Nee... nog slechts 5 dagen werkenquote:
Goedemorgen allemaal..quote:Op maandag 10 april 2006 10:19 schreef Mokster het volgende:
[..]
Golden Five Diamand Hotel.
Afschuwelijke kitsch. Maar dat paste wel bij alle geel-blonde porno-Svetlana's met bijbehorende uitgezakte Boris-in-string.
Oh, in die landen wonen de betere moslims, wij krijgen hier het uitschot. Ik vond het vooral grappig dat je overal wordt uitgenodigd om thee te drinken. Natuurlijk ook in de winkeltjes, om je wat aan te smerenquote:Op maandag 10 april 2006 10:15 schreef liefie_ het volgende:
[..]
ik vind het ook altijd zo leuk (maar dat was in turkije ook) om te zien dat moslim landen zo'n rijke geschiedenis hebben en helemaal niet zo moslim zijn op de manier die nederlanders denken... zo vaak kom je oude kerken tegen of soms zelfs een synagoge
Let op je ISO waarden, je hebt daar of sterke schaduw of zon, er is geen middenwegquote:Op maandag 10 april 2006 10:18 schreef webspider het volgende:
Ik ben bezig een 21-daagse rondreis door Egypte te boeken ... met een combinatie cultuur en zon .. en natuurlijk veel fotomomenten!
September...quote:Op maandag 10 april 2006 10:22 schreef Pheno het volgende:
Al vind ik Hurghada iets te druk worden, het lijkt wel een duikpolonaise. Het is dat ik daar een leuke duikclub ken, dat ik er terug zal gaan. Die varen gelukkig wat verder zodat je wel rustig kan duiken
Volgens mij ligt dat flink ver buiten Hurghada als ik het me kan herinneren?quote:Op maandag 10 april 2006 10:19 schreef Mokster het volgende:
[..]
Golden Five Diamand Hotel.
Afschuwelijke kitsch. Maar dat paste wel bij alle geel-blonde porno-Svetlana's met bijbehorende uitgezakte Boris-in-string.
April. Die russen duiken toch allemaal niet. Eigenlijk maakt het niet uit wanneer je gaat. In april is het water maar 20 graden , maardan is het wat rustiger. In het hoogseizoen is het altijd janken, ook september hoort erbij.quote:
Ik sla dit jaar maar even overquote:
Vertel mij watquote:
met mij wil je toch wel.quote:Op maandag 10 april 2006 10:27 schreef PhaE het volgende:
Vakantie
Er zijn er al 3 door mijn neus geboord dit jaar, zonder ook maar een dag weg geweest te zijn
Flikker maar op, ik ga voortaan mooi zelf dingen regelen, en ga wel alleen.
Mensen en beloftes
Vast welquote:
ik kan niet duikenquote:Op maandag 10 april 2006 10:22 schreef Pheno het volgende:
[..]
Oh, in die landen wonen de betere moslims, wij krijgen hier het uitschot. Ik vond het vooral grappig dat je overal wordt uitgenodigd om thee te drinken. Natuurlijk ook in de winkeltjes, om je wat aan te smerenIk ga er wel zitten hoor, die thee van ze is goed.
En wat is er beter dan na een dag duiken in een hangmat aan het strand te liggen? Al vind ik Hurghada iets te druk worden, het lijkt wel een duikpolonaise. Het is dat ik daar een leuke duikclub ken, dat ik er terug zal gaan. Die varen gelukkig wat verder zodat je wel rustig kan duiken
April zal idd de meeste geschikte periode zijn, maar dan ben ik ook weg...quote:Op maandag 10 april 2006 10:27 schreef Pheno het volgende:
[..]
April. Die russen duiken toch allemaal niet. Eigenlijk maakt het niet uit wanneer je gaat. In april is het water maar 20 graden , maardan is het wat rustiger. In het hoogseizoen is het altijd janken, ook september hoort erbij.
niet miepfiepen jij wilt nooit weg gaan!quote:Op maandag 10 april 2006 10:27 schreef PhaE het volgende:
Vakantie
Er zijn er al 3 door mijn neus geboord dit jaar, zonder ook maar een dag weg geweest te zijn
Flikker maar op, ik ga voortaan mooi zelf dingen regelen, en ga wel alleen.
Mensen en beloftes
Op een langweekend Barcelona na ben ik al bijna 2 jaar niet meer op vakantie geweestquote:
Bwehehehe.... Krijgt ie er verder nog wat voor terugquote:Op maandag 10 april 2006 10:30 schreef Twisted_fok het volgende:
Niet dat ik geld heb om om vakantie te gaan, maar als PhaE belooft om te betalen, beloof ik dat ik meega. Ik vind het wel een mooie deal.
Daar willen ze toch paal en perk aan stellen? max 5 dagen overnemen of zoiets? of is dat bij jullie niet?quote:Op maandag 10 april 2006 10:31 schreef Pheno het volgende:
[..]
Voor de rest dit jaar gebruik ik denk ik geen vrije dagen, ik geloof dat ik volgend jaar 3 maanden kan opnemen op deze manier![]()
Dat is bij veel bedrijven al zo volgens mijquote:Op maandag 10 april 2006 10:33 schreef _Cara_ het volgende:
[..]
Daar willen ze toch paal en perk aan stellen? max 5 dagen overnemen of zoiets? of is dat bij jullie niet?
Klopt. Een kilometer of 15. In the middle of nowhere!quote:Op maandag 10 april 2006 10:25 schreef Pheno het volgende:
Volgens mij ligt dat flink ver buiten Hurghada als ik het me kan herinneren?
wow dat is heerlijk!quote:Op maandag 10 april 2006 10:31 schreef Pheno het volgende:
[..]
Voor de rest dit jaar gebruik ik denk ik geen vrije dagen, ik geloof dat ik volgend jaar 3 maanden kan opnemen op deze manier![]()
Als je niet enorm enthousiast gaat doen, zeggen dat we natuuuuuurlijk gaan no matter what, en vervolgens toch maar afzegt, vind ik het primaquote:
Da's niet eerlijk, je weet dat ik je toch niets kan weigerenquote:Op maandag 10 april 2006 10:30 schreef Twisted_fok het volgende:
Niet dat ik geld heb om om vakantie te gaan, maar als PhaE belooft om te betalen, beloof ik dat ik meega. Ik vind het wel een mooie deal.
Dat gaat je geld kosten ouwequote:Op maandag 10 april 2006 10:37 schreef PhaE het volgende:
[..]
Da's niet eerlijk, je weet dat ik je toch niets kan weigeren
Ook weer waar, maar nu wel erg veelquote:Op maandag 10 april 2006 10:39 schreef PhaE het volgende:
[..]
Het is een vrouw, natuurlijk gaat het me geld kosten!
Vissenquote:Op maandag 10 april 2006 10:29 schreef liefie_ het volgende:
[..]
ik kan niet duiken
alleen snorkelen... maja ben een beetje angstig voor vissen...
ik heb uit istanbul appel thee mee genomen! kei lekker!
maar ik was meer van de cinnamon milk in egypte...
mijn lieflijke, stralende persoonlijkheid als gezelschap. Dat is meeeer dan genoeg.quote:Op maandag 10 april 2006 10:32 schreef jackson het volgende:
[..]
Bwehehehe.... Krijgt ie er verder nog wat voor terug?
er staat vakantiequote:
Nee, niet echt als je van 40m in 1 streep naar boven wil of gaatquote:Op maandag 10 april 2006 10:41 schreef Pheno het volgende:
[..]
Vissen![]()
Ik assisteer/ geef ook duik les, mensen zijn of bang voor verdrinking/diepte of voor het 'onbekende' daar beneden. Ik vind het zelf heerlijk als ik op 40 meter naar boven kijk, maar ja, sommige mensen raken in paniek en willen meteen naar boven. Niet slim, medisch gezien
quote:Op maandag 10 april 2006 10:37 schreef PhaE het volgende:
[..]
Da's niet eerlijk, je weet dat ik je toch niets kan weigeren
Jah.... maargoed... dan heb je nog een klote vakantiequote:Op maandag 10 april 2006 10:42 schreef liefie_ het volgende:
[..]
er staat vakantieniet waar heen
kun je altijd nog zeggen we gaan met de tent op de camping in esbeek staan of zo
joh voor water ben ik sowieso bangquote:Op maandag 10 april 2006 10:41 schreef Pheno het volgende:
[..]
Vissen![]()
Ik assisteer/ geef ook duik les, mensen zijn of bang voor verdrinking/diepte of voor het 'onbekende' daar beneden. Ik vind het zelf heerlijk als ik op 40 meter naar boven kijk, maar ja, sommige mensen raken in paniek en willen meteen naar boven. Niet slim, medisch gezien
ik ben wel eens met de caravan en een vriendin naar zeeland geweestquote:Op maandag 10 april 2006 10:43 schreef jackson het volgende:
[..]
Jah.... maargoed... dan heb je nog een klote vakantie. Of hij moet geweldige seks hebben in die tent ofzo
Ach.... ik neem aan dat het "bijten" was ?!quote:Op maandag 10 april 2006 10:43 schreef liefie_ het volgende:
sindsdien kunnen vissen weinig meer goed doen bij mij![]()
Ooh... het kan zeker wel tof zijn hoorquote:Op maandag 10 april 2006 10:44 schreef liefie_ het volgende:
[..]
ik ben wel eens met de caravan en een vriendin naar zeeland geweest
was nog erg leuk ook!het was mei en weekend en we hadden niks te doen
even uitwaaien aan zeemet de caravan
bijten blijft bijtenquote:Op maandag 10 april 2006 10:44 schreef jackson het volgende:
[..]
Ach.... ik neem aan dat het "bijten" was ?!
quote:Op maandag 10 april 2006 10:42 schreef Twisted_fok het volgende:
[..]
mijn lieflijke, stralende persoonlijkheid als gezelschap. Dat is meeeer dan genoeg.
Zijn wij zo duur in het gebruik dan?quote:Op maandag 10 april 2006 10:39 schreef PhaE het volgende:
Het is een vrouw, natuurlijk gaat het me geld kosten!
Ik kan me voorstellen dat je meer van een olifant schrikt dan van een vis.... maargoedquote:Op maandag 10 april 2006 10:45 schreef liefie_ het volgende:
[..]
bijten blijft bijten
vooral als je al bang bent voor die stomme rot beesten...
als je bang bent voor olifanten en er staat er een voor je huis word je ook niet vrolijk vooral niet als ie je bijt
Dat bepaalt ieder voor zich welquote:Op maandag 10 april 2006 10:42 schreef Twisted_fok het volgende:
[..]
mijn lieflijke, stralende persoonlijkheid als gezelschap. Dat is meeeer dan genoeg.
Yup.quote:Op maandag 10 april 2006 10:46 schreef Mokster het volgende:
[..]
Zijn wij zo duur in het gebruik dan?
Dat weet Mok zelf ook wel hoorquote:
Je hebt géén ideequote:Op maandag 10 april 2006 10:46 schreef Mokster het volgende:
[..]
Zijn wij zo duur in het gebruik dan?
Lasagne, babi ketjap, etc.quote:Op maandag 10 april 2006 10:46 schreef Mokster het volgende:
[..]
Zijn wij zo duur in het gebruik dan?
Sorry, wat zeg je? Ik versta je niet zo goed...quote:Op maandag 10 april 2006 10:48 schreef PhaE het volgende:
Blijft een vrouw he
Die kunnen op bepaalde gebieden enorm selectief gehoorgestoord zijn.
Ik zei ook niets, ik typte iets.quote:Op maandag 10 april 2006 10:49 schreef Mokster het volgende:
[..]
Sorry, wat zeg je? Ik versta je niet zo goed...
moet je maar leren kokenquote:Op maandag 10 april 2006 10:49 schreef PhaE het volgende:
[..]
Magnetron-maaltijd, chinees laten bezorgen, etc.
In ruil voor veel persoonlijke aandacht.quote:Op maandag 10 april 2006 10:49 schreef mvdlubbe het volgende:
Lasagne, babi ketjap, etc.
En met plezierquote:Op maandag 10 april 2006 10:50 schreef Twisted_fok het volgende:
[..]
Je maakt mn humeur iets minder slecht momenteel.![]()
Ja well, duh.quote:Op maandag 10 april 2006 10:51 schreef Mokster het volgende:
[..]
In ruil voor veel persoonlijke aandacht.![]()
Goeie deal toch?![]()
Volgens mij valt dat best meequote:
flippersquote:Op maandag 10 april 2006 10:43 schreef liefie_ het volgende:
[..]
je hebt nog nooit zo snel iemand met van die flippers aan de kant op zien rennen
Jah... noem jij ze zoquote:
sorryquote:
Zou kunnen... niets van gezienquote:Op maandag 10 april 2006 11:05 schreef Pheno het volgende:
Oh btw: de taart was lekker!
Jij kost al een godsvermogen aan je drankprobleem met colaquote:
dankjequote:Op maandag 10 april 2006 11:05 schreef Pheno het volgende:
Oh btw: de taart was lekker!
Oeh!quote:
trauma?quote:Op maandag 10 april 2006 11:07 schreef PhaE het volgende:
[..]
Oeh!
Hoe heette die serie vroeger ook alweer, met die gozer die van die vliezen tussen zijn vingers en tenen had, en vet snel kon zwemmen met zo'n dolfijn beweging... Probeerde ook altijd zo te zwemmen toen ik klein was, en snapte maar niet waarom ik niet 200km/u ging, net als in die serieIk weet het maar aan het hebben van geen vliezen, maar toch, de 100km/u moest ik dan toch makkelijk kunnen halen
ik ken alleen met een meisje met vinnen tussen haar vingers en zoquote:Op maandag 10 april 2006 11:07 schreef PhaE het volgende:
[..]
Oeh!
Hoe heette die serie vroeger ook alweer, met die gozer die van die vliezen tussen zijn vingers en tenen had, en vet snel kon zwemmen met zo'n dolfijn beweging... Probeerde ook altijd zo te zwemmen toen ik klein was, en snapte maar niet waarom ik niet 200km/u ging, net als in die serieIk weet het maar aan het hebben van geen vliezen, maar toch, de 100km/u moest ik dan toch makkelijk kunnen halen
Wat je zei is net zoiets als: er zit zuurstof in een duikfles.quote:Op maandag 10 april 2006 11:06 schreef liefie_ het volgende:
[..]
sorry
ben niet bepaald een ervaren snorkel duik zwem mens
dat blijkt maar weer
Ik wilde net gaan vragen of ze misschien Ariel de kleine zeemeermin heette, maar de omschrijving komt toch niet helemaal goed overeen.quote:Op maandag 10 april 2006 11:09 schreef liefie_ het volgende:
[..]
ik ken alleen met een meisje met vinnen tussen haar vingers en zo
die woonde op een eiland en dan waren er 2 jongens en die woonde op een onderzee boot in de buurt en zij kwam dan altijd ff op bezoek
en ze ging altijd zwemmen met een walvis
maja ze was ook een alien of zoiets
die vond ik dus weer helemaal niksquote:Op maandag 10 april 2006 11:19 schreef Twisted_fok het volgende:
[..]
Ik wilde net gaan vragen of ze misschien Ariel de kleine zeemeermin heette, maar de omschrijving komt toch niet helemaal goed overeen.
De man van Atlantis... toch? met Patrick Duffy.. volgens mij.quote:Op maandag 10 april 2006 11:07 schreef PhaE het volgende:
[..]
Oeh!
Hoe heette die serie vroeger ook alweer, met die gozer die van die vliezen tussen zijn vingers en tenen had, en vet snel kon zwemmen met zo'n dolfijn beweging... Probeerde ook altijd zo te zwemmen toen ik klein was, en snapte maar niet waarom ik niet 200km/u ging, net als in die serieIk weet het maar aan het hebben van geen vliezen, maar toch, de 100km/u moest ik dan toch makkelijk kunnen halen
quote:Op maandag 10 april 2006 11:20 schreef liefie_ het volgende:
[..]
die vond ik dus weer helemaal niks
ten eerste omdat prinsesen blond waren en niet rood
en ten tweede omdat ik ergens vandaan had gehaalt hoe t echt af loopt met de kleine zeemeermin... was ik eerst depri omdat ze dood gaat en daarna omdat we voorgelogen werden door disney
Weinig spelfoudenquote:
Is deze SC toch nog ergens goed voorquote:
Hmm dat zou best kunnen ja!quote:Op maandag 10 april 2006 11:24 schreef _Cara_ het volgende:
[..]
De man van Atlantis... toch? met Patrick Duffy.. volgens mij.
aarrggh, ik kwam er eerst niet op.. gelukkig heb ik het!! anders blijft me dat door het hoofd spoken..![]()
Jah ik ook... Maar mijn baas kon dat wel eens niet helemaal vindenquote:Op maandag 10 april 2006 11:29 schreef mvdlubbe het volgende:
Zo. Ik vind eigenlijk dat ik wel weer genoeg heb gewerkt voor vandaag!
Dat ken ikquote:Op maandag 10 april 2006 11:31 schreef jackson het volgende:
[..]
Jah ik ook... Maar mijn baas kon dat wel eens niet helemaal vinden
volgens mij hequote:
Heb jij een baas?quote:
Jah.... dat zal! Goed excuus ook... gewoon schijt aan hebben joh!quote:Op maandag 10 april 2006 11:33 schreef liefie_ het volgende:
[..]
volgens mij he
ben ik stiekum onwijs dislectisch
Ik loop stagequote:
Klopt...quote:Op maandag 10 april 2006 11:34 schreef PhaE het volgende:
[..]
Tja, aangezien jij begon over "...mijn baas..."
Ik vind jou wel okequote:
Niet persoonlijk, maar het is inderdaad de tendens van tegenwoordig: vroeger heette dat gewoon dom. Tegenwoordig moet iedereen maar een prachtig afwijkingsnaampje hebben. En dat is niet alleen met dyslectisch zo.quote:Op maandag 10 april 2006 11:33 schreef liefie_ het volgende:
[..]
volgens mij he
ben ik stiekum onwijs dislectisch
Mietje!quote:Op maandag 10 april 2006 11:29 schreef mvdlubbe het volgende:
Zo. Ik vind eigenlijk dat ik wel weer genoeg heb gewerkt voor vandaag!
Mee eens... klinkt ook zo lekker makkelijk. Alhoewel ikzelf moet zeggen dat ik er ook moeite mee heb maar ik zal het zeker geen dyslectie noemenquote:Op maandag 10 april 2006 11:36 schreef Pheno het volgende:
[..]
Niet persoonlijk, maar het is inderdaad de tendens van tegenwoordig: vroeger heette dat gewoon dom. Tegenwoordig moet iedereen maar een prachtig afwijkingsnaampje hebben. En dat is niet alleen met dyslectisch zo.
Wel grappig trouwens dat je het woord zelf al verkeerd tikt
How nice.... Alles lekker ?!quote:
Hey, het is mooi weer, de zon schijnt.quote:
zegt genoeg toch dat ik t niet eens kan spellenquote:Op maandag 10 april 2006 11:36 schreef Pheno het volgende:
[..]
Niet persoonlijk, maar het is inderdaad de tendens van tegenwoordig: vroeger heette dat gewoon dom. Tegenwoordig moet iedereen maar een prachtig afwijkingsnaampje hebben. En dat is niet alleen met dyslectisch zo.
Wel grappig trouwens dat je het woord zelf al verkeerd tikt
Behalve dat mn ex het gister nodig vond om opeens iuit t niets nutteloze smsjes te sturen gaat t nu wel weerquote:
Het is net als PI's: luiheid. De moeite niet willen doen goed te leren spellen. Iedereen maakt fouten, maar meestal wordt het afgedaan als "ik ben dislektis, dus ik mach fekeert spelen en hoev cheen moeie te doen het goet te leeren".quote:Op maandag 10 april 2006 11:38 schreef jackson het volgende:
[..]
Mee eens... klinkt ook zo lekker makkelijk. Alhoewel ikzelf moet zeggen dat ik er ook moeite mee heb maar ik zal het zeker geen dyslectie noemen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |