PBO NIEUWE HOOFDSPONSOR VAN FC DEN BOSCH
PBO is de nieuwe hoofdsponsor van FC Den Bosch. De directie van het bouwbedrijf heeft een contract getekend voor een jaar met een optie voor nog een jaar. De verbintenis zal ingaan op 1 juli 2006. Dan loopt het contract met de huidige hoofdsponsor ISBW Opleidingen af.
Manager commerciële zaken en communicatie van FC Den Bosch, Ad van Alebeek: ,,We zijn als club heel blij dat PBO uit Rosmalen samen met ons verder wil gaan bouwen aan de toekomst van FC Den Bosch.’’
Volgens PBO-directeur Nard van der Plas fungeerden de wetenschap dat de vorige hoofdsponsor zou stoppen en de goede contacten met Ad van Alebeek als uitgelezen mogelijkheid om betrokkenheid kracht bij te zetten. Van der Plas: ,,PBO hecht namelijk waarde aan lokale maatschappelijke betrokkenheid. En de nu gesloten samenwerking met FC Den Bosch onderschrijft deze maatschappelijke betrokkenheid met de stad ’s-Hertogenbosch.’’ Dat de naam PBO verder wordt uitgedragen, is volgens Van der Plas een prettige bijkomstigheid, maar geen hoofddoel. ,,FC Den Bosch is een ambitieuze club die past bij onze ambities. Met het hoofdsponsorschap hopen we de gezamenlijke doelstelling te realiseren: Samen bouwen aan de toekomst en presteren op het hoogste niveau.’’
PBO is in 1960 opgericht door Leo van der Plas, als Plas Bouw Onderneming. Met eerlijkheid, vakmanschap en het aangaan van nieuwe uitdagingen is het bedrijf inmiddels uitgegroeid tot een middelgroot modern bouwbedrijf. De laatste jaren is het bedrijf steeds actiever op het gebied van projectontwikkeling en is het onderhoudsbedrijf verzelfstandigd. Binnen de PBO-groep zijn de volgende zelfstandige bedrijfsunits actief: PBO Bouw Rosmalen BV, PBO Onderhoud BV en PBO Bouw & Ontwikkeling BV. Als klanten mogen projectontwikkelaars, woningbouwstichtingen en bedrijven worden gerekend. Particulieren worden in de regel seriematig (projectontwikkeling) bediend.
Bron: FC Den Bosch | 4/27/2006 5:43:06 PM
NAAR HET ANDERE FORUM!