Ik weet het niet, maar ik hoop het wel. Ik wil ze namelijk ook graag hebben.quote:Op woensdag 5 april 2006 20:27 schreef Erasmusch het volgende:
[..]
Mooi, die wilde ik al. Worden die nog 1x aangeleverd
Omdat ze vanuit Engeland moeten komen, ze hadden ze niet meer in mijn maatquote:Op woensdag 5 april 2006 17:04 schreef woeeiiii het volgende:
7 euro verzendkosten?
tweeds, vet! heb ze zelf ook ook nog een paartje hoge ergens slingeren..quote:Op woensdag 5 april 2006 20:47 schreef Hammet het volgende:
[afbeelding]
Die vind ik echt vet. Jammer dat ze alleen binnen de VS worden verstuurd
helaas mijn maat was er niet meer en wil ze eigenlijk wel hebben..quote:Op woensdag 5 april 2006 18:11 schreef berent het volgende:
[..]
Geen koffie dus want ik moest daarna snel weg om te werken. Maar die high hairs, verkoop je die niet zelf? Of heb je die maat niet binnengekregen?
Meen je dit nou? De halve wereldbevolking loopt op sneakers, stoer of niet stoer. Wat voor schoenen draag je dan normaal?quote:Op zaterdag 8 april 2006 15:48 schreef twijfelaartje het volgende:
Heej, ik heb gister ook een paar 'sneakers' gekocht.. alleen weet ik niet of dit bij me past. Want opzich hebben vooral van die stoere gozers enzo zulke dingen en dat ben ik niet echt... maakt dit uit of hebben veel mensen sneakers?
Die waren hier ook wel gewoon te krijgen als je goed zocht... Ik wou ze ook, maar toen had m'n broertje ze al gekochtquote:Op woensdag 5 april 2006 20:47 schreef Hammet het volgende:
[afbeelding]
Die vind ik echt vet. Jammer dat ze alleen binnen de VS worden verstuurd
Aantrekken, en kleien knoopjes in beide veters leggen op zo'n manier dat ze tegen de wand bij de gaatjes raken.quote:Op zondag 9 april 2006 20:02 schreef McNasty het volgende:
weet iemand trouwens nog een manier om veters vast te krijgen zonder ze te strikken?
hahquote:Op zondag 9 april 2006 20:09 schreef Nihil het volgende:
Neem hier eens een kijkje:
http://www.fieggen.com/shoelace/lacingmethods.htm
[afbeelding]
knip je dan de rest van de veter af of prop je ze in je schoen? (lijkt me allebei niet echt een geweldige oplossing)quote:Op zondag 9 april 2006 20:05 schreef Rock-shocker het volgende:
[..]
Aantrekken, en kleien knoopjes in beide veters leggen op zo'n manier dat ze tegen de wand bij de gaatjes raken.
Ik heb gewoon een strik erin gelegd, maar dan aan de binnenkant. Na een uurtje lopen voel je er nooit meer wat vanquote:Op zondag 9 april 2006 20:02 schreef McNasty het volgende:
weet iemand trouwens nog een manier om veters vast te krijgen zonder ze te strikken?
Ik leg ze onder mijn zolenquote:Op zondag 9 april 2006 20:59 schreef McNasty het volgende:
[..]
knip je dan de rest van de veter af of prop je ze in je schoen? (lijkt me allebei niet echt een geweldige oplossing)
Je moet je veters bovenlangs erin doen. Ziet er een stuk mooier uit en veter je sneakers gewoon. Dat is een stuk beter voor je schoen. Zoals je ook bij de echte sneakersheads en sneakershops ziet.quote:Op zondag 9 april 2006 21:24 schreef saaw het volgende:
ik veter ze normaal
[afbeelding]
en dan waar ze aan het eind eruit komen een knoopje zodat ie niet terug kan schieten, en wat er over is afknippen, of gewoon laten hangen [afhankelijk van hoeveel er nog over is]
Jup, veteren die handel, ziet er een stuk beter uit, en je schoenen blijven goed.quote:Op dinsdag 11 april 2006 15:26 schreef Stansfield het volgende:
[..]
Je moet je veters bovenlangs erin doen. Ziet er een stuk mooier uit en veter je sneakers gewoon. Dat is een stuk beter voor je schoen. Zoals je ook bij de echte sneakersheads en sneakershops ziet.
Hoe zitten je veters dan? Heb je een plaatje ofzo?quote:Op dinsdag 11 april 2006 17:00 schreef berent het volgende:
[..]
Jup, veteren die handel, ziet er een stuk beter uit, en je schoenen blijven goed.
Ze liggen nu ook nog niet in de winkel. Komt volgende week ofzo als ze allemaal vervoert zijn.quote:
Ik gok hetzelfde als air force ones aangezien ze er totaal hetzelfde uitzien. Heb je geld teveel dan dat je bathing apes wil gaan kopen?quote:Op dinsdag 11 april 2006 22:39 schreef Hare het volgende:
Iemand enig idee hoe de Bathing Apes qua maat uitvallen?
In amsterdam op het rokin heb je een klein winkeltje wat er een paar heeft. Daar zou je er misschien wat kunnen passen, maar ik blijf het zonde van je geld vinden en op ebay moet je uitkijken voor replica's.quote:Op woensdag 12 april 2006 07:12 schreef Hare het volgende:
Op ebay staan ze echt wel voor een redelijke prijs.
Een gok is niet genoeg, blijft zonde van het geld als ik verkeerde maat koop natuurlijk
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |