What the hell, waarom is het zo duur? Ze hebben het al in fucking 1887 ofzo ondektquote:
Haha!, ja daar zeg je me wat. Zo heb ik het nog nooit bekeken eigenlijk.quote:Op dinsdag 4 april 2006 15:34 schreef kwakveense het volgende:
als je jezelf in 2 spiegel ziet zoals anderen jou zien, dan heb je nog een verteken beeld. omdat je namelijk gewend bent jezelf op een bepaalde manier te zien is elk verschil met dat beeld uitvergroot.
je ziet jezelf bijvoorbeeld ineens volkomen scheef en asymmetrisch omdat je die asymmetrie de andere kant op gewend bent. anderen zijn dat beeld van je wel gewend en zien je dus niet zo scheef als je jezelf zet.
Dat heb ik altijd met mn webcamquote:Op dinsdag 4 april 2006 17:31 schreef vamos1 het volgende:
lijkt me wel lastig om je haren te doen in zo'n true mirror
links zit een plukje niet goed.. uuhm crap.. andere links... links als in links in de spiegel.. rechts dus![]()
niet persé....quote:Op dinsdag 4 april 2006 17:49 schreef STAIRWARES het volgende:
Oooh te gek zeg!
Weet je hoelang ik al naar diengen zoek dat te maken heeft met dit onderwerp?
Zag een tijd geleden een midas dekkers aflevering over een vrouw dat zo'n spiegel-spiegel
had gemaakt. En daarmee mensen hielp anders te kijken naar zichzelf.
En beter begrijpn waarom mensen hun zien zals ze hen zien. Weet niet welke
aflevering het ook alweer was van midas.
[..]
Haha!, ja daar zeg je me wat. Zo heb ik het nog nooit bekeken eigenlijk.
Da klink wehl heel logschj.
Dus wat je wilt zeggen is dat als je vrij a-symmetrisch bent en die ándere a-symetrie van jezelf ziet.
Dat dat dus een ver overtrokken beeld is vanuit je eigen perspectief?
Het lijkt me dan nog, dat die a-symetrie niet verdwijnt/of zal wennen.
Ik moet dus maar aannemen dat ik een heel lelijke kop heb
Aha! Ja klinkt logisch, nu maar hopen dat het ook zo is.quote:Op woensdag 5 april 2006 11:15 schreef kwakveense het volgende:
[..]
voorbeeldje: als je samen met een vriend(in) in de spiegel kijkt is de kans groot dt je hem/haar er vervormd uit vindt zien in de spiegel, en jezelf juist niet.
Omdat ze in pashokjes speciale PhatMormeltje® spiegels gebruiken meestal.quote:Op woensdag 5 april 2006 15:09 schreef saksia het volgende:
What is nu the deal eigenlijk met de spiegels in pashokjes...? Waarom zie ik mezelf in de gewone 'huis'spiegels als slank en goed gevormd, maar in de spiegel in een pashokje als een vet mormeltje?
Dat is er ook flink in gefotosoeptquote:Op woensdag 5 april 2006 16:11 schreef Molluck het volgende:
Dat ziet er echt unreal uit zeg!
[afbeelding]
Ik ben benieuwd naar het verschil als je zelf in zo'n spiegel kijkt.
Ja wat je zegt. 230 euro was het?quote:Op woensdag 5 april 2006 16:20 schreef pberends het volgende:
ik moet echt zo'n spiegel hebben, maar meer dan 50 euri is echt te duur.
Bij veel mensen zit er aardig wat verschil hoor, hetzelfde heb je wanneer je 1 helft van een hoofd mirrored. Dan krijg je de raarste creaties.quote:Op woensdag 5 april 2006 17:39 schreef Myers het volgende:
Volgens mij zien andere mensen je zoals jij jezelf in de spiegel ziet, paar dingen juist aan de andere kant, maar het heeft gewoon met gewenning te maken. Het lijkt mij onmogelijk dat je spiegelbeeld lelijker/knapper is dan je werkelijk bent?
En als je een behoorlijk symmetrisch gezicht hebt zoals Johnny Depp of Natalie Portman dan zit er denk ik sowieso nauwelijks verschil tussen je spiegelbeeld en je echte beeld.
quote:Op woensdag 5 april 2006 17:24 schreef STAIRWARES het volgende:
[..]
Ja wat je zegt. 230 euro was het?
hoe durven ze zeg. boeven!
Is het echt zo moeilijk om 2 stukken spiegel loodrecht en naadloos aan mekaar te 'lijmen'?
Mischien kunnen we gezamenlijk op zoek gaan naar een bedrijf dat gespecialiseerd is in
dit soort lijwerken. En dat ook loodrcht prcies gesneden glaswerk levert
Zul je vast wel een stuk goedkoper uit zijn.
1887 en nog steeds zo duurquote:Hoe werkt de True Mirror®?
Een True Mirror is is gemaakt door twee spiegels in een perfecte hoek ten opzichte van elkaar te plaatsen. Zo dat het beeld dat opgevangen wordt door de ene spiegel, terug gekaatst wordt door de andere en vice-versa.
Dit concept is niet nieuw, in 1887 werd dit reeds gepatenteerd. Je kunt dit thuis proberen - houdt twee spiegels in een hoek van 90 graden en kijk in het midden. Je kan dan direkt het effect zien. Natuurlijk zie je een brede lijn die van boven naar beneden loopt en je gezicht in twee deelt.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |