Ik dacht vroeger, als student blijf je vast hele nachten op. Het vreemde idee was dat je dan meer tijd hebt en minder hoeft. Dat valt dus tegen. Ik snap nog steeds niet wat de gemiddelde nachtbraker de hele nacht achter zijn computer doet en ik moet nog steeds vroeg op.quote:Op maandag 27 maart 2006 01:51 schreef broer het volgende:
Ondertussen breekt mijn nachtbrakerschap me tamelijk op. Gisteren te laat slapen, sowieso al niet vroeg in bed kunnen liggen en dan ook nog om negen uur een afspraak waar ik best fris voor moet zijn. Soms is het leven niet eerlijk.
Wat nadere research heeft me geleerd dat het om beschamende galagedragingen ging die eerst gedeeld werden in dit topic. Maar ik denk dat t. mijn hart niet heeft willen breken en het dus weer verwijderd heeft.quote:Op maandag 27 maart 2006 01:51 schreef broer het volgende:
[..]
Oe! En dan nog gewijzigd, ook. Dat moet je niet alleen nieuwsgierig maken, maar ook (har! har!) apetrots! Gefeliciteerd.
He Tim, ik heb een sonnet gemaakt en opgestuurd. Als je wil kan ik het je nog wel laten lezen.quote:Op dinsdag 28 maart 2006 01:20 schreef MeneerTim het volgende:
[..]
Ik dacht vroeger, als student blijf je vast hele nachten op. Het vreemde idee was dat je dan meer tijd hebt en minder hoeft. Dat valt dus tegen. Ik snap nog steeds niet wat de gemiddelde nachtbraker de hele nacht achter zijn computer doet en ik moet nog steeds vroeg op.
Het leven is niet eerlijk,, broer,
.
Daar heb je MSN voor.quote:Op dinsdag 28 maart 2006 01:22 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
He Tim, ik heb een sonnet gemaakt en opgestuurd. Als je wil kan ik het je nog wel laten lezen.
De magnetron bedoel je ?quote:Op dinsdag 28 maart 2006 03:02 schreef sig000 het volgende:
[..]
Geluukig stond die in de keuken nog steeds goed.![]()
quote:Op dinsdag 28 maart 2006 03:48 schreef Bluezz het volgende:
Hij was nog ff een filmpje aan het d/llen
Ja ik ga weer liggen. Trusten piepels.quote:Op vrijdag 31 maart 2006 03:52 schreef Alexxxxx het volgende:
klaar met plassen tong?
Wel optiefenquote:Op vrijdag 31 maart 2006 03:53 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ja ik ga weer liggen. Trusten piepels.
Slaap lekker.quote:
Ik hoop het wel, ja, aangezien ik altijd erg slecht slaap als ik ziek ben.quote:Op zaterdag 1 april 2006 02:22 schreef broer het volgende:
Gelukkig blijf je lang wakker. Dat helpt het genezingsproces meestal wel.
Dat je je dat nog herinnert na twee jaar!quote:Op zaterdag 1 april 2006 02:26 schreef Lamon het volgende:
Ik ben er altijd na 2 dagen vanaf.
Lekker vertrouwen in mijn geheugen heb jij.quote:Op zaterdag 1 april 2006 02:27 schreef broer het volgende:
Dat je je dat nog herinnert na twee jaar!
Zeg! Ik was alweer vergeten dat ik hier had gereageerd vanavond. Is toch niet gek dat ik jouw prestatie fenomenaal vind?quote:Op zaterdag 1 april 2006 02:31 schreef Lamon het volgende:
Lekker vertrouwen in mijn geheugen heb jij.
Was ik alweer vergeten.quote:Op zaterdag 1 april 2006 02:35 schreef broer het volgende:
(Dit begint te lijken op een gesprek van een aantal dagen terug. Iets met Big Brother, The Arcade Fire, en zo.)
"Everybody knows" is geweldig..quote:Op zaterdag 1 april 2006 02:51 schreef broer het volgende:
Ik luister nu Leonard Cohen in combinatie met alcohol.
http://www.mp3-host.com/uploads/a0522.f679d.mp3quote:Op zaterdag 1 april 2006 02:55 schreef broer het volgende:
Ja, kut. Die staat dan weer niet op deze cd...
Ej, we gaan niet The Breakfast Club af zitten kraken, hè?quote:Op zaterdag 1 april 2006 03:10 schreef Lamon het volgende:
En mochten er nog lurkers zijn die hun jeugd in opstandige zin willen herbeleven, dan kunnen jullie Pump up the volume kijken, waar voorgenoemd nummer als een rode draad door de film heenwalst.
The Breakfast Club, my ass. Pump up the volume was DE film voor de nix-generatie.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |