als jij het wiltquote:Op zondag 9 april 2006 18:50 schreef Q. het volgende:
Is dit het midlifecrisis-topic?
quote:Op zondag 9 april 2006 18:55 schreef nixxx het volgende:
sommige mensen kunnen niet jong genoeg doodgaan
Heel Fok! is het midlifecrisis-topicquote:Op zondag 9 april 2006 18:50 schreef Q. het volgende:
Is dit het midlifecrisis-topic?
ow .. 't ging niet specifiek over jou (alleen) hoorquote:
ik zal heel heel heel veel botoxen speciaal voor jouquote:Op zondag 9 april 2006 18:34 schreef nixxx het volgende:
[..]
als jij altijd een blonde stoot van 20 blijft... dan kom ik je in mijn midlifecrisis wel opzoeken
Definiëer hier. Hier in de reeks? Hier in R&P? Hier op Fok!? Hier op het internet?quote:Op zondag 9 april 2006 18:19 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Ik heb een eigen stijl, tijd terug kwam ik ergens het begrip 'Tranceptor-stijl van posten' tegen. Het doet me toch goed dat er hier copycats zijn die het proberen.![]()
Nee je bent een armetierig figuurtje dat weinig kan hebben, je zult je er dus nix van aantrekken tot je niet anders kan.quote:Op zondag 9 april 2006 18:57 schreef liefie_ het volgende:
ow en TC het raakt me zo erg dat ik er niet eens op ga reageren
toch typerend dat je meent dat je er zo fel op moet reageren... ookal raakt het je dan totaal niet natuurlijkquote:Op zondag 9 april 2006 18:59 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Nee je bent een armetierig figuurtje dat weinig kan hebben, je zult je er dus nix van aantrekken tot je niet anders kan.![]()
Prima.![]()
Live and let live, dus bok op met je gemekker over mn postgedrag.![]()
Het was in een ander topic op FOK! Op Internet zou teveel eer zijn, al is er altijd veel roddel en achterklap om fok! heen.quote:Op zondag 9 april 2006 18:59 schreef Litpho het volgende:
[..]
Definiëer hier. Hier in de reeks? Hier in R&P? Hier op Fok!? Hier op het internet?
Ik vind het gewoon leuk zo te reageren tegen van die mutsjes zoals jij. Uitdelen maar niet incasseren, beetje sneu toch. En als iemand reageert op je, dan reageert ie te fel en wil je daarop zeuren.quote:Op zondag 9 april 2006 19:00 schreef liefie_ het volgende:
[..]
toch typerend dat je meent dat je er zo fel op moet reageren... ookal raakt het je dan totaal niet natuurlijk
ik deel niet uit het was gewoon een observatiequote:Op zondag 9 april 2006 19:01 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Ik vind het gewoon leuk zo te reageren tegen van die mutsjes zoals jou. Uitdelen maar niet incasseren, beetje sneu toch.![]()
Wat daar vermakelijk aan is zal me tot het einde der tijden een raadsel zijn, maar het zal wel net als het bovengenoemde voetbal meer een lifestyle zijn dan iets rationeels.quote:Op zondag 9 april 2006 19:01 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Ik vind het gewoon leuk zo te reageren tegen van die mutsjes zoals jou.
Daar kan ik het alleen maar hartgrondig mee eens zijn.quote:
Ik typ terwijl ik aan de foon ben, excuus. Ook mij is een klein tiepprobleempje niet vreemd, ik heb het reeds aangepast.quote:Op zondag 9 april 2006 19:03 schreef liefie_ het volgende:
[..]
ik deel niet uit het was gewoon een observatie
en ik wil best wat incaseren... maar dan moet je me wel eerst raken en dat lukt je nog niet echt
en is het niet mutsjes zoals jij? ipv jou
owkej speciaal voor jou:quote:Op zondag 9 april 2006 19:04 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Ik typ terwijl ik aan de foon ben, excuus. Ook mij is een klein tiepprobleempje niet vreemd, ik heb het reeds aangepast.![]()
Observatie, yeah right! Je bent nog te sneu om er voor uit te komen.![]()
Eensch.quote:Op zondag 9 april 2006 19:03 schreef Litpho het volgende:
[..]
Wat daar vermakelijk aan is zal me tot het einde der tijden een raadsel zijn, maar het zal wel net als het bovengenoemde voetbal meer een lifestyle zijn dan iets rationeels.
Go and state the obvious!quote:Op zondag 9 april 2006 19:05 schreef liefie_ het volgende:
[..]
owkej speciaal om jou dag te maken:
auw TC je raakt me zo
Mahler staat makkelijk in mijn top 40 klassieke componisten, mag dat ook?quote:Op zondag 9 april 2006 19:10 schreef Tranceptor het volgende:
'Niet in de top 40, dan is hij ook niet goed...'
Ik vind van wel.quote:Op zondag 9 april 2006 19:11 schreef Litpho het volgende:
[..]
Mahler staat makkelijk in mijn top 40 klassieke componisten, mag dat ook?.
Volgens mij is het enige Prokofiev wat mij bijstaat de vertelling van Peter en de Wolf door Stingquote:Op zondag 9 april 2006 19:13 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Ik vind van wel.
Ook leuk op de willekeurige zondagavond Prokofiev![]()
Laat dat zijn beroerdste werk zijn IMHO.quote:Op zondag 9 april 2006 19:14 schreef Litpho het volgende:
[..]
Volgens mij is het enige Prokofiev wat mij bijstaat de vertelling van Peter en de Wolf door Sting.
Bedankt voor deze informatie van Wikepedia.quote:Op zondag 9 april 2006 19:14 schreef liefie_ het volgende:
Mahler was een oostenrijkse componist en dirigent met joodse ouders
Sting gaat er wel redelijk enthousiast op in, dus dat geeft die versie nog wel wat leven, maar om nou te zeggen dat ik het muzikaal bijzonder vond...quote:Op zondag 9 april 2006 19:15 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Laat dat zijn beroerdste werk zijn IMHO.![]()
oja, wat speel je?quote:Op zondag 9 april 2006 19:14 schreef liefie_ het volgende:
Mahler was een oostenrijkse componist en dirigent met joodse ouders
ik was nog bijna op het conservatorium terecht gekomen...
Probeer eens wat anders van Prokofiev zou ik zeggen.quote:Op zondag 9 april 2006 19:16 schreef Litpho het volgende:
[..]
Sting gaat er wel redelijk enthousiast op in, dus dat geeft die versie nog wel wat leven, maar om nou te zeggen dat ik het muzikaal bijzonder vond...
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
dan had ik wel een langere lap tekst gekopieert zonder spelfouten lijkt mequote:Op zondag 9 april 2006 19:16 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Bedankt voor deze informatie van Wikepedia.![]()
dwarsfluit en wat pianoquote:
Altijd jammer als zoiets versloft... heb ik ook. Ik kan ook niet wachten tot ik straks eindelijk ruimte heb voor mijn piano.quote:Op zondag 9 april 2006 19:19 schreef liefie_ het volgende:
[..]
dwarsfluit en wat piano
maar na mn eindexamen muziek had ik zoiets van nee dit is t net niet
toen nog wel ff door gegaan in mn prive leven zeg maar maar dat is de laatste tijd zooo enorm verwatert...
stom van me maja
heb wel de mooiste piano die er bestaat
nog een bovendemper
Voor het hersenloos vermaak zou ik voor Sleepy Hollow gaan (leuke film, dat wel). Anders voor Hotel Rwanda (die ik zelf ook nog moet zien).quote:Op zondag 9 april 2006 19:21 schreef Tranceptor het volgende:
Ik ga zo een film opzetten en jullie mogen voor me kiezen:
- Hotel Rwanda
- Saw II
- Sleepy Hollow
- Before Sunset
is erg deprimerend...quote:Op zondag 9 april 2006 19:21 schreef Anthraxx het volgende:
[..]
Voor het hersenloos vermaak zou ik voor Sleepy Hollow gaan (leuke film, dat wel). Anders voor Hotel Rwanda (die ik zelf ook nog moet zien).
Het is een ware hype aan het worden en ik, als vermaard meeloper, kan niet natuurlijk niet achterblijven.quote:
ja mijn piano staat ook bij mn moeder...quote:Op zondag 9 april 2006 19:21 schreef Burdie het volgende:
[..]
Altijd jammer als zoiets versloft... heb ik ook. Ik kan ook niet wachten tot ik straks eindelijk ruimte heb voor mijn piano.
En als mijn pols weer heel is, kan ik weer verder op de viool.
Ik vond je toffer in je rol als "Ik schop tegen iedereen aan" om heel eerlijk te zijn. Nu vind ik je eng wordenquote:Op zondag 9 april 2006 19:24 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Het is een ware hype aan het worden en ik, als vermaard meeloper, kan niet natuurlijk niet achterblijven.![]()
Ik ga iedereen knuffelen en lief tegen iedereen doen en vragen hoe het op het werk/studie was, kopjes koffie zetten en me dienstbaar opstellen.quote:Op zondag 9 april 2006 19:25 schreef Anthraxx het volgende:
Ik vond je toffer in je rol als "Ik schop tegen iedereen aan" om heel eerlijk te zijn. Nu vind ik je eng worden
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Dat wil ik meemaken. Volgens mij schop je weer tegen iedereen aan binnen een klein half uur.quote:Op zondag 9 april 2006 19:27 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Ik ga iedereen knuffelen en lief tegen iedereen doen en vragen hoe het op het werk/studie was, kopjes koffie zetten en me dienstbaar opstellen.![]()
ja zo heb je t jaren niet en zo 2 keer in een paar weken...quote:Op zondag 9 april 2006 19:37 schreef melismay het volgende:
Zoooo, ik kan me morgen niet meer bewegen denk ik
En hangop is ok, ole ole
Ik moet het ook maar weer eens een keer gaan makenquote:Op zondag 9 april 2006 19:39 schreef liefie_ het volgende:
[..]
ja zo heb je t jaren niet en zo 2 keer in een paar weken...
mama zit in een hangop fase
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |