Toch merkwaardig niet ... zo'n vlucht maken ? Voor een amateurpiloot ?quote:Op donderdag 30 maart 2006 16:35 schreef natte-flamoes het volgende:
Of het nu een drone of een passagiersvliegtuig gaat, ze hebben in ieder geval vlak boven de grond gevlogen (minimaal op hoogte waarop je lantaarnpalen kunt raken)
Wanneer het mogelijk is om een vliegtuig te laten landen denk ik dat je minimaal een vliegtuig tot op zeer lage hoogte kunt krijgen. Dat neem ik gewoon zo even aan. Ik heb nog nooit gevlogen dus daar kan ik verder geen uitspraken over doen.quote:Op donderdag 30 maart 2006 16:39 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Toch merkwaardig niet ... zo'n vlucht maken ? Voor een amateurpiloot ?
Daarom mijn vorige opmerking over de getuigen ... dat vliegtuig moet bijna de antennes van hun auto's afgevlogen hebben ...
ah thanks! klinkt interessant.quote:Op donderdag 30 maart 2006 16:36 schreef Drugshond het volgende:
crossover-post : nu dus live op Radio 1.
Ja ok ... maar uit de getuigenverklaringen van het pentagon meen ik mij te herinneren dat er getuigen waren die zeiden dat het vliegtuig precies nog versnelde ... zo laag vliegen als je wil landen ok , maar als je wil landen minder je wel snelheid hé ...quote:Op donderdag 30 maart 2006 16:43 schreef natte-flamoes het volgende:
Wanneer het mogelijk is om een vliegtuig te laten landen denk ik dat je minimaal een vliegtuig tot op zeer lage hoogte kunt krijgen. Dat neem ik gewoon zo even aan. Ik heb nog nooit gevlogen dus daar kan ik verder geen uitspraken over doen.
Wat ik bedoel is, dat wanneer je een vliegtuig zo laag kunt krijgen om te landen kun je een vliegtuig ook zo laag krijgen bij andere snelheden. Zolang je maar een ruime aanvliegroute aanhoudt. Het langzaam omlaag sturen van het vliegtuig lijkt mij niet zo'n probleem.quote:Op donderdag 30 maart 2006 16:49 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Ja ok ... maar uit de getuigenverklaringen van het pentagon meen ik mij te herinneren dat er getuigen waren die zeiden dat het vliegtuig precies nog versnelde ... zo laag vliegen als je wil landen ok , maar als je wil landen minder je wel snelheid hé ...
Ruime aanvliegroute ... mss daarmee dat hij eerst die o-zo-moeilijke bocht maakt vooraleer te crashen, anders was hij recht bij rumsfeld binnegevlogen ... en dat zal niet de bedoeling geweest zijn denk ikquote:Op donderdag 30 maart 2006 16:54 schreef natte-flamoes het volgende:
Wat ik bedoel is, dat wanneer je een vliegtuig zo laag kunt krijgen om te landen kun je een vliegtuig ook zo laag krijgen bij andere snelheden. Zolang je maar een ruime aanvliegroute aanhoudt. Het langzaam omlaag sturen van het vliegtuig lijkt mij niet zo'n probleem.
Uncle, heel goed. Wat er ook tegenaangevlogen is, het was bijna onmogelijk. Toch wijzen er wat mij betreft onderdelen in puin erop dat het niet onaannemelijk is geweest dat het een 757 was.quote:Op donderdag 30 maart 2006 16:56 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Ruime aanvliegroute ... mss daarmee dat hij eerst die o-zo-moeilijke bocht maakt vooraleer te crashen, anders was hij recht bij rumsfeld binnegevlogen ... en dat zal niet de bedoeling geweest zijn denk ik![]()
En deze reeks loopt al voordat Charlie zijn interview moest geven (10 dagen voor zijn interview). En ik zie langzaam meer-en-meer nieuwszenders deze discussie aan het heropenen zijn (bewust of niet bewust).quote:Op donderdag 30 maart 2006 17:18 schreef Hallulama het volgende:
KRO's 1opdeMiddag van vanmiddag:
11 September en samenzweringstheorieën
[knip]
Voor de uitzending, zie de website hierboven gelinkt, of wanneer je geen geduld hebt, zie: http://www.xs4all.nl/~hydrogen/1opdemiddag_debat_20060330.mp3
bedankt voor het opnemenquote:Op donderdag 30 maart 2006 17:18 schreef Hallulama het volgende:
Voor de uitzending, zie de website hierboven gelinkt, of wanneer je geen geduld hebt, zie: http://www.xs4all.nl/~hydrogen/1opdemiddag_debat_20060330.mp3
De BBoxes waren btw wel gevonden, natte-flamoes had er nog een post over in een vorig deel.quote:Op donderdag 30 maart 2006 14:48 schreef ABBAfan het volgende:
Er zijn geen black boxes gevonden maar volgens onderstaande foto wel deze grote stukken, intacte vliegtuigonderdelen![]()
[afbeelding]
bron: http://www.questionsquestions.net/WTC/767orwhatzit.html
Meer foto's van vliegtuigonderdelen: http://americanhistory.si(...)ion/record.asp?ID=45
Fake film.quote:Op donderdag 30 maart 2006 16:02 schreef kareltje_de_grote het volgende:
[afbeelding]
Daar zou ik nog iets kunnen zien, maar de rest niet.
Maar de theorie is dus dat dat een raket zou kunnen zijn?
Agree. Het is alleen jammer dat het vervalt in de oude discussie die al zo vaak gevoerd wordt. Voorstanders zullen heus geen tegenstanders worden en vice versa. Wel of geen vliegtuig in het Pentagon?quote:Op donderdag 30 maart 2006 17:24 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Ben blij dat ik heb gegokt (?!), of dit in [NWS] hoorde. En die gok is achteraf zeker niet verkeerd uitgevallen.
Verbergen van incompetentie. Dezelfde manier waarop die Clarke door de mand viel, die jarenlang onder Clinton veiligheidsadviseur was. Zijn aanvallen op de Bush regering vielen ook vrij makkelijk als "eigen straatje schoonvegen" te classificeren.quote:Op donderdag 30 maart 2006 18:41 schreef Hallulama het volgende:
Nogmaals een stukje over Able Danger:
Able Danger is een eenheid van de militaire inlichtingendienst van Amerika, welke Mohamed Atta al-Sayed en andere kapers als potentiele bedreiging kwalificeerde lang voordat de aanslag op het WTC plaatsvond.
Echter, dankzij de regering Clinton, en voornamelijk door toedoen van procureur-generaal Jamie Gorelick, mocht Able Danger de informatie die het vergaarde niet delen met andere inlichtingendiensten. Sterker nog, Able Danger heeft nadrukkelijk verzocht of het de informatie betreffende de mogelijke dreiging mocht overhandigen aan de FBI, maar dit werd niet toegestaan.
Dit zelfde beleid zorgde ervoor dat de CIA de FBI niet kon waarschuwen over het feit dat twee andere toekomstige 9/11 kapers Amerika binnen waren gekomen.
De informatie die Able Danger heeft verzameld is verder nooit opgenomen in het officiele 9/11 rapport, ondanks commentaar vooraf betrefende deze weglating.
Opmerkelijk is dat de eerder genoemde Jamie Gorelick tevens lid was van de 9/11 commissie.
Je was me net voor. Dit werd ook besproken in, in Plain Site, heb hier ook nog geen enkele zinnige verklaring over gelezen. weet je wat wel Trails maakt op die hoogte? N Global Hawk.quote:Op donderdag 30 maart 2006 17:49 schreef merlin693 het volgende:
wat ik altijd interesant vind is hoe de contrail op de 5 frames verklaard word.....op zon hoogte heb je geen contrail (wel Chemtrails) en al zeker niet direct achter de straalmotor......
Het is nooit officieel toegegeven dat deze paar frames door het pentagon of de Amerikaanse regering zijn vrijgegeven volgens mij.quote:Op donderdag 30 maart 2006 19:20 schreef Resonancer het volgende:
[..]
ik snap echt niet dat het Pentagon die beelden heeft vrijgegeven.
Het kan ook flink opstuivend zand stof etc van de grond zijn. Hoeveel luchtverplaatsing of onderdruk of weet ik het wordt er wel niet veroorzaakt door een aanstormend vliegtuig. Maar over het algemeen lijken mij de beelden te wazig om er uberhaubt iets van te maken. Aangrijpen voor welke theorie dan ook zijn ze te wazig voor.quote:Op donderdag 30 maart 2006 17:49 schreef merlin693 het volgende:
wat ik altijd interesant vind is hoe de contrail op de 5 frames verklaard word.....op zon hoogte heb je geen contrail (wel Chemtrails) en al zeker niet direct achter de straalmotor......
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |