink heeft gedaan . Je mag hem gewoon uit voorzorg niet brengen tegen Groningen dat duidelijk al uitgespeeld was bij het begin van de wedstrijd. PSV 3 had nog van Groningen kunnen winnen zonder Robben. Dan spaar je hem gewoon even nog extra uit voor zorg.
beide partijen zaten fout!quote:Op dinsdag 13 april 2004 21:48 schreef Chadi het volgende:
PSV heeft hem te snel gebracht. Ik vind het nog steeds onverantwoord wat Hiddink heeft gedaan . Je mag hem gewoon uit voorzorg niet brengen tegen Groningen dat duidelijk al uitgespeeld was bij het begin van de wedstrijd. PSV 3 had nog van Groningen kunnen winnen zonder Robben. Dan spaar je hem gewoon even nog extra uit voor zorg.
Ik hoorde dat er een onderzoek naar VD Hoogenband ingesteld gaat worden?quote:Op woensdag 14 april 2004 16:29 schreef Sloggi het volgende:
Ze hadden 'm goed in kunnen brengen, maar waarom al in de 45e minuut
45 minuten is wel lang voor iemand die net terug is van een blessure.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |