quote:Op zondag 9 april 2006 08:54 schreef Isabeau het volgende:
Ik vond dat dat meisje dat steeds zo zat te huilen en totáál niet tegen kritiek kon (en paranoia werd omdat iedereen achter haar rug over haar praatte) het vervelendst. Die mocht er van mij wel uit zeg.
Ach, maandag ben je het alweer vergeten joh.quote:Op zaterdag 8 april 2006 20:25 schreef Copycat het volgende:
En mijn geheugen is helaas weer opgefrist.
Als straf krijgt ze volgende week een kutkapsel.quote:Op zondag 9 april 2006 10:50 schreef Jesssica het volgende:
[..]
Heel irritant meisje was dat, wat een jankerd zeg, die moet nog heel veel leren.
Het meest bizarre onderdeel van de modellenshow. Je gaat het haar van iemand anders toch niet lekker verknippenquote:Op zondag 9 april 2006 15:07 schreef ruby het volgende:
Als straf krijgt ze volgende week een kutkapsel.
Ik begreep het ook nietquote:Op zondag 9 april 2006 15:20 schreef Copycat het volgende:
Ben ik trouwens de enige die niet snapt wat de noodzaak van een Brazilian Wax voor een (niet- porno) model is?
Ik zou denk ik hysterisch worden als ze m'n haar zouden verknippen. Je bent overgeleverd aan zo'n show en je hebt maar te doen wat zij willen. Kutkapsel moet je maar voor lief nemen. Voor sommigen is het een vooruitgang maar voor anderen kan het heel droevig uitpakken.quote:Op zondag 9 april 2006 15:15 schreef Isabeau het volgende:
Het meest bizarre onderdeel van de modellenshow. Je gaat het haar van iemand anders toch niet lekker verknippenVind ik bij de Amerikaanse versie ook altijd zo gek. Er zijn altijd meisjes helemaal in tranen en er zijn ook altijd meisjes die daarna het hele programma voor gek lopen (Michelle heette ze geloof ik bij ANTM4, die het haar als geblondeerd stro terug kreeg).
Dat hebben ze de eerste cycle van ANTM ook gedaan, toen vanwege een bikinishoot. En nu hadden ze dus ook een bikini/lingerie-shoot, dus het zal daarvoor geweest zijn.quote:Op zondag 9 april 2006 15:20 schreef Copycat het volgende:
Ben ik trouwens de enige die niet snapt wat de noodzaak van een Brazilian Wax voor een (niet- porno) model is?
Michelle was echt dramatische inderdaad. Maar bij veel meisjes vind ik het vaak wel een verbetering.quote:Op zondag 9 april 2006 15:15 schreef Isabeau het volgende:
[..]
Het meest bizarre onderdeel van de modellenshow. Je gaat het haar van iemand anders toch niet lekker verknippenVind ik bij de Amerikaanse versie ook altijd zo gek. Er zijn altijd meisjes helemaal in tranen en er zijn ook altijd meisjes die daarna het hele programma voor gek lopen (Michelle heette ze geloof ik bij ANTM4, die het haar als geblondeerd stro terug kreeg).
Amenquote:Op zondag 9 april 2006 16:20 schreef Jett het volgende:
Ik vind het maar niks. Britains en Australia's next top model zuigt koentje
Hell yeah princess. Zijn er ook mensen die de Finse of Duitse top model volgen/gevolgd hebben?quote:Op zondag 9 april 2006 16:20 schreef Jett het volgende:
Ik vind het maar niks. Britains en Australia's next top model zuigt koentje
quote:Op zondag 9 april 2006 11:14 schreef Cee het volgende:
Dat bingohal-kind vond ik irritant. Dan hoort ze dat er de volgende dag iemand wordt weg gestuurd, en dan begint ze dramatisch te janken "ik wil niet terug naar de bingo ik wil niet terug naar de bingo!" Alsof ze dacht dat ze met z'n allen een aantal weken gezellig in het huis zouden zitten zonder wegstem-rondes.
Dat viel me ook op. Maar later, bij het juryberaad, zag je de foto's wel wat beter en wat meer van dichtbij.quote:Op zondag 16 april 2006 10:43 schreef Cee het volgende:
Een groot deel draait ook om de foto's en die krijg je welgeteld een halve seconde per kandidaat te zien op het eind. Geen leuke close-ups van het gezicht om te zien wat een gekke bek ze erop trekken.
Een van de twee kreeg een gouden ketting met een paar kleine diamantjes eraan.quote:Op zondag 23 april 2006 00:01 schreef p-etr-a het volgende:
Dat van die diamanten snapte ik dus ook al niet. Wat is het nou voor 'n prijs om even diamanten om te mogen hebben?
Tja een van de twee en ook nog niet echt denderend. Ik vond het vooral ook raar dat zij wel kreeg en de ander (Anne?) niet.quote:Op zondag 23 april 2006 16:11 schreef Karina het volgende:
[..]
Een van de twee kreeg een gouden ketting met een paar kleine diamantjes eraan.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |