allereerst bedankt voor de felicitatiesquote:Op donderdag 25 mei 2006 11:42 schreef Vonkenboer het volgende:
![]()
Gefeliciteerd![]()
![]()
En nu wel deze topic blijven updaten he![]()
(Hoe is de vooroplevering verlopen ?)
ik heb voor de standaardtegels en keuken gekozen, maar daarin had ik wel vrij veel keus.quote:Op vrijdag 26 mei 2006 00:56 schreef xman het volgende:
Hadden jullie nog enig keuze in de kleur van de tegels gehad (bijvoorbeeld) of was alles standaard?
Ja als de apparaten meer beginnen te roken dan de gebruiker dan is er toch iets niet goed.quote:Op zaterdag 27 mei 2006 16:54 schreef creno het volgende:
Tegenvaller was dat het schuurmachine niet goed was, begon spontaan te rokendus die heb ik maar afgezet.
Behalve als er zo'n leuke verbrande electronica lucht aan zitquote:Op zaterdag 27 mei 2006 22:06 schreef Stroekie het volgende:
[..]
Ja als de apparaten meer beginnen te roken dan de gebruiker dan is er toch iets niet goed.
wellicht kan je hem ergens met een compresser eens laten door/schoonblazen, dat wil nog wel eens helpen
Jeps, ik heb meteen mijn post aangepast ter verduidelijking.quote:Op donderdag 1 juni 2006 08:28 schreef Quinazoline het volgende:Dat is paars! Nu ben ik heel benieuwd hoe het er uiteindelijk uit komt te zien, lijkt me erg leuk namelijk! Alleen wat doet die muur daar midden in je kamer? Komt er een keuken aan de andere kant ofzo?
Klinkt leuk! Welke kleuren krijgen je keuken? En wat voor vloer ga je erin (laten) leggen?quote:Op donderdag 1 juni 2006 08:31 schreef creno het volgende:
[..]
Jeps, ik heb meteen mijn post aangepast ter verduidelijking.
quote:
Achter dat muurtje komt het keukenblok te staan.quote:
Hij wordt mooi!!quote:Op maandag 5 juni 2006 11:56 schreef creno het volgende:
[afbeelding]
De paarse muur, maar er zitten nog wat lichtere plekken in dus ik ga er nog een keer over, maar hij ziet er al beter uit dan toen met de eerste laag. Verder is de slaapkamer (op eén muur na) in de 2e laag gezet. Het trapgat is geschilderd (wat een hels karwei).
Verder valt het qua tegenslagen nog mee gelukkig.
Dat vondik zelf mooier, en het oogt ruimtelijker. Mijn buurvrouw heeft het wel tot boven toe dicht, en ik ben blij dat ik dat niet heb gedaan. (daar kan ik dus nog leuk met licht wat gaan doenquote:Op woensdag 7 juni 2006 22:56 schreef wonderer het volgende:
Beetje vaag dat die muur niet helemaal tot aan het plafond doorloopt, maar verder wel erg stoer. Lekker hapjes maken voor je mannetje nou
Tegenover de keuken komt de koelkast met combimagnetron, de "vaatwasser" loopt momenteel stagequote:Op woensdag 7 juni 2006 23:01 schreef DennisMoore het volgende:
Veel kastjes.
En waar komen oven/koelkast/vaatwasser etc?.
Het is een standaard-keuken die bij het huis hoort, ik had ook een hele andere kunnen kiezen, maar ik heb in mijn eentje het huis gekocht, dus heb alles gewoon standaard gehouden.quote:Op vrijdag 9 juni 2006 08:39 schreef kleine83 het volgende:
he, leuk je keuken erin, maar waarom heb je niet meteen een vaatwasser erin gezet enzo. is toch heeeeeeeeel praktisch voor die paar honderd euro meer.
ik vind het een mooie keuken (wij hebben ook houtkleur gekocht alleen heel donker) aleen wel een beetje een simpele uitvoering als ik dat mag zeggen
Er zit geen behang op. Wat ik wel heb gedaan is eerst de muren flink in de voorstrijk zetten. Daarna latex van de praxis erop, en die dekt erg goed de eerste keer. Maar om het toch helemaal af te werken doe ik wel overal een tweede laag op.quote:Op zondag 11 juni 2006 10:22 schreef XXXKarinXXX het volgende:
Heb je op de muren gesausd of had je eerst behangen?
Want wij hebben eerst behangen, en moeten nog sauzen, ben wel benieuwd of dat in 1 keer gaat dekken.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |