quote:Op donderdag 23 maart 2006 11:44 schreef rubbereend het volgende:
ach die geruchten zullen er wel meer komen. Wat hebben we nu?
Bondcoach:
Engeland
Rusland
Clubs:
Man Utd.
Chelsea
Monaco
Real Madrid
bron: voetbalzone
Real Madrid heeft een nieuwe trainer aangetrokken, zo meldt voorzitter Fernando Martin vandaag in Spaanse media. De preses wil de naam van de oefenmeester in kwestie echter nog niet bekendmaken.
De afgelopen weken gonsde het van de geruchten in het Santiago Bernabeu. Rafael Benitez (Liverpool) en Carlo Ancelotti (AC Milan) werden gevraagd, maar sloegen de aanbieding van De Koninklijke af.
De nieuwe trainer zou zich onder de volgende namen bevinden: Hugo Sanchez, Vicente del Bosque, Bernd Schuster, Sven-Goran Eriksson en PSV-trainer Guus Hiddink, die waarschijnlijk gaat vertrekken uit Eindhoven.
meer?
Lucio heeft meer naamquote:Op donderdag 23 maart 2006 17:00 schreef daaaaan het volgende:
Waarom zit Alex niet bij de selectie van Brazillie? Zitten ze daar zo dik in de goede centrale verdedigers?
quote:Op donderdag 23 maart 2006 14:01 schreef Neoktheone het volgende:
[..]
Ach zo...
Laten we het heel ironisch doen. Ajax mag een groot gedeelte van de wedstrijd met 1-0 voor staan. In de blessuretijd scoort PSV met geluk. Vervolgens maken we er 7-1 van in de verlenging![]()
![]()
Ja, de mannen die de kwalificatie hebben afgedwongen krijgen de voorkeur. Alex na het WK misschien een keertje.quote:Op donderdag 23 maart 2006 17:00 schreef daaaaan het volgende:
Waarom zit Alex niet bij de selectie van Brazillie? Zitten ze daar zo dik in de goede centrale verdedigers?
Zie pagina 3 van dit topicquote:Op donderdag 23 maart 2006 17:21 schreef methodmich het volgende:
Steef in de VI met een zeikbrief over Heerenveen.
het ging toch ook voornamelijk tussen Chris en Alex?quote:
quote:PSV krijgt puntenaftrek?
Zojuist kwam bij ons onderstaande reactie binnen. We weten niet of het waar is, daarom plaatsen we het op dit moment onder voorbehoud onder ons kopje met alle Geruchten. Mail naar de KNVB is onderweg om dit te verifieren.
Ik werk bij de knvb en dit is zojuist besloten:
De KNVB heeft PSV bestraft met drie punten aftrek.
Reden hiervoor is het opstellen van niet speelgerechtigde speler.
Het gaat om de Australier Archie Thompson.
Thompson werd gebruikt in 2 wedstrijden namelijk die tussen Ado Den Haag en Psv en tussen Psv en Roda.
Update:
Van dezelfde persoon als de 1e melding:
Dit is zeker geen grap, PSV heeft het stilgehouden en had de speler Archie Thompson een speelverbod gegeven.
Hou het sportnieuws maar in de gaten, want de KNVB zal dit nog naar buiten brengen.
2 wedstrijden, is 6 punten : zelf winnen in Eindhoven, dan zou het heeel leuk zijn.quote:
da's lastig, daar spelen we pas 7 mei weer.quote:Op donderdag 23 maart 2006 17:51 schreef daaaaan het volgende:
[..]
2 wedstrijden, is 6 punten : dan zou het heeel leuk zijn.
Kan PSV overigens in Rotterdam kampioen worden?
quote:Op donderdag 23 maart 2006 17:52 schreef rubbereend het volgende:
[..]
da's lastig, daar spelen we pas 7 mei weer.
Roque Júnior, Lúcio, Cris, Luisão.quote:Op donderdag 23 maart 2006 17:35 schreef rubbereend het volgende:
[..]
het ging toch ook voornamelijk tussen Chris en Alex?
de KNVB is er van uit gegaan dat we kampioen zou worden met het maken van het competitieschema. De laatste wedstrijden van PSV zijn of thuis of vlakbij in Brabantquote:Op donderdag 23 maart 2006 17:53 schreef daaaaan het volgende:
[..]Ik was even vergeten dat die 1-0 overwinning in de Kuip was toen
quote:Op donderdag 23 maart 2006 17:54 schreef rubbereend het volgende:
[..]
de KNVB is er van uit gegaan dat we kampioen zou worden met het maken van het competitieschema. De laatste wedstrijden van PSV zijn of thuis of vlakbij in Brabant
KNBBquote:Op donderdag 23 maart 2006 17:56 schreef Cart_man het volgende:
Het is ook allemaal doorgestoken kaart.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |