En Sneijder en Perez dan?quote:Op donderdag 30 maart 2006 21:36 schreef stefmans het volgende:
Of marcus op 10? moet hij kunnen leren![]()
Perez als 1ste linksbuiten, met mitea erachter.quote:
huhquote:Op donderdag 30 maart 2006 21:49 schreef stefmans het volgende:
[..]
Perez als 1ste linksbuiten, met mitea erachter.
En sneijder op linker middeveld?
Ow zoquote:Op donderdag 30 maart 2006 21:53 schreef twi het volgende:
Mitea is 2e linksbuiten. We snappen dat het moeilijk is hoor, maar binnen het voetbal hebben we ook nog het begrip "de reservebank".
Rosenberg mag natuurlijk nooit op 10. Kan je 'm net zo goed op doel zetten.
ong,quote:Op donderdag 30 maart 2006 21:51 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
huh![]()
Perez--------Huntelaar---------de Mul
--------------Rosenberg----------------
Mitea--Sneijder----Speler------Speler
Wil je zo gaan spelen?
Veel te aanvallendquote:Op donderdag 30 maart 2006 21:56 schreef stefmans het volgende:
[..]
ong,
wat dacht je van
perez------Huntelaar------Rosales/de mul
Sneijder-----Rosenberg---- Spelert?
Totaal waar, maar dan zou je 1 controlerende middenvelder moeten hebben en en goede verdediging dan gaat dit bestquote:
Van welke site heb je dat? Lijkt me gewoon "gelul" want Sneijder en Perez kunnen op links spelen. Waarom dan ook nog Wilhelmsson halen?quote:Op donderdag 30 maart 2006 22:39 schreef Nashje het volgende:
Ik denk dat het best wel eens het einde van Rosales kan zijn en ze gaan proberen om Wilhelmsson te halen. De Mul als backup.
Dat denk ik.quote:
Omdat Wilhelmsson een rechtsbuiten is (en zelfs op rechtshalf uit de voeten kan).quote:Lijkt me gewoon "gelul" want Sneijder en Perez kunnen op links spelen. Waarom dan ook nog Wilhelmsson halen?
Wilhelmsson is toch een linksbuiten? Kan me vergissen maar ik meen toch echt gezien te hebben dat hij bij Anderlecht linksbuiten speelt.quote:Op donderdag 30 maart 2006 22:57 schreef Nashje het volgende:
[..]
Dat denk ik.
[..]
Omdat Wilhelmsson een rechtsbuiten is (en zelfs op rechtshalf uit de voeten kan).
Ik blijf hopen dat ze vd Meyde terughalen. Wilhelmsson is ook een goede vleugelspeler, maar ik zie liever Andy terugkomen. Hij weet wat er van hem gevraagt wordt in het Ajax systeem en heeft bewezen een prima speler voor Ajax te kunnen zijn. Zowel links- als rechtsbuiten.quote:Op donderdag 30 maart 2006 22:50 schreef Kang-He het volgende:
Zou geen overbodige luxe zijn, een vleugelspeler erbij. Met al die geblesseerden elk jaar...
Christian Wilhelmsson kan eventueel ook op links en is al op niveau, Andy van der MEyde mag van mij ook terugkomen, maar zal nog wel wat wedstrijdritme moeten opdoen.quote:Op vrijdag 31 maart 2006 08:08 schreef the_hunter het volgende:
[..]
Ik blijf hopen dat ze vd Meyde terughalen. Wilhelmsson is ook een goede vleugelspeler, maar ik zie liever Andy terugkomen. Hij weet wat er van hem gevraagt wordt in het Ajax systeem en heeft bewezen een prima speler voor Ajax te kunnen zijn. Zowel links- als rechtsbuiten.
Klopt, maar voetballen kan hij zeker. Het is voor iedereen het beste als hij weer naar huis komt.quote:Op vrijdag 31 maart 2006 08:32 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Christian Wilhelmsson kan eventueel ook op links en is al op niveau, Andy van der MEyde mag van mij ook terugkomen, maar zal nog wel wat wedstrijdritme moeten opdoen.
Van Basten heeft ook al lang voor zijn bondscoachschap en zijn Ajax trainersschap dit soort uitspraken gedaan. Wat te denken van:quote:Op vrijdag 31 maart 2006 08:39 schreef M0NTANA het volgende:
Marco van Basten was voor mij een held, de beste aanvaller die ik in actie heb gezien en dat dramatische afscheid, veel te vroeg ook. De mythe hield hij in stand, door helemaal afscheid te nemen van het voetballen, hij golfde veel en gaf zelfs geen interviews over voetbal. Jammer dat hij hierop is teruggekomen, want sinds hij bondscoach is van Oranje, is hij veel respect van mij kwijtgeraakt. Zijn wazige selectiebeleid, het hele Salomon Kalou-verhaal en nu weer zijn plannen voor één competitie met Nederlandse en Belgische clubs.
Beetje jammer allemaal van San Marco!![]()
Dit plaatje is voor mij zo typerend voor de mogelijkheden en de technische/ tactische gave van Danny Blind.quote:
Waarschijnlijk heeft Blind toch iemand als van Gaal nodig om succes te kunnen behalen. Daarom zou ik het juist zo mooi vinden als van Gaal volgend jaar de hoofdcoach is. En dat Blind dan samen met vd Lem z'n assistenten zijn.quote:Op vrijdag 31 maart 2006 09:19 schreef BoNi het volgende:
[..]
Dit plaatje is voor mij zo typerend voor de mogelijkheden en de technische/ tactische gave van Danny Blind.
In zijn periode bij Ajax was hij de man met wie van Gaal de tactiek bepaalde, van Gaal kwam bij hem om problemen te bespreken, uren spraken van Gaal en hij na over wedstrijden, wat ging er goed, wat ging er mis, wat kan er verbeteren.
Hij was echt, in alle aspecten, het verlengstuk van de trainer in het veld.
Waarom komt dit er niet uit nu hij op de plek van zijn leermeester zit.....
Er is natuurlijk wat voor te zeggen dat hij (nog) niet klaar is om zelf als hoofdcoach te functioneren, maar ik begrijp zijn, op z'n tijd, zeer vreemde beslissingen niet.quote:Op vrijdag 31 maart 2006 09:22 schreef the_hunter het volgende:
[..]
Waarschijnlijk heeft Blind toch iemand als van Gaal nodig om succes te kunnen behalen. Daarom zou ik het juist zo mooi vinden als van Gaal volgend jaar de hoofdcoach is. En dat Blind dan samen met vd Lem z'n assistenten zijn.
Dat heb ik inderdaad eerder ook al aangegeven, maar het ontbreken van dit verlengstuk neemt niet weg dat zijn beslissingen vaak erg vreemd zijn.quote:Op vrijdag 31 maart 2006 10:00 schreef Mangoworks2002 het volgende:
Blind was het verlengstuk van Van Gaal in te veld, maar wie is dat nu dan voor Blind?
Net wat ik wilde zeggen, je kan alles nog zo goed uitdenken, als de spelers het niet uitvoeren (of niet kunnen uitvoeren) dan heb je er nog niets aan.quote:Op vrijdag 31 maart 2006 10:00 schreef Mangoworks2002 het volgende:
Blind was het verlengstuk van Van Gaal in te veld, maar wie is dat nu dan voor Blind?
Idd. Het is gewoon een feit dat hij vage opstellingen maakt en heel raar wisselt vaak....quote:Op vrijdag 31 maart 2006 10:04 schreef BoNi het volgende:
[..]
Dat heb ik inderdaad eerder ook al aangegeven, maar het ontbreken van dit verlengstuk neemt niet weg dat zijn beslissingen vaak erg vreemd zijn.
Dat kan je voorlopig vergeten. Zou geen enkele reden kunnen bedenken, waarom van Gaal nu opeens naar ajax zou vertrekken, hij doet het goed met AZ. Zelfde geldt voor Adriaanse, Koeman, Jol en Ten Cate.quote:Op vrijdag 31 maart 2006 09:22 schreef the_hunter het volgende:
[..]
Waarschijnlijk heeft Blind toch iemand als van Gaal nodig om succes te kunnen behalen. Daarom zou ik het juist zo mooi vinden als van Gaal volgend jaar de hoofdcoach is. En dat Blind dan samen met vd Lem z'n assistenten zijn.
Toch vind ik het geen slecht idee, beetje naar Engels Concept..quote:Op vrijdag 31 maart 2006 08:39 schreef M0NTANA het volgende:
Marco van Basten was voor mij een held, de beste aanvaller die ik in actie heb gezien en dat dramatische afscheid, veel te vroeg ook. De mythe hield hij in stand, door helemaal afscheid te nemen van het voetballen, hij golfde veel en gaf zelfs geen interviews over voetbal. Jammer dat hij hierop is teruggekomen, want sinds hij bondscoach is van Oranje, is hij veel respect van mij kwijtgeraakt. Zijn wazige selectiebeleid, het hele Salomon Kalou-verhaal en nu weer zijn plannen voor één competitie met Nederlandse en Belgische clubs.
Beetje jammer allemaal van San Marco!![]()
Engels concept??quote:Op vrijdag 31 maart 2006 10:40 schreef Mangoworks2002 het volgende:
[..]
Toch vind ik het geen slecht idee, beetje naar Engels Concept..
Daarom zou ik ook verder willen gaan... Een benelux competitie ( waarschijnlijk kan dit beter besproken worden in Van Basten pleit voor BeNe-Liga )quote:Op vrijdag 31 maart 2006 10:53 schreef Robar het volgende:
[..]
Engels concept??
Het enige dat vergeljikbaar is, is dan het hebben van meerdere prof divisies?
Verder toch niet?
Truequote:Op vrijdag 31 maart 2006 10:55 schreef Mangoworks2002 het volgende:
[..]
Daarom zou ik ook verder willen gaan... Een benelux competitie ( waarschijnlijk kan dit beter besproken worden in Van Basten pleit voor BeNe-Liga )
Best een heel aardig ideequote:Op vrijdag 31 maart 2006 09:22 schreef the_hunter het volgende:
[..]
Waarschijnlijk heeft Blind toch iemand als van Gaal nodig om succes te kunnen behalen. Daarom zou ik het juist zo mooi vinden als van Gaal volgend jaar de hoofdcoach is. En dat Blind dan samen met vd Lem z'n assistenten zijn.
Olaf Lindenberghquote:Op vrijdag 31 maart 2006 10:00 schreef Mangoworks2002 het volgende:
Blind was het verlengstuk van Van Gaal in te veld, maar wie is dat nu dan voor Blind?
Zou Stam dat kunnen?quote:Op vrijdag 31 maart 2006 13:21 schreef Trancelocator het volgende:
[..]
Daar wordt een Ajacied niet echt vrolijk van...![]()
quote:Aanvaller Ryan Babel start vrijwel zeker aanstaande zondag niet in de basis als Ajax in Kerkrade tegen Roda JC moet voetballen. Dit blijkt uit de vrijdagochtendtraining.
Blind trainde met Rosenberg als linkeraanvaller. Babel stond linksbuiten bij de reserves. De talentvolle aanvaller, die onverwacht bij de top van de meest waardevolle spelers van de wereld hoort, moet zijn plaats feitelijk afstaan aan Vermaelen. De Belg komt terug van een schorsing.
Vermoedelijke opstelling: Stekelenburg; Trabelsi, Maduro, Vermaelen, Juanfran Garcia; Galasek, Lindenbergh, Boukhari; Rosales, Huntelaar en Rosenberg
moet hij wel spelen...quote:Op vrijdag 31 maart 2006 13:30 schreef Robar het volgende:
[..]
Zou Stam dat kunnen?
En op zich vind ik dat iemand als Sneijder dat op zich zou moeten nemen.
Waarom? Er is toch geen reet veranderd qua selectie dit seizoen in vergelijking met vorig seizoen?quote:Op vrijdag 31 maart 2006 13:54 schreef Erwtensoep het volgende:
Dat dacht ik dat jaar ook
quote:Waarom is de tijd zo snel voorbij gegaan
Ik zie 'm nog voor eerst in de verdediging staan
Later centraal, eerst rechtsback
Maakte hij iedere tegenstander gek
Iedere tegenaanval wist hij te smoren
En kon 't niet laten af en toe te scoren
Clubs wilden hem met geld weglokken
Maar toch is hij nooit vertrokken
De aanvoerder, de leider pur-sang
Dacht altijd alleen in het teambelang
Zoveel prijzen en plezier heeft hij ons gegeven
Maar zelfs hij had niet het eeuwige voetballeven
De laatste wedstrijd, nog 1 keer er tegenaan
Zevenentachtig minuten, zo voorbij gegaan
Een wissel bedolven met een applausregen
Shit, daar komt 't, ik kan er niet meer tegen
Als een klein kind sta ik te janken
Maar ik zal niet stoppen je te bedanken
Nee, ons bedanken dat hoef je niet
Want jij bent door en door een Ajacied
Een ereronde en het is over
Ik kan en wil het nog steeds niet geloven
Daar loopt-ie voor het laatst nar binnen
Ons rouwproces kan beginnen
Bedankt, tot ziens, mijn favoriet
Vergeten zullen we je niet
Voor ons, voor Ajax door weer en wind
We gaan je missen verdomme, Danny Blind
Ben ik wel voor, even iemand die er blanco instapt. Zodat iedereen zich opnieuw moet bewijzen.quote:Op vrijdag 31 maart 2006 10:12 schreef Cart_man het volgende:
[..]
Misschien een buitenlandse coach aantrekken met een frisse aanpak...
quote:Een wedstrijd kon hij lezen, dat heeft hij vaak bewezen
Een voorzet kon hij geven, dat liet hij ons beleven
Een goal die kon hij maken, dat waren mooie zaken
Hij was haast niet te stuiten, een mening kon hij uiten
Bewaker op het achterveld, voorin waar hij zich steeds weer meldt
De middenstip daar stond hij als een boom, een speler uit een voetbaldroom
Elk veld dat hij betrad, was een eer voor die mat
Een vechter, een winnaar, een wereldvent, een speler van Ajax die iedereen kent
Altijd tijd voor alle mensen, altijd tijd voor vele wensen
Een leider met rust en zelfrespect, een leider met flair die lekker bekt
Ajax de club waar hij van houdt, daar was hij jaren mee getrouwd
Zoveel gegeven, zoveel gewonnen, zoveel clubs die boden tonnen
Maar hij bleef hier zoals het hoort, geen club die deze speler poort
Die speler met die speciale band, krijgt van ons de gouden hand
Een speler waar een ieder zich in vindt,
dat kan er maar één zijn en die heet Danny Blind
lijkt mij ook prutserquote:
He, een realistische Ajaciedquote:Op vrijdag 31 maart 2006 13:34 schreef Da_Sandman het volgende:
Ik blijf er nog steeds bij dat Blind het kan. De selectie van dit jaar was ook te treurig voor woorden. Natuurlijk heeft hij fouten gemaakt, maar wie maakt die niet? Ik denk dat zijn volgende jaar veel beter zal zijn als hij nog op de stoel mag zitten...
Omdat Ajax voor Van Gaal gewoon een stap vooruit is, ook al doet AZ het een keertje leuk. Veel spelers gaan daar weg terwijl wij alleen maar sterker worden. Bovendien kun je AZ en Ajax niet met elkaar vergelijken, AZ blijft een provincieclub en Ajax de grootste club van Nederland.quote:Op vrijdag 31 maart 2006 10:12 schreef Cart_man het volgende:
[..]
Dat kan je voorlopig vergeten. Zou geen enkele reden kunnen bedenken, waarom van Gaal nu opeens naar ajax zou vertrekken, hij doet het goed met AZ. Zelfde geldt voor Adriaanse, Koeman, Jol en Ten Cate.
Een keertje? Die beginnen het elk jaar beter te doen.quote:Op vrijdag 31 maart 2006 15:03 schreef devv05 het volgende:
[..]
Omdat Ajax voor Van Gaal gewoon een stap vooruit is, ook al doet AZ het een keertje leuk.
Hoe weet je dat zo zeker?quote:Veel spelers gaan daar weg terwijl wij alleen maar sterker worden.
Hoe kom je erbij dat Ajax de grootste club van Nederland is? Dat kun je niet alleen basseren op de prijzenkast.quote:Bovendien kun je AZ en Ajax niet met elkaar vergelijken, AZ blijft een provincieclub en Ajax de grootste club van Nederland.
Dat is wel waar, maar ik denk gewoon dat Blind nog blijft zitten voorlopig en dat van Gaal zich wel thuisvoelt in Alkmaar. Weet niet of hij zijn vingers wil branden aan het huidige Ajax. Daar komt ook nog eens bij dat er heel veel aankopen gedaan gaan worden bij Ajax, en van Gaal zal z'n eigen team willen samenstellen. Dan zou ie nu per direct al willen beginnen.quote:Verder blijft het natuurlijk altijd zijn club. Genoeg redenen te bedenken dus.
Ik denk hetzelfde. Ik wil Blind ook niet zien afgaan. Dat verdiend ie niet. Ik wil Blind het kampioenschap zien vieren met een smile op z'n gezicht.quote:Op vrijdag 31 maart 2006 13:34 schreef Da_Sandman het volgende:
Ik blijf er nog steeds bij dat Blind het kan. De selectie van dit jaar was ook te treurig voor woorden. Natuurlijk heeft hij fouten gemaakt, maar wie maakt die niet? Ik denk dat zijn volgende jaar veel beter zal zijn als hij nog op de stoel mag zitten...
Baseren.quote:Op vrijdag 31 maart 2006 15:08 schreef daaaaan het volgende:
Hoe kom je erbij dat Ajax de grootste club van Nederland is? Dat kun je niet alleen basseren op de prijzenkast.
quote:
Zelfs de AZ spelers zeggen het zelf.quote:Op vrijdag 31 maart 2006 15:13 schreef Jajong het volgende:
[..]
Baseren.
En Ajax heeft t grootste stadion, meeste fans, grootste begroting, én de meeste prijzen. 1+1=2 vriend.
Had ik al verteld dat we volgend jaar de Champions League winnen?quote:Op vrijdag 31 maart 2006 15:01 schreef daaaaan het volgende:
[..]
He, een realistische Ajaciedmag ik je aanraken?
Ik vind je nog steeds realistisch.quote:Op vrijdag 31 maart 2006 15:18 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Had ik al verteld dat we volgend jaar de Champions League winnen?
Dat kun je ook zo lekker na 2 goede jaren zeggenquote:Op vrijdag 31 maart 2006 15:08 schreef daaaaan het volgende:
Een keertje? Die beginnen het elk jaar beter te doen.
Jij vindt Stam en Perez geen versterking? En je denkt dat Mathijssen, Landzaat, etc. volgend seizoen nog bij AZ spelen? Perez dus ook niet.quote:Hoe weet je dat zo zeker?
quote:Hoe kom je erbij dat Ajax de grootste club van Nederland is? Dat kun je niet alleen basseren op de prijzenkast.
Tja, we shall see. Het ging er alleen om dat ie geen reden zou hebben, maar die zijn er dus genoeg.quote:Dat is wel waar, maar ik denk gewoon dat Blind nog blijft zitten voorlopig en dat van Gaal zich wel thuisvoelt in Alkmaar. Weet niet of hij zijn vingers wil branden aan het huidige Ajax. Daar komt ook nog eens bij dat er heel veel aankopen gedaan gaan worden bij Ajax, en van Gaal zal z'n eigen team willen samenstellen. Dan zou ie nu per direct al willen beginnen.
Feyenoord heeft de meeste fans (of je moet al die internet-supportertjes en jochies van 10 die nog nooit in de Arena geweest zijn meerekenen bij Ajax), Feyenoord heeft de grootste merchandise-afdeling, PSV de meeste prijzen de afgelopen 7 a 8 jaar. Het is maar net wat je met 'groot' bedoeltquote:Op vrijdag 31 maart 2006 15:13 schreef Jajong het volgende:
[..]
Baseren.
En Ajax heeft t grootste stadion, meeste fans, grootste begroting, én de meeste prijzen. 1+1=2 vriend.
quote:Op vrijdag 31 maart 2006 15:22 schreef Da_Sandman het volgende:
Ik ook, maar ik vraag me af of daaaaaan dat ook vindt...
Kom maar op met de cijfers waaruit blijkt dat kakkerlakken de grootste merchandise en de meeste fans hebben. En psv de meeste prijzen de afgelopen 7 jaar? Wat schattig. Wij hebben in totaal veruit de meeste prijzen. Moet je eens in een ander land vragen wie de grootste club van Nederland is. Wedden dat het meerendeel Ajax zegt...quote:Op vrijdag 31 maart 2006 15:27 schreef daaaaan het volgende:
[..]
Feyenoord heeft de meeste fans (of je moet al die internet-supportertjes en jochies van 10 die nog nooit in de Arena geweest zijn meerekenen bij Ajax), Feyenoord heeft de grootste merchandise-afdeling, PSV de meeste prijzen de afgelopen 7 a 8 jaar. Het is maar net wat je met 'groot' bedoelt
Behalve in Zuid-Koreaquote:Op vrijdag 31 maart 2006 15:36 schreef the_hunter het volgende:
[..]
Kom maar op met de cijfers waaruit blijkt dat kakkerlakken de grootste merchandise en de meeste fans hebben. En psv de meeste prijzen de afgelopen 7 jaar? Wat schattig. Wij hebben in totaal veruit de meeste prijzen. Moet je eens in een ander land vragen wie de grootste club van Nederland is. Wedden dat het meerendeel Ajax zegt...
Anastasiou weg, Babel verkopen. Eventueel Charisteas ook weg.quote:Op vrijdag 31 maart 2006 15:39 schreef M0NTANA het volgende:
Patrick Kluivert mag weg bij Valencia, jammer dat we alles kunnen gebruiken, behalve een spits.
En in Brazilië: De grootste voetbalnatie ter wereld.quote:
Daar zal je van opkijken, maar Feyenoord heeft toch echt de grootste merchandise hebben over de hele wereld.quote:Op vrijdag 31 maart 2006 15:36 schreef the_hunter het volgende:
[..]
Kom maar op met de cijfers waaruit blijkt dat kakkerlakken de grootste merchandise en de meeste fans hebben. En psv de meeste prijzen de afgelopen 7 jaar? Wat schattig. Wij hebben in totaal veruit de meeste prijzen. Moet je eens in een ander land vragen wie de grootste club van Nederland is. Wedden dat het meerendeel Ajax zegt...
Kom dan op met die cijfers...quote:Op vrijdag 31 maart 2006 15:57 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Daar zal je van opkijken, maar Feyenoord heeft toch echt de grootste merchandise hebben over de hele wereld.
KJH als spits in de basis en Ryan Babel, Markus Rosenberg en Patrick Kluivert daarachter, weet alleen niet of Patrick Kluivert zich daar niet te goed voor voelt. Voordeel van Ryan Babel en Marlus Rosenberg is wel dat zij eventueel, in geval van nood, vanaf de flanken kunnen spelen.quote:Op vrijdag 31 maart 2006 15:45 schreef Radegast het volgende:
[..]
Anastasiou weg, Babel verkopen. Eventueel Charisteas ook weg.
Patje halen, simpel.![]()
En Ajax werd onterecht in de kwartfinale CL in 2003 uitgeschakelt.quote:Op vrijdag 31 maart 2006 15:57 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Daar zal je van opkijken, maar Feyenoord heeft toch echt de grootste merchandise hebben over de hele wereld.
Het buiteland boeid het niet wat je in het verre verleden gepresteerd heeft. Het gaat erom wat je de laatste jaren hebt laten zien. Feyenoord in 2002 de UEFA cup en PSV is ver gekomen en onterecht uitgeschakelt vorig jaar in de halve finale Champions League.
Het grootste stadion, zozo wel getelt 177 meer plaatsen als in de Kuipquote:Op vrijdag 31 maart 2006 15:13 schreef Jajong het volgende:
[..]
Baseren.
En Ajax heeft t grootste stadion, meeste fans, grootste begroting, én de meeste prijzen. 1+1=2 vriend.
Elke spits kan in geval van nood op de flanken spelen, maar of het draait is maar de vraag (Ryan Babel).quote:Op vrijdag 31 maart 2006 15:59 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
KJH als spits in de basis en Ryan Babel, Markus Rosenberg en Patrick Kluivert daarachter, weet alleen niet of Patrick Kluivert zich daar niet te goed voor voelt. Voordeel van Ryan Babel en Marlus Rosenberg is wel dat zij eventueel, in geval van nood, vanaf de flanken kunnen spelen.
Weet jij nog wie in 2002 de kwartfinale van het WK speelde?quote:Op vrijdag 31 maart 2006 16:02 schreef Nashje het volgende:
[..]
En Ajax werd onterecht in de kwartfinale CL in 2003 uitgeschakelt.
Een jaar of 2 geleden hadden we Blind ook nog niet, en nu?quote:Op vrijdag 31 maart 2006 16:05 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Moet je zelf maar gaan zoeken, een jaar of 2 heb ik dat een keer gelezen in de VI.
Pff jij komt hier om aan te tonen dat jullie de grootste merchandise hebben. En omdat te bewijzen moet ik dat zelf opzoeken? Met andere woorden, je lult uit je nekquote:Op vrijdag 31 maart 2006 16:05 schreef Dirk-Kuijt het volgende:
[..]
Moet je zelf maar gaan zoeken, een jaar of 2 heb ik dat een keer gelezen in de VI.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |