quote:29/3/2006 - Ooijer en met name Cocu adviseurs Westerhof
(Gepost door RvN)
PSV voorzitter Westerhof heeft in Voetbal International laten weten gesprekken gehad te hebben met Ooijer en Cocu over de invulling van de technische staf. 'Ik ken de trainers alleen van naam, maar de senior spelers kunnen natuurlijk wat over de werkwijze van de trainers vertellen. Dat nemen we dan ook serieus. Met Andre Ooijer heb ik wat algemener gesproken en Cocu heb ik nadrukkelijker om advies gevraagd.'
ben benieuwdquote:29/3/2006 - Westerhof: in de komende dagen zullen we trainers gaan benaderen
(Gepost door RvN)
PSV voorzitter Westerhof was tegenover Voetbal International opmerkelijk open over de huidige situatie bij PSV. 'het lijstje hebben we nu ongeveer compleet en in de komende dagen zullen wij trainers gaan benaderen.' Dat is nog niet gebeurd in tegenstelling tot wat diverse media melden.
Mijn god dan ga je met één spits op de counter spelen.quote:Op woensdag 29 maart 2006 19:58 schreef the_legend_killer het volgende:
Trapattoni zou ook leuk zijn vooral vanwege onze speelstijl.
Ik heb ooit 3 mooie counter elftallen gezien. Inter in de jaren 60. Dinamo Kiew in de jaren 70. En het Russische nationale elftalin de jaren 80. Verder is het niet om aan te zien.quote:
Net of we nu anders doen...quote:Op woensdag 29 maart 2006 21:01 schreef tong80 het volgende:
[..]
Mijn god dan ga je met één spits op de counter spelen.
Triest iddquote:
eigenlijk zou er attractiviteitswaarde moeten mee worden genomen in de puntentelling en de ranglijst. Dan was PSV nu een middenmoter..quote:
Koeman is wel al verder met benfica in de champions league op het moment....dus zo slecht is die niet ........ en trouwens volgens mij schoot ene ronald koeman p$v naar de europacup 1 toendertijd? (oke was penalty)quote:Op woensdag 29 maart 2006 21:10 schreef lookinforyou het volgende:
Hitzfeld heeft wel een goede staat van dienst zeg.
En alles is bijna beter dan R. Koeman
En heel saai daar in eindhovenquote:
ja, hij was ook bijna zover met ajax, maar je kna nou niet zeggen dat hij fatsoenlijk voetbal heeft geproduceerd met ajax in die 3 jaar.quote:Op vrijdag 31 maart 2006 13:15 schreef kluivie het volgende:
[..]
Koeman is wel al verder met benfica in de champions league op het moment....dus zo slecht is die niet ........ en trouwens volgens mij schoot ene ronald koeman p$v naar de europacup 1 toendertijd? (oke was penalty)
quote:Op vrijdag 31 maart 2006 13:16 schreef kluivie het volgende:
[..]
bladibla... Het is gedaan in eindhoven de komende jaren AJAX komt weer aan de macht!
Zolang jij PSV niet fatsoenlijk kunt schrijven, ben je geen fatsoenlijek discussiepartner.quote:Op vrijdag 31 maart 2006 13:16 schreef kluivie het volgende:
[..]
En heel saai daar in eindhovenMaar het zal vast geen grote naam worden dat kan ik niet geloven.....of misschien dan toch van Marwijk? Het is gedaan in eindhoven de komende jaren AJAX komt weer aan de macht!
Anton was wel mooi de 6e en laatste voor PSV.quote:Op vrijdag 31 maart 2006 13:40 schreef rubbereend het volgende:
[..]
En Koeman was één van strafschopnemers voor PSV in de finale ja, net als bijvoorbeeld Anton Jansen. Maar dat wil nog niet zeggen dat hij een goede trainer is.
laat hem maar naar PSV komen, jeugd, jong PSVquote:Op zondag 2 april 2006 02:38 schreef Ciscus het volgende:
Hee euhh...:
Kalusha Bwalya gaat het bondscoachschap van Zambia neerleggen, zo meldt hij in The Times of Zambia. De voormalige PSV'er is de kritiek vanuit de Zambiaanse voetbalbond meer dan zat.
Kalusha stopt met ingang van komende zomer. Hij gaat zich nog beraden op zijn verdere toekomst.
Hoezo het is toch bekend dat het daar alleen maar dollartekens zijn...zo denkt philips nu eenmaal heb er 10 jaar gewerkt dus weet er alles van!quote:Op vrijdag 31 maart 2006 14:20 schreef Dylan Dog het volgende:
[..]
Zolang jij PSV niet fatsoenlijk kunt schrijven, ben je geen fatsoenlijek discussiepartner.
Ik geloof er niks van dat je bij Philips werkt.quote:Op zondag 2 april 2006 13:16 schreef kluivie het volgende:
[..]
Hoezo het is toch bekend dat het daar alleen maar dollartekens zijn...zo denkt philips nu eenmaal heb er 10 jaar gewerkt dus weet er alles van!
Goed lezen ik heb er gewerkt....nu niet meer omdat ze zo nodig meer geld in het buitenland dachten te verdienen met produktie van spaarlampen! Wat achteraf ook niet waar was.......en ben helemaal niet kinderachtig hoor....waarom zou ik? Het is maar psv, mij part gaat aad de mos het trainen lig er echt niet wakker van!quote:Op zondag 2 april 2006 18:34 schreef Spideyman het volgende:
[..]
Ik geloof er niks van dat je bij Philips werkt.
Philips geeft namelijk PSV al jaren minder sponsorgelden dan Rotterdam Verzekeringen aan Feyenoord geeft en ABN aan Ajax. Ook heeft Philips aangegeven het niet erg te vinden als er een andere hoofdsponsor voor PSV komt, ze gaan dan niet meer betalen.
Als je kinderachtig wil gaan doen ga je maar naar voetbalzone of iets dergelijks.
hij zou de nummer 1 zijn op de lijst van PSV volgens SVquote:Op zondag 2 april 2006 23:07 schreef Bruce117 het volgende:
Henk ten Cate zou volgens Studio Voetbal komen als nieuwe coach van PSV.
Ik hou van PSVquote:Op dinsdag 28 maart 2006 16:34 schreef Karrel_Laaglawaai het volgende:
[..]
Wat dacht je anders van deze:
[..]
quote:'PSV aast op Henk ten Cate'
Uitgegeven: 3 april 2006 08:14
Laatst gewijzigd: 3 april 2006 17:37
AMSTERDAM - Henk ten Cate is de belangrijkste kandidaat om Guus Hiddink op te volgen als hoofdtrainer van PSV. Dat meldt Algemeen Dagblad Sportwereld maandag. De 51-jarige assistent van Frank Rijkaard bij Barcelona heeft de trainer inmiddels op de hoogte gebracht van zijn belangstelling. Volgens de krant krijgt Ten Cate de voorkeur boven Ronald Koeman (Benfica) en Bert van Marwijk (Borussia Dortmund).
Het is nog maar de vraag of Ten Cate de overstap naar Eindhoven zal maken. PSV moet bij het aantrekken van de oud-trainer van onder meer Sparta, NAC Breda en Vitesse wel een afkoopsom aan Barcelona betalen. PSV-voorzitter Rob Westerhof hoopt zo snel mogelijk een opvolger van Hiddink aan te stellen. Waar de succestrainer van PSV heen gaat, is nog niet bekend.
Cocu
Met een eventuele aanstelling van Ten Cate hoopt PSV ook aanvoerder Phillip Cocu voor de club te behouden. In zijn eerste jaar bij Barcelona werkte de assistent-trainer samen met de 35-jarige middenvelder. Het is bovendien belangrijk dat Ten Cate vloeiend Engels en Spaans spreekt, waardoor het contact met bijvoorbeeld Gomes, Alex en Farfán makkelijker zal verlopen.
Kilo's ?quote:Op zaterdag 15 april 2006 16:58 schreef Martijn_fijn het volgende:
[..]
Korbach schijnt bij zijn sollicitatie-procedure te zijn afgevallen.
Lijkt me sterk, die heeft zijn contract met Feyenoord onlangs nog verlengd.quote:Op zondag 16 april 2006 13:05 schreef kluivie het volgende:
Erwin koeman wordt de nieuwe trainer van psv let maar op.......
Ik weet niet goed wat ik er van moet denken. aan de ene kant lijkt het er op dat Maaskant altijd zorgvuldig is in alle ascpecten van het coachen, maar aan de andere kant is het zo'n blaaskaak.quote:Op zondag 16 april 2006 16:34 schreef methodmich het volgende:
Robert Maaskant assistent is een steeds hardnekkiger wordend gerucht.
Bron.quote:Zico heeft zijn afscheid als bondscoach van Japan aangekondigd. De Braziliaan heeft na vier jaar bondscoachschap zijn zinnen gezet op een Europese club.
Zico speelde al langer met deze gedachte, die in een nieuw onderhoud met de Japanse bond werd bevestigd. 'Hij heeft ons nogmaals verduidelijkt dat hij na het WK sowieso in Europa aan de slag wil gaan. Wij moeten daarom op zoek naar een nieuwe bondscoach', zei Saburo Kwabuchi namens de Japanse bond.
Juist wel, dat doet hij het liefst. Naast motiverende briefjes schrijven.quote:Op zondag 16 april 2006 16:51 schreef Spideyman het volgende:
[..]
Ik weet niet goed wat ik er van moet denken. aan de ene kant lijkt het er op dat Maaskant altijd zorgvuldig is in alle ascpecten van het coachen, maar aan de andere kant is het zo'n blaaskaak.
Hij zal zich dan wel goed van tevoren moeten beseffen dat hij echt de tweede man is en zich moet schikken naar de wensen van de hoofdtrainer.
Trouwens, een veldtrainer kun je Maaskant niet echt noemen, of wel?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |