Maar dan wel met réchts, hè.quote:Op vrijdag 31 maart 2006 23:11 schreef Pony-Lover het volgende:
het is nu wachten op de eerste SGPer die zegt dat hij z'n vriendin vrouw slaat, omdat het moet van God.
Floripas?quote:Op vrijdag 31 maart 2006 23:17 schreef ethiraseth het volgende:
mijn "friend with benefits" (bij gebrek aan een "echte" partner) zit nogal tegenovergesteld dan ik. Zij is meer een semi-wereldvreemde hippie en ik heb het daar niet zo op. Dus we hebben het gewoon nooit over politiek, probleem opgelost.
![]()
Net zoals dat jullie alle 2 een 1-persoonsbed hebben, een eigen kamer, en niet over sport - film - muziek - ditjes en datjes etc. praten?quote:Op vrijdag 31 maart 2006 23:17 schreef ethiraseth het volgende:
Dus we hebben het gewoon nooit over politiek, probleem opgelost.![]()
Precies. Als mijn man het beleid van Verdonk zou bejubelen, zou hij niet mijn man zijn want dan zou hij een visie hebben die zo haaks staat op de mijne.quote:Op zaterdag 1 april 2006 01:51 schreef popolon het volgende:
Dat is belangrijk, heeft namelijk met meer dan alleen politieke voorkeur te maken. Ook met hoe je tegen bepaalde dingen in het leven aankijkt.
Dus als m'n vrouw republikein zou zijn was ze niet mijn vrouw.
quote:Op zaterdag 1 april 2006 08:59 schreef SCH het volgende:
[..]
Precies. Als mijn man het beleid van Verdonk zou bejubelen, zou hij niet mijn man zijn want dan zou hij een visie hebben die zo haaks staat op de mijne.
We zijn het eens.quote:Op zaterdag 1 april 2006 08:59 schreef SCH het volgende:
[..]
Precies. Als mijn man het beleid van Verdonk zou bejubelen, zou hij niet mijn man zijn want dan zou hij een visie hebben die zo haaks staat op de mijne.
Tcoh werkt het waarschijnlijk niet. Je politieke keuze weerspiegelt toch ook vaak je levensinstelling. Met dat Groen Links-exje van me waren er gewoon constant conflicten over opmerkingen, hoe je sprak met je vrienden, hoe je op straat doet etc. Werkt niet. Huidige stemt VVD, net zoals ik dus.quote:Op zaterdag 1 april 2006 09:05 schreef Gebleekte het volgende:
[..]
![]()
OT: Als mijn vrouw later echt links stemt, dus Groenlinks etc. kan ik daar op zich nog wel mee leven, alleen moet ze me niet heel de dag agressief lopen maken met opmerkingen als : die Halsema is zó goed joh.
![]()
Voor de rest maakt het me niet uit, liever goeie seks als goeie politieke gesprekken zeg ik altijd maar. Politieke discussies heb ik Fok! voor![]()
Hm, nee daar heb je waarschijnlijk gelijk in ja. Zou denk vooral niet werken tijdens het nieuws kijken of krant lezen ofzo. Mn huidige vrienden houdt niet zo van het nieuws, die is meer van de zinloze soapsquote:Op zaterdag 1 april 2006 09:08 schreef Raymond_de_Zwart het volgende:
[..]
Tcoh werkt het waarschijnlijk niet. Je politieke keuze weerspiegelt toch ook vaak je levensinstelling. Met dat Groen Links-exje van me waren er gewoon constant conflicten over opmerkingen, hoe je sprak met je vrienden, hoe je op straat doet etc. Werkt niet. Huidige stemt VVD, net zoals ik dus.
Gezellig met je Groen Links-vriendin naar de NMO kijken doet het meestal ook goed.quote:Op zaterdag 1 april 2006 09:14 schreef popolon het volgende:
Soaps en Verdonk, dat gaat inderdaad prima samen.
Groenlinks en knoop in je zakdoek ook hoor, ook voor mensen met verstandelijke beperkingenquote:Op zaterdag 1 april 2006 09:14 schreef popolon het volgende:
Soaps en Verdonk, dat gaat inderdaad prima samen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |