Niet zo doemdenken zeg, waarschijnlijk gewoon een vetbolletjequote:Op woensdag 12 april 2006 22:22 schreef Tobbes het volgende:
Kanker is echt een kutziekte. Met name botkanker. Een lieve man die tot vorige week -met pijn aan zijn rug- rondliep, ligt nu half dood in het ziekenhuis. Er komen zo'n 2 tot 3 tumors per dag bij. Gatverdamme wat een kut ziekte.
En nu voelde ik opeens iets onder mijn huid zitten wat ik kon bewegen. Heel vaag. Net of er een knikker onder mn huid zit. Het voelt wel een beetje zacht.
quote:Op woensdag 12 april 2006 22:23 schreef --Christiaan-- het volgende:
[..]
Niet zo doemdenken zeg, waarschijnlijk gewoon een vetbolletje.
En waar slaat dát dan weer op?quote:
Het is wel serieus bedoeld. Maar niet dat ik emotioneel in de put zit ofzo.quote:Op woensdag 12 april 2006 22:26 schreef Keiichi het volgende:
Als een topic serieus bedoeld is Tobbes, kun je beter je hart proberen te luchten in LIF.
Sommige users gaan het je niet bepaald makkelijk maken hier...
Wil je 'm hier houden?quote:Op woensdag 12 april 2006 22:27 schreef Tobbes het volgende:
[..]
Het is wel serieus bedoeld. Maar niet dat ik emotioneel in de put zit ofzo.Het is gewoooon een kut ziekte.
Ik niet hoorquote:Op woensdag 12 april 2006 22:26 schreef Keiichi het volgende:
Als een topic serieus bedoeld is Tobbes, kun je beter je hart proberen te luchten in LIF.
Sommige users gaan het je niet bepaald makkelijk maken hier...
Weet ik niet, ze had borstkanker en haar borst is verwijderd. De lymfeklieren waren verder niet aangetast dus ga ik ervan uit dat het weg isquote:Op woensdag 12 april 2006 22:29 schreef Tobbes het volgende:
Vanaf ben je er nooit toch?
Er worden natuurlijk wel eens mensen genezen verklaard, maar ik denk dat de angst altijd wel zal blijven. Zeker omdat het redelijk vaak terugkomt na een aantal jaar.quote:Op woensdag 12 april 2006 22:29 schreef Tobbes het volgende:
Vanaf ben je er nooit toch?
Het lijkt ook wel of je het steeds vaker hoort. Maar dat kan ook zijn omdat ik er 'gevoeliger' voor ben dan een ander. En idd een bultje wordt al snel eng, net zoals hoofdpijn, rugpijn of een keer niet goed naar de wc kunnen....quote:Op woensdag 12 april 2006 22:34 schreef Astrix het volgende:
Als een bekende kanker heeft dan hoor je van iedereen verhalen van mensen die ook kanker hebben. Als je op bezoek gaat bij iemand die met kanker in het ziekenhuis ligt dan lijkt het wel of heel Nederland kanker heeft.
Ik heb dan ook wel eens zo'n periode dat ik bij elk pijntje of bultje denk dat ik kanker heb.
Jezus....quote:
Dat zie je maar al te vaak gebeuren ja..quote:Op woensdag 12 april 2006 22:32 schreef flugeltje het volgende:
[..]
Er worden natuurlijk wel eens mensen genezen verklaard, maar ik denk dat de angst altijd wel zal blijven. Zeker omdat het redelijk vaak terugkomt na een aantal jaar.
Ik ook niet, maar gelukkig is mijn moeder een taai kreng.quote:Op woensdag 12 april 2006 22:36 schreef descendent1 het volgende:
[..]
Dat zie je maar al te vaak gebeuren ja..Het ene moment zijn ze genezen verklaard en twee maanden later zijn ze dood...
Brrr. ik moet er niet aan denken...
quote:Op woensdag 12 april 2006 22:43 schreef Tiemie het volgende:
Kanker maakt meer kapot dan je lief is...
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |