In dat geval heb ik géén interesse.quote:Op vrijdag 24 maart 2006 00:09 schreef wyccie het volgende:
[..]
Ministerie van Volksgezondheid, Welzijn en Sport.
quote:Welnu! Laat ik dan nu overgaan op de orde van de dag (voor zover de dag, en dan vooral mijn dagen, zich laten ordenen.) U hebt mij gekwetst. Dat kan ik u niet kwalijk nemen, trouwens. Ik denk dat u zich überhaupt niet bewust was van het feit mij te hebben gekwestst, maar dat maakt mijn kwetsuur er niet minder op. U vorige schrijven begon met...
'Geachte heer of mevrouw',
en daarmee heeft u mij in mijn mannelikheid gekwetst. (Overigens, ik schreef mannelikheid expres met een i in plaats van ij, dat deed Paul van Ostaijen ook altijd in zijn dichten en proza. Dan schreef hij bijvoorbeeld 'de lelike kioskjuffrouw', of 'de belgiese leeuw'. Dat laatste is niet een voorbeeld van waar ik eerder op doelde, maar ik achtte het toch even vermeldingswaardig. Waarom, dat weten slechts drie partijen, te weten: De Onuitsprekbare, Joost en vast wel nog iemand anders.)
De mannelikheid, dat is niet iets waar u de man in moet kwetsen. Ik ben, zoals u nu wel zou vermoeden, een man. En niet zomaar een man. Nee, als ik het zelf zeg, ben ik zelf een heel aantrekkelike man.
Ik heb namelik een doorlopende wenkbrouw.
Wellicht het meest vreemde argument dat u ooit voor schoonheid hebt gehoord, het hebben van een doorlopende wenkbrouw. Normalité vindt men, en ik sluit me daar volledig bij aan, de doorlopende wekbrouw (gelijk wij die zien bij Bert van Bert en Ernie van sesamstraat, u vast wel bekend) een van de minst aanschouwelijke mogelijke facetten van het menselik gezicht. U ziet ze ook niet vaak, doorlopende wenkbrouwen. De meeste mannen (bij vrouwen ziet u het in het geheel niet) verwijderen deze dan ook. Dat wil zeggen; niet de hele wenkbrouw, maar de plukjes haar boven de neus die de (normalite gescheiden) wenkbrouwen met elkaar verbinden en tot een maken.
Ik doe dat natuurlijk niet. Neen, want ik ben een man. Een mannelike man en mannelike mannen verwijderen hun naturlike, mannelike beharing niet. Noch boven de neus, noch op de wang en kin, noch boven de lippen, noch op de rug.
Nu vind ik rughaar zelf ook bijzonder smerig, maar het geval wil dat Hasjeem (beter bekend als de Altijd Zijnde, de Onuitsprekbare, de Schepper, etc.) mij daar niet zoveel van heeft geschonken opdat het lelik wordt. Sterker nog; er is van nature vrijwel geen haar op mijn rug te bevinden, dus maakt u zich over mijn rug geen zorgen.
Het nadeel hiervan is, dat ik dan wel weer bevatteliker ben voor puistjes op de rug, maar daar heb ik coconutbodyscrup for the entire body (not to be used on the face, however) voor, een sinterklaascadeau trouwens, dus ook daar ben ik van verlost. Al met al, kunt u dus zeggen, dat ik mijn rug een lust is voor het oog. Zacht, haarlos ende mooi gevormd. Leve mijn rug!
Terug naar de doorlopende wenkbrouw. Wat wou ik daar nu over zeggen... Nondeju, gunt u mij even een momentje om dit te overpeinzen. Ik neem even een sigartje erbij. Stoort u zich eraan als ik rook? Ik kan het me voorstellen dat u, als werknemer van het Ministerie van Volksgezondheid en etc., u zich de nekt breekt met overpeinzingen over al dat gerook van al die mensen. Ik heb mij laten vertellen dat roken slecht is voor de gezondheid en uw ministerie, voor zover ik dat goed heb begrepen, maakt zich hard voor de gezondheid van het volk (ergo; het Ministerie van Volksgezondheid en etc.)
Hoe doet u dat zoal, u zichzelf hard maken voor de gezondheid van het volk? Dat zou ik nu wel eens willen weten. Wellicht kunt u mij daar een brochure over sturen, die heeft u vast nog wel ergens liggen, neem ik aan. U kunt deze sturen naar...
Paul Fletcher
xxxxxxxxxxxxxxxx
xxxx xx Den Haag
...ik zie er naar uit.
Nu ja, ik houd het hier maar even bij. Trouwens, een reactie per post op dit schrijven is ook welkom. Dat vind ik zo leuk, brieven ontvangen. Ik ontvang vrij veel brieven. Zoals u zich wel kan voorstellen, hoop ik, voer ik met meer instanties en personen een correspondentie en die schrijven mij dan brieven en e-mailtjes. Dat vind ik leuk. Nu ja, genoeg.
Dan mis je toch wel wat, Do.quote:Op vrijdag 24 maart 2006 00:14 schreef De-oneven-2 het volgende:
Ik ga dat allemaal niet lezen, JAM.
Dat vind je toch niet erg, he?
Nee hoor. Ik denk dat ze dat bij VWS ook niet hebben gedaan.quote:Op vrijdag 24 maart 2006 00:14 schreef De-oneven-2 het volgende:
Ik ga dat allemaal niet lezen, JAM.
Dat vind je toch niet erg, he?
Nou ja; ook goed.quote:Op vrijdag 24 maart 2006 00:17 schreef De-oneven-2 het volgende:
Ik heb me bedacht.
Ik ook niet hoor.quote:Op vrijdag 24 maart 2006 00:20 schreef LXIV het volgende:
Wat hebben jullie toch allemaal met VROM te communiceren? Ik zou niet weten wat ze te vertellen!
Ik wil ze vertellen dat ze minder fouten moeten maken, en dan ook hun fouten erkennen, excuses aanbieden. Verrgissingen rechtzetten. En vooral geen bezwaarbrieven negeren. Bovenal...ik wil mijn huursubsidiequote:Op vrijdag 24 maart 2006 00:20 schreef LXIV het volgende:
Wat hebben jullie toch allemaal met VROM te communiceren? Ik zou niet weten wat ze te vertellen!
Ja, ik vond de Dylan discussie leuker.quote:Op vrijdag 24 maart 2006 00:27 schreef De-oneven-2 het volgende:
Waar is iedereen? Nou? Waar zijn jullie allemaal?
Hee, door die onnodige brieven, die zogenaamd het doel hebben het systeem te ontwrichten, raken ze wel mijn aanvragen kwijt!quote:Op vrijdag 24 maart 2006 00:25 schreef LXIV het volgende:
Gaat het je er om het systeem te ontwrichten, JAM? Middels het schrijven van niet te plaatsen brieven het ministerie aldaar dusdanig in verwarring te brengen dat wanhopige ambtenaren tot waanzin gedreven worden? Wellicht is er een regel dat iedere brief in op de corresponderende plaats gearchiveerd moet worden. Jouw brieven gaan rond van bureau naar bureau, totdat de hele bureaucratische mallemolen verstopt raakt.
In dat geval hulde aan dit streven!
't Is net zwart. Kan en past altijd.quote:Op vrijdag 24 maart 2006 00:28 schreef De-oneven-2 het volgende:
Wat vinden jullie van de kleur rood?
Mwaaah, wel aardig, soms. Maar het moet geen gewoonte worden of zo.quote:Op vrijdag 24 maart 2006 00:28 schreef De-oneven-2 het volgende:
Wat vinden jullie van de kleur rood?
De kleur rood zou een goed onderwerp voor een schrijfwedstrijd zijn.quote:Op vrijdag 24 maart 2006 00:28 schreef De-oneven-2 het volgende:
Wat vinden jullie van de kleur rood?
Nee, nee. Ik stem toch echt voor seks, alchohol of de dood.quote:Op vrijdag 24 maart 2006 00:30 schreef LXIV het volgende:
[..]
De kleur rood zou een goed onderwerp voor een schrijfwedstrijd zijn.
Ook een van de redenen waarom ik nooit mee doe.quote:Op vrijdag 24 maart 2006 00:36 schreef De-oneven-2 het volgende:
Ja, dat die onderwerpen nog niet voorbij zijn gekomen mag een wonder heten, JAM.
Truste, Dootje,quote:Op vrijdag 24 maart 2006 00:42 schreef De-oneven-2 het volgende:
De dood heeft zijn intrede gedaan....
Tijd om te gaan slapen, dus...
Ik ben niet in staat een zogenaamd discernible plot te maken. Sterker nog, ik weet niet eens wat dat is. En een plot wordt als onmisbaar voor dit soort korte verhalen beschouwd.quote:Op vrijdag 24 maart 2006 00:37 schreef JAM het volgende:
[..]
Ook een van de redenen waarom ik nooit mee doe.
Ik mis de link met: 'Ik doe nooit mee, omdat het onderwerp iets anders is dan seks, alchohol of de dood.'quote:Op vrijdag 24 maart 2006 00:44 schreef LXIV het volgende:
[..]
Ik ben niet in staat een zogenaamd discernible plot te maken. Sterker nog, ik weet niet eens wat dat is. En een plot wordt als onmisbaar voor dit soort korte verhalen beschouwd.
Waarom zouden verhalen eigenlijk een plot moeten hebben? Een verassende wending waarin alle verhaallijnen samenkomen? Dat doet zo amerikaans aan.![]()
Die is er ook niet.quote:Op vrijdag 24 maart 2006 00:51 schreef JAM het volgende:
Ik mis de link met: 'Ik doe nooit mee, omdat het onderwerp iets anders is dan seks, alchohol of de dood.'
Van mij hoeft het geen plot te hebben.quote:Op vrijdag 24 maart 2006 00:44 schreef LXIV het volgende:
[..]
Ik ben niet in staat een zogenaamd discernible plot te maken. Sterker nog, ik weet niet eens wat dat is. En een plot wordt als onmisbaar voor dit soort korte verhalen beschouwd.
Waarom zouden verhalen eigenlijk een plot moeten hebben? Een verassende wending waarin alle verhaallijnen samenkomen? Dat doet zo amerikaans aan.![]()
Heb je voor het slapen gaan nog gelezen?quote:Op vrijdag 24 maart 2006 00:52 schreef wyccie het volgende:
[..]
Van mij hoeft het geen plot te hebben.
Het was al na tweeën! Ik viel al in slaap na het lezen van de tv-gids. Ik zal zo beginnen met 1 verhaal. En hopelijk heb ik dit weekend tijd voor de rest.quote:Op vrijdag 24 maart 2006 00:54 schreef LXIV het volgende:
[..]
Heb je voor het slapen gaan nog gelezen?
Werd je vroeger Timmetje genoemd? Trauma?quote:Op vrijdag 24 maart 2006 00:53 schreef MeneerTim het volgende:
Oooooh, nu snap ik het. Dootje staat voor Do'tje, en dat is een verkleinwoord voor DO, De Oneven. Beetje raar dat jullie dan zomaar de 2 laten vallen. Verkleinwoordjes zijn sowieso erg kut, en al helemaal als je daarvoor een deel van de naam laat vallen.
Maar goed, ik snap het!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |