Ja hallo verkapt goed praten he.quote:Op dinsdag 28 maart 2006 17:45 schreef Johan_de_With het volgende:
Je bent dus een ietsist die de slavernij goedpraat, dat maakt je een fascist. !11111
Een of andere debiele stijltic van de middelmatige komische talenten van Fok! uit een ver verleden. Door mij uiteraard alleen geparodieerd.quote:
Andre van Duinquote:Op dinsdag 28 maart 2006 17:54 schreef Johan_de_With het volgende:
Zo heb ik een zwager die heel goed Andre van Duin kan intimideren.
Zou het je verbazen als ik Joods ben?quote:Op dinsdag 28 maart 2006 17:41 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Je kent me gewoon niet goed genoeg. Zo zie je maar hoe erg je je kunt vergissen op een forum.
Uuh ja.quote:Op dinsdag 28 maart 2006 18:26 schreef Mutant01 het volgende:
Zou het je verbazen als ik Joods ben?
Best een interessante onderzoeksvraag, zou de idieele rechtvaardiging van het pure atheisme ten onder zijn gegaan met het communisme? Ik weet er het antwoord ook niet op, maar na het mislukken van het logisch-positivisme en het communisme lijkt me het niet eens zo gek.quote:Op dinsdag 28 maart 2006 17:21 schreef sigme het volgende:
Voor de atheïst is het 'ietsisme' een opnieuw de-kop-opsteken van een infantiel restverschijnsel van premoderne culturen.
[afbeelding]
Denk jij soms dat het immer eerlijke Witte Huis in zijn oneindige wijsheid besluit om het volk soms voor te gaan liegen!?quote:Op dinsdag 28 maart 2006 16:59 schreef RichardQuest het volgende:
Chef-staf Witte Huis stapt op
Beetje zoals het vertrek van Jeffrey Skilling uit Enron?
Ik heb er genoeg van hoor, als het Witte Huis er in '40 niet was, spraken we nu Duits, we mogen het huidige Witte Huis daarom op onze knieën bedanken!quote:Op dinsdag 28 maart 2006 18:48 schreef Monidique het volgende:
Misschien.
Ik reageerde op Georgi.quote:Op dinsdag 28 maart 2006 18:50 schreef Yildiz het volgende:
[..]
Ik heb er genoeg van hoor, als het Witte Huis er in '40 niet was, spraken we nu Duits, we mogen het huidige Witte Huis daarom op onze knieën bedanken!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |