waarom blijf je uitgaan als ja dat niet leuk vindt, en daar in al die jaren toch geen partner tegenkomt ???quote:Op maandag 27 maart 2006 22:25 schreef fakenick het volgende:
Vind dit topic echt heel erg herkenbaar. Ik ben inmiddels al weer 29 en zelf niet echt vlot met het krijgen van een relatie. Ik kan voor mezelf inmiddels praten over een 1e en 2e generatie vrienden. De vrienden waar ik vroeger vaak mee ging stappen hebben inmiddels allemaal een vriendin en zitten elke zaterdagavond op de bank met andere stelletjes. Ik zie ze nauwelijks en hooguit 2 keer per jaar op een verjaardag ofzo.
Ik zelf ga nog steeds stappen met een nieuwe 'jongere' vriendengroep. Dit is voornamelijk omdat ik geen zin heb om alleen thuis te gaan zitten in het weekend. Maar goed, het is eigenlijk meer een uitweg dan dat ik het echt heel erg leuk vind. Ik verlang er best wel naar om zaterdagavond lekker thuis te gaan zitten en niet altijd op stap te 'moeten' tot laat in de nacht. Maar voor mezelf is dat geen oplossing. Ik ben dan ook wel bang dat mn huidige vriendengroep ook allemaal relaties krijgen en ik weer een paar vrienden 'kwijt raak'. Zodra iemand een vriendin/vriend krijgt wordt het gelijk allemaal zo burgerlijk en komen ze bijna niet meer buiten de deur.
Zijn er meer 'oudere' vrijgezellen die deze ervaring hebben?
Ja, ik weet het, uitgaan is niet echt de beste manier om nieuwe contacten op te doen. Maar goed, alleen thuis zitten voor de tv al helemaal niet. En ik heb verder ook wel een druk sociaal leven, dus ik ontmoet ook wel genoeg nieuwe mensen. Het stappen is ook meer een uitweg om niet alleen thuis te hoeven zitten. Voor mn gevoel is dat zoo confronterend, wetend dat anderen wel gezellig met zn 2 op de bank zitten. Maar na 15 jaar lang 2 avonden in de week op stap gaan, ben ik inmiddels wel aardig geslooptquote:Op maandag 27 maart 2006 22:31 schreef maaike78 het volgende:
[..]
waarom blijf je uitgaan als ja dat niet leuk vindt, en daar in al die jaren toch geen partner tegenkomt ???
er zijn toch andere dingen die je kan doen om meer sociale contacten op te doen?
onbegrijpelijk vind ik het
Nouja, de sport- en hobbyclubjes zijn op allerlei avonden, maar nooit op zaterdagavond omdat er dan geen mens naar de training komt vanwege andere verplichtingen. Op zaterdagavond zijn de opties de kroeg of de bank (tenzij er een verjaardagsfeestje is van deze of gene). Misschien vindt hij uitgaan niet meer zo leuk, maar in je eentje op de bank zitten nog minder leuk. Een avondje voor jezelf is zo nu en dan heerlijk, maar teveel avondjes voor jezelf is ook weer niet prettig, en als je daar net op zaterdag van baalt wordt het dus toch weer die kroeg. Dat herken ik wel.quote:Op maandag 27 maart 2006 22:31 schreef maaike78 het volgende:
waarom blijf je uitgaan als ja dat niet leuk vindt, en daar in al die jaren toch geen partner tegenkomt ???
er zijn toch andere dingen die je kan doen om meer sociale contacten op te doen?
onbegrijpelijk vind ik het
Ik heb het eigenlijk precies andersom. Alle "nieuwe" vrienden die ik gemaakt heb gaan gezellig samenwonen of elke avond op de bank zitten met hun vriend(in) en de "oude" vrienden zijn net zoals ik niet bijzonder happig op het hele huisje boompje beestje gebeuren.quote:Op maandag 27 maart 2006 22:25 schreef fakenick het volgende:
Vind dit topic echt heel erg herkenbaar. Ik ben inmiddels al weer 29 en zelf niet echt vlot met het krijgen van een relatie. Ik kan voor mezelf inmiddels praten over een 1e en 2e generatie vrienden. De vrienden waar ik vroeger vaak mee ging stappen hebben inmiddels allemaal een vriendin en zitten elke zaterdagavond op de bank met andere stelletjes. Ik zie ze nauwelijks en hooguit 2 keer per jaar op een verjaardag ofzo.
Zijn er meer 'oudere' vrijgezellen die deze ervaring hebben?
Of anders lees ik gewoon even wat jij al gepost hadquote:Op maandag 27 maart 2006 23:26 schreef thaleia het volgende:
[..]
Ik heb het idee dat mensen vaak in hun eerste serieuze relatie in de eerste categorie vallen, en in latere relaties meer hun eigen ding blijven doen.
M'n vrouw en ik hadden het voordeel dat we voor een groot deel dezelfde vriendengroep hadden, dus het uitgaan werd wat makkelijker voor ons. Niet dat we elke week uitgingen, de ene week ging ik met een groep, een andere week zij met een ander groepje en de derde keer gingen we samen weg. Moet er ook niet aan denken om elke week met haar wat moeten doen . . .quote:Op maandag 27 maart 2006 05:01 schreef PLAE@ het volgende:
Je ziet het vaak al bij jonge stelletjes. Ze zonderen zich heel erg af en hun verder sociale leven
blijft maar weinig van over.
Maar hoe ging dat bij jou toen je je eigen huisje boompje beestje had. Zien jullie de vrienden nog waarmee je vroeger elk weekend uit ging. Zien jullie elkaar alleen bij verjaardagen of gaan jullie ook nog gewoon avondjes gezellig naar elkaar toe. Of misschien zelfs nog op stap?![]()
Broekkie, kom maar terug als je 30 bent of zo ...quote:ts zelf is 21 dus heeft niks nuttigs bij te dragen![]()
Herkenbaar. De meeste van het grut hebben al guppen of ze zijn nog onderweg en het komt wel eens voor dat ik op een zaterdagavond in m'n ééntje op de bank zit . . .quote:oja en wat als je nou vrijgezel bent met je 30+ en om je heen is iedereen zo'n beetje gesetteld. Dan zitten je vrienden met die kleine kinderen drukke baan etc vast niet er op te wachten om nog veel te ondernemen in de weekenden.
Ik heb iets meer dan een jaar samengewoond... toen speelde er het een en ander waardoor ik sowieso een beetje probeerde te breken met het overgrote deel van mijn toenmalige vrienden en kennissen.quote:Op maandag 27 maart 2006 05:01 schreef PLAE@ het volgende:
Je ziet het vaak al bij jonge stelletjes. Ze zonderen zich heel erg af en hun verder sociale leven
blijft maar weinig van over.
Maar hoe ging dat bij jou toen je je eigen huisje boompje beestje had. Zien jullie de vrienden nog waarmee je vroeger elk weekend uit ging. Zien jullie elkaar alleen bij verjaardagen of gaan jullie ook nog gewoon avondjes gezellig naar elkaar toe. Of misschien zelfs nog op stap?![]()
Het is toch apart zoals dat contact veranderd![]()
ts zelf is 21 dus heeft niks nuttigs bij te dragen![]()
oja en wat als je nou vrijgezel bent met je 30+ en om je heen is iedereen zo'n beetje gesetteld. Dan zitten je vrienden met die kleine kinderen drukke baan etc vast niet er op te wachten om nog veel te ondernemen in de weekenden.
Dat komt denk ik omdat als je beide een relatie hebt of juist niet meer op het zelfde level zit. Als jij een serieuze relatie hebt, zit je misschien niet te wachten op alle wilde verhalen van de single, en als single wordt je het geleuter over het huisje enz misschien ook wel na een tijdje zat...?quote:Op dinsdag 28 maart 2006 22:55 schreef Frezer het volgende:
Het valt me op dat het contact tussen bevriende stelletjes onderling over het algemeen intensiever is als tussen stelletje en een single. Een beetje alsof stelletjes alleen met andere stelletjes om kunnen gaan, en singles alleen met andere singles. Angst voor een derde (of vijfde) wiel situatie?
Als ik iets afspreek met een vriend(in) dan is dat 9 van de 10 keer zonder de partner van die gene er bij.
Precies. Zo gaat dat meestal. Ik denk dat het voor vrouwen nog erger is als voor de mannen, want een vrouw die net bevallen is, of een jong kind heeft, heeft vaak maar 1 gespreksonderwerp. Dat is uiteraard het kind. Voor de single vriendin is dat niet leuk en andersom natuurlijk ook.quote:Op woensdag 29 maart 2006 09:42 schreef Rhoona het volgende:
[..]
Dat komt denk ik omdat als je beide een relatie hebt of juist niet meer op het zelfde level zit. Als jij een serieuze relatie hebt, zit je misschien niet te wachten op alle wilde verhalen van de single, en als single wordt je het geleuter over het huisje enz misschien ook wel na een tijdje zat...?
Ja idd, heb dat ook wel. Ik spreek ook maar weinig meer af met vrienden die eenmaal een vaste relatie hebben en samenwonen. Ik heb altijd zo'n gevoel dat ik in de 'minderheid' ben. Zoals al eerder gezegd, het 3e wiel aan de...uhm fiets, zeg maar...quote:Op woensdag 29 maart 2006 09:42 schreef Rhoona het volgende:
[..]
Dat komt denk ik omdat als je beide een relatie hebt of juist niet meer op het zelfde level zit. Als jij een serieuze relatie hebt, zit je misschien niet te wachten op alle wilde verhalen van de single, en als single wordt je het geleuter over het huisje enz misschien ook wel na een tijdje zat...?
Maar effe serieus... als het echt zo erg is... hebben die mensen uberhaupt een leven? Ogen, oren, neus?quote:Op donderdag 30 maart 2006 19:03 schreef fakenick het volgende:
En je hebt inderdaad heel andere gespreksonderwerpen. Ik zat laatst ook, als enigste vrijgezel, op een verjaardag met allemaal stelletjes. Het ging alleen maar over kinderen, trouwen, samenwonen en nog meer van die dingen, waar je als vrijgezel niet aan herinnert wilt worden.
Van een (suffe, dat wel) vrouw kan ik me er nog iets bij voorstellen... maar een man?!?!?quote:Op donderdag 30 maart 2006 19:10 schreef thaleia het volgende:
Dat hoeft allemaal helemaal niet te gebeuren, dat gebeurt alleen bij de suffe stellenIk ken er genoeg die inderdaad hevig aan elkaar klitten en alleen nog over meubels, hypotheek en kinderen praten
kan je beter dood zijn...quote:Op donderdag 30 maart 2006 19:17 schreef thaleia het volgende:
De mannen die ik ken die onderdeel zijn van een suf stel praten daar inderdaad niet over, die praten gewoon nauwelijks. En als ze praten, dan praten ze wel gewoon over muziek en film enzo, maar ze gaan nooit meer mee naar een bandje of naar de bioscoop, want ze zijn steeds moe en willen vroeg gaan slapen, en kijken films liever thuis op de bank, op zaterdagavond van negen tot half elf en dan naar bed.
Moet bekennen dat ik me daar ook wel eens schuldig aan maak, zelfs als single zijnde . . .quote:Op donderdag 30 maart 2006 19:17 schreef thaleia het volgende:
De mannen die ik ken die onderdeel zijn van een suf stel praten daar inderdaad niet over, die praten gewoon nauwelijks. En als ze praten, dan praten ze wel gewoon over muziek en film enzo, maar ze gaan nooit meer mee naar een bandje of naar de bioscoop, want ze zijn steeds moe en willen vroeg gaan slapen, en kijken films liever thuis op de bank, op zaterdagavond van negen tot half elf en dan naar bed.
Nee, gelukkig nietquote:Op donderdag 30 maart 2006 19:48 schreef thaleia het volgende:
Ja hallo, ik ook, maar toch niet continu?![]()
Och, op zich is het natuurlijk precies het zelfde als een vrijgezel die alleen maar over van die typische vrijgezelle zaken kan praten. Dat de hoofdmoot van het gesprek bestaat uit onderwerpen als stappen/zuipen/sletten ofzo.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |