Dat moeten wij dus al sinds ik daar werk (oktober 2003)quote:Op zaterdag 1 juli 2006 08:41 schreef Jordy-B het volgende:
Hier in Assen moeten we sinds vandaag ook op zaterdag de aangetekende brieven met legitimatie meenemen (2e aanbieding)...
Het zal wel normaal zijn, maar ik vrees dat het betekent dat ik iedere zaterdag weer helemaal terug naar het postkantoor mag om het lijstje in te leveren...
Dat moeten wij ook al heel lang inderdaad. Overigens zijn ze er niet al te vaak, dus uiteindelijk valt het wel mee. Ik moet eigenlijk sowieso terug omdat er altijd wel een paar bussen zijn die overvol met post zitten. De zendingen bestemd voor die bussen gaan mooi retour.quote:Op zaterdag 1 juli 2006 08:41 schreef Jordy-B het volgende:
Hier in Assen moeten we sinds vandaag ook op zaterdag de aangetekende brieven met legitimatie meenemen (2e aanbieding)...
Het zal wel normaal zijn, maar ik vrees dat het betekent dat ik iedere zaterdag weer helemaal terug naar het postkantoor mag om het lijstje in te leveren...
Zeker, ben niet te beroerd om een uurtje langer te werken, extra geld, alleen ik wil niet dan ik dadelijk om 7 of 8 uur moet werken. Begin normaal om 10.20u (lekkere tijdquote:Op zaterdag 1 juli 2006 19:26 schreef MadGuy het volgende:
[..]
@ renz0r: ik ben ooit op mijn strepen gaan staan en heb wijken geëist die bij mijn contract horen. Misschien een idee?
Dat soort dingen doe ik dus in een van de rooie brievenbussen...quote:Op zaterdag 1 juli 2006 19:26 schreef MadGuy het volgende:
[..]
Dat moeten wij ook al heel lang inderdaad. Overigens zijn ze er niet al te vaak, dus uiteindelijk valt het wel mee. Ik moet eigenlijk sowieso terug omdat er altijd wel een paar bussen zijn die overvol met post zitten. De zendingen bestemd voor die bussen gaan mooi retour.
Gewoon enkele stukken... Ik flikker echt geen hele bundels in de brievenbus, hoor... Gewoon netjes erbij zetten waarom het stuk retour moet en verder geeft dat eigenlijk geen vertraging, want het wordt maandag alweer aangeboden (als we de acties voor de kwaliteit van de weekendpost mogen geloven).quote:Op zaterdag 1 juli 2006 21:17 schreef renz0r het volgende:
Totdat ze erachter komen op een 1 of andere manier
Dat klopt niet helemaal, het is niet echt dezelfde functie. Een zaterdagbesteller is een besteller die alleen een contract voor de zaterdag heeft. Bovendien valt een zaterdagbesteller onder een aparte CAO, namelijk de CAO voor zaterdagbestellers, terwijl postbodes (zowel fulltime als deeltijd) onder de CAO voor TPG vallen. Zo verdient deze laatste groep een stuk meer op zaterdag, want zij krijgen 50% TOT voor de zaterdag (Toeslag Ongebruikelijke Tijdstippen), terwijl een zaterdagkracht in principe nooit toeslag krijgt.quote:Op vrijdag 30 juni 2006 22:37 schreef MadGuy het volgende:
Jep, het zijn benamingen voor dezelfde functie.Als je mag sorteren kun je er sowieso wel van uitgaan dat je een postbode bent en niet slechts bezorger want bezorgers mogen niet sorteren.
Dat mag ook absoluut niet.quote:Op zaterdag 1 juli 2006 21:50 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
Gewoon enkele stukken... Ik flikker echt geen hele bundels in de brievenbus, hoor... Gewoon netjes erbij zetten waarom het stuk retour moet en verder geeft dat eigenlijk geen vertraging, want het wordt maandag alweer aangeboden (als we de acties voor de kwaliteit van de weekendpost mogen geloven).
Misschien een krapte op jouw vestiging. Daarnet belde de groepsleider of ik vandaag wilde komen werken. Er was zojuist een zieke. Hij liet wel weten dat hij baalde omdat ik vandaag niet beschikbaar was. De gunstige werklocatie ten spijt. Vaak willen ze dan ook nog weten waarom je niet beschikbaar bent.quote:Op zaterdag 1 juli 2006 23:19 schreef Beach het volgende:
TPG is gewoon echt superberoed.
Vanalles beloven, maar dingen regelen ho maar![]()
Hoe vaak heb ik niet meegemaakt dat er zieken waren en er geen vervangers waren geregeld![]()
Op zaterdag gaat hier om half vier zo'n beetje de deur dicht... Ik ga dus echt niet voor die paar stukken (meestal fouten van de sorteermachine) op zondag of maandag naar het postkantoor... En de stukken een week in de fietstas houden, wordt nog veel minder gewaardeerd.quote:Op zondag 2 juli 2006 23:38 schreef Troeta het volgende:
[..]
Dat mag ook absoluut niet.
Wij hebben er zelfs een speciaal overleg voor gehad en als het weer gebeurt staan we zo op straat.
Ze kunnen ook zien van wie het vandaan komt.
Ik schaamde me dood bij het overleg, want ik deed het zowat elke week![]()
'k vind op maandag werken altijd wel lekker, eigenlijk... Mits ik de wijken een beetje ken.quote:Op maandag 3 juli 2006 11:32 schreef renz0r het volgende:
Zo, dadelijk weer ff werken. Lekker weer en weer money in the pocket
Is maar een paar uurtjes (drie?) maar alles is meegenomen.
Je vestiging heeft vast wel een brievenbusquote:Op maandag 3 juli 2006 11:36 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
Op zaterdag gaat hier om half vier zo'n beetje de deur dicht... Ik ga dus echt niet voor die paar stukken (meestal fouten van de sorteermachine) op zondag of maandag naar het postkantoor... En de stukken een week in de fietstas houden, wordt nog veel minder gewaardeerd.
Zo pak ik het ook altijd aan met de rechttoe rechtaan straten, weggen en lanen. Hartstikke handig. Ik word op maandag nog wel het meeste ziek van het gesleep met de fiets.quote:Op maandag 3 juli 2006 11:41 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
'k vind op maandag werken altijd wel lekker, eigenlijk... Mits ik de wijken een beetje ken.
Vandaag heb ik twee wijken die ik als m'n broekzak ken![]()
Ik zet altijd de even en de oneven kant van laag naar hoog en doe vervolgens die twee bundels met de ruggen tegen elkaar om één grote bundel te vormen. Op die manier kan je zonder problemen de even en oneven kant tegelijkertijd wegbrengen (je fietsts in één richting door de straat heen en zigzagt tussen de even en oneven kant en tijdens het bezorgen)
Ja... een rooie.quote:Op maandag 3 juli 2006 18:26 schreef Troeta het volgende:
[..]
Je vestiging heeft vast wel een brievenbus
Dat is het jammere van de maandag, je krijgt geen 5 uur betaald, je krijgt maar 2,5 uur betaald ofzo.. Hetzelfde met dinsdag, dan loop je ook vaak tot laat, terwijl je dienst misschien tot 3 uur of half 4 staat, maar er is dan altijd veel post + vaak dubbel HAH..quote:Op maandag 3 juli 2006 17:40 schreef renz0r het volgende:
Zo dan klaar....van 12.00u tot 17.15u.
Lekker warm weer.
Moest 5 wijken voorbereiden en 2.5 wegbrengen...Pffff dat was minder. 1 kende ik er en die andere anderhalf niet. Nog redelijk kunnen vinden.
Maandag heb je bizar weinig post, alleen je moet je wijken wel gewoon lopen. Heb wel zere poten maar ach, wel dik 5 uur in de pocket.
Als ik maandag tot 17:00u loop krijg ik ook tot 17:00u uitbetaald. Dat is toch niet meer dan logisch?quote:Op dinsdag 4 juli 2006 01:20 schreef TheSorrow het volgende:
[..]
Dat is het jammere van de maandag, je krijgt geen 5 uur betaald, je krijgt maar 2,5 uur betaald ofzo.. Hetzelfde met dinsdag, dan loop je ook vaak tot laat, terwijl je dienst misschien tot 3 uur of half 4 staat, maar er is dan altijd veel post + vaak dubbel HAH..
Bij ons deden ze een tassencontrole in de ochtend, en iemand had nog afschrijvers van de vorige dag in z'n schoudertas. Kwam hem te staan op een officiele waarschuwingquote:Op maandag 3 juli 2006 11:36 schreef Jordy-B het volgende:
[..]
Op zaterdag gaat hier om half vier zo'n beetje de deur dicht... Ik ga dus echt niet voor die paar stukken (meestal fouten van de sorteermachine) op zondag of maandag naar het postkantoor... En de stukken een week in de fietstas houden, wordt nog veel minder gewaardeerd.
Er zijn wel meerdere dingen logisch, jammer genoeg op onze vestiging niet.... Ik zal waarschijnlijk wel dom zijn dat ik dit hier post maar ik moet dit gewoon ff kwijt.quote:Op dinsdag 4 juli 2006 12:45 schreef MadGuy het volgende:
[..]
Als ik maandag tot 17:00u loop krijg ik ook tot 17:00u uitbetaald. Dat is toch niet meer dan logisch?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |