Tot hoe lang heeft Gibbs een contract?quote:Op zondag 2 april 2006 17:37 schreef Tigger1968 het volgende:
Geweldig om cory gibbs te zien voetballen,de duels heel goed aangaan/stevig zonder onsportief of gemeen te worden,en na de 1-1 werd alles om me heen een heel klein beetje maf...wat een ontlading.
Stiekem kan ik er ook wel van genieten als iemand een doodschop uitdeelt.quote:Op zondag 2 april 2006 17:37 schreef Tigger1968 het volgende:
Geweldig om cory gibbs te zien voetballen,de duels heel goed aangaan/stevig zonder onsportief of gemeen te worden,en na de 1-1 werd alles om me heen een heel klein beetje maf...wat een ontlading.
Eind juli ofzo, hij wil zich op het WK in de kijker spelenquote:
Dank je,ik wist het n.l niet.....quote:Op zondag 2 april 2006 19:02 schreef Thetallguy het volgende:
[..]
Eind juli ofzo, hij wil zich op het WK in de kijker spelen
Nou, ik vond het anders aardig groen-geel die zondag. De snippers lagen gisteren nog steeds her en der verspreid door de Kuip...quote:Op zondag 26 maart 2006 17:46 schreef bigben04 het volgende:
Wel jammer dat er relatief weinig Hagenezen mee waren, het is wel eens groen-geler geweest in de Kuip.
Dat was wel meesterlijk inderdaadquote:Op maandag 3 april 2006 22:51 schreef Cart_man het volgende:
[..]
Nou, ik vond het anders aardig groen-geel die zondag. De snippers lagen gisteren nog steeds her en der verspreid door de Kuip...
Tja, dat is wel te hopen dan. Waar was ie nou eerder gedumpt?quote:Op maandag 3 april 2006 22:06 schreef Reddiablo het volgende:
Martha is inderdaad gekocht... contract voor ik dacht 3 seizoenen....
wel een talent... I suppose (I hope)
Hij kwam over van MVV.quote:Op dinsdag 4 april 2006 19:26 schreef methodmich het volgende:
[..]
Tja, dat is wel te hopen dan. Waar was ie nou eerder gedumpt?
Ja, dat weet ik allemaal niet.quote:Op dinsdag 4 april 2006 20:22 schreef methodmich het volgende:
Ja, maar volgens mij zat ie eerder bij Cambuur zonder succes. En van Ajax natuurlijk.
Eens,opzouten met die anti-voetballers die spreken en schrijven met dubbele tong en handen.....quote:Op vrijdag 7 april 2006 17:07 schreef Reddiablo het volgende:
sodemieter op met die kut SIllah, ongemotiveerde baggerkneus...
kan een Spartaan hem alsjeblieft een rotschop verkopen zodat we geen last hebben van die zeikerd?
Paniekaankoop?quote:Op maandag 3 april 2006 19:54 schreef Reddiablo het volgende:
Roiha is helaas gekocht...
Yep, ik ga naar Roosendaal vanavond, en hoop van harte dat DH wint en RKC ookquote:Op woensdag 12 april 2006 13:52 schreef Tigger1968 het volgende:
Een hele belangrijke wedstrijd vanavond.......ik had niet gedacht dat ze het nog zo weten te rekken.......waardeloze wedstrijd tegen twente.
Dan zit je in de rechter hoek van de ere -tribune,kijk je tegen de sparta supporters aan,wel met een hekkie ertussen.quote:Op woensdag 12 april 2006 18:04 schreef ViVe het volgende:
Vraagje hierzo. Ik heb via via 2 kaartjes gekregen voor vak H, nou wil ik weten wat voor vak dat is. Aangezien ik met een klein neefje hier heen ga. Wil ze moeder dat die niet tussen de 'harde kern' zit. Nu weet ik dat de Noord tribune voor de harde kern is, maar kon op de stie van Den Haag geen info vinden over wat er nou in vak H zit.
Als het op de noord tribune zou zijn geweest had je ook plaats kunnen nemen aan de linker of rechterkant (dus niet in het midden) dan kan je gewoon lekker zitten (hou ik zelf niet van gewoon in het midden) maar oke.quote:Op woensdag 12 april 2006 18:04 schreef ViVe het volgende:
Vraagje hierzo. Ik heb via via 2 kaartjes gekregen voor vak H, nou wil ik weten wat voor vak dat is. Aangezien ik met een klein neefje hier heen ga. Wil ze moeder dat die niet tussen de 'harde kern' zit. Nu weet ik dat de Noord tribune voor de harde kern is, maar kon op de stie van Den Haag geen info vinden over wat er nou in vak H zit.
quote:Op woensdag 12 april 2006 18:13 schreef PsyCha het volgende:
Beter verliezen ze.
quote:Op vrijdag 7 april 2006 19:42 schreef methodmich het volgende:
Lijkt me ook niet dat je Sillah nu nog moet willen hebben!
Want?quote:Op donderdag 13 april 2006 00:18 schreef Corksterr het volgende:
ADO - Sparta en NAC - PSV moeten beiden gelijk eindigen.
Waarschijnlijk laat hij dat is zijn voetbaltas zitten...ik vindt het hélémaal nix,nada,nakko.quote:Op woensdag 12 april 2006 23:43 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Elia was toch zo'n groot talent?
Ik vind Sparta wel een leuk team.quote:
Ah oke, nou dat ben ik wel met je eens inderdaad. Liever Sparta in de Ere dan de Graafschap, is dichterbij ookquote:Op donderdag 13 april 2006 08:02 schreef Corksterr het volgende:
[..]
Ik vind Sparta wel een leuk team.
Zou 't wel gaaf vinden als zij erin blijven.
NAC redt zich namelijk makkelijk in de play-offs.
Voor sparta zeker niet,die blijven dan zowiezo onder ons staan.......maar ze hebben 33 andere wedstrijden de kans gehad punten te verzamelen......dat geldt ook voor onze F.C.quote:Op donderdag 13 april 2006 19:30 schreef methodmich het volgende:
Hopen dat ADO én Sparta het redden, maar een salonremise biedt niet echt zekerheid.
En weg met NACquote:Op donderdag 13 april 2006 19:30 schreef methodmich het volgende:
Hopen dat ADO én Sparta het redden, maar een salonremise biedt niet echt zekerheid.
| 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 | duels ADO-Sparta NAC-PSV ADO wint Gelijk SPA wint NAC wint SPA SPA ADO Gelijk SPA* NAC NAC PSV wint NAC NAC NAC * = Sparta en NAC eindigen met een gelijk aantal punten. Het doelsaldo geeft de doorslag. |
Hij heeft al getekend bij ADOquote:Op vrijdag 14 april 2006 15:05 schreef methodmich het volgende:
Overigens slecht nieuws: Laurent Delorge wordt waarschijnlijk aangeklaagd door de Belgische justitie inzake de gokkwestie. Dan zal hij dus niet komen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |