het word komende week weer kouderquote:Op vrijdag 31 maart 2006 23:46 schreef ikookhier het volgende:
zaterdag 01 april tot en met woensdag 05 april 2006
Wisselvallig met vooral de eerste dagen van tijd tot tijd regen of buien.
Zal wel een grap zijn van het knmi
ik ga voor volop zon morgen/zondag/maandag
Ja,het begint bij mij ook echt een beetje te kriebelen,wat het motorrijden betreft,en als je dan zo'n mooie dag als vandaag hebt met behoorlijke temperaturen dan denk je inderdaad van:waarom sta ik hier te werkenquote:Op vrijdag 31 maart 2006 23:42 schreef ikookhier het volgende:
[..]
Heb 2.5maand thuis gezetendus heb nu wel weer zin
![]()
hoop dat het morgen mooi weer is kan ik nog even een rondje sturen![]()
voor de komende weken (tot het tijd word voor echt zomer) vind ik 15 tot 20 ofzo ook wel goed hoor... zolang het daarbij dan maar wel droog blijft, en niet zo hard waaitquote:
quote:Op vrijdag 31 maart 2006 23:53 schreef richardgie het volgende:
richardgie gaat trouwens maar eens naar bed toe.Begin zo dronken als een tor te worden.Weltrusten.
Oh truste IOH.quote:Op zaterdag 1 april 2006 00:00 schreef ikookhier het volgende:
Ik blijf over Welterusten richardgie Roderick2085![]()
Oh. Nou dan ga ik al die posts maar eens controlerenquote:Op zaterdag 1 april 2006 00:34 schreef ikookhier het volgende:
Wegens een per direct van kracht zijnde maatregel worden posts voortaan door de crew handmatig gecontroleerd voor plaatsing. Het kan daarom enige tijd duren voordat je post wordt geplaatst.![]()
quote:Op zaterdag 1 april 2006 00:36 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Oh. Nou dan ga ik al die posts maar eens controleren
dan zijn ze in GC nog wel ff bezigquote:Op zaterdag 1 april 2006 00:36 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Oh. Nou dan ga ik al die posts maar eens controleren
quote:Op zaterdag 1 april 2006 00:38 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
als ze willen dat ik dat ga doen gaan ze me maar betalen
Ik zal er wel naar huis sturenquote:Op zaterdag 1 april 2006 00:42 schreef stinkie het volgende:
BE is nog niet thuis
is dit het moment dat ik me zorgen moet gaan maken
Ow, zijn je ouders al terug dan?quote:
waar is ze naar toe dan?quote:Op zaterdag 1 april 2006 00:42 schreef stinkie het volgende:
BE is nog niet thuis
is dit het moment dat ik me zorgen moet gaan maken
Uit eten met wat vriendinnen. Allemaal mamma's van dat kleine dus ik had 'r wel wat vroeger thuis verwachtquote:
oh god..... ze is toch niet zo rond de dertig he?quote:Op zaterdag 1 april 2006 00:48 schreef stinkie het volgende:
[..]
Uit eten met wat vriendinnen. Allemaal mamma's van dat kleine dus ik had 'r wel wat vroeger thuis verwacht
Alexxxx onthult dat hij seriemoordenaar is en net een groep vrouwen van rond de dertig in een restaurant heeft afgeslacht?quote:Op zaterdag 1 april 2006 00:48 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
oh god..... ze is toch niet zo rond de dertig he?
Nee, ik moest aan mn zus en haar vriendinnen denkenquote:Op zaterdag 1 april 2006 00:51 schreef BazzieK het volgende:
[..]
Alexxxx onthult dat hij seriemoordenaar is en net een groep vrouwen van rond de dertig in een restaurant heeft afgeslacht?
quote:Op zaterdag 1 april 2006 00:59 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Nee, ik moest aan mn zus en haar vriendinnen denken
*ril*
quote:Op zaterdag 1 april 2006 00:59 schreef Alexxxxx het volgende:
[..]
Nee, ik moest aan mn zus en haar vriendinnen denken
*ril*
Veel te gevaarlijkquote:
ik word in juni voor de derde keer oom als het goed isquote:Op zaterdag 1 april 2006 01:13 schreef bwt het volgende:
[..]
Veel te gevaarlijk
heeft mijn zus ook gehad
ik ben nu al weer een paar maanden oom
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |