heb je misschien een stukje tekst?quote:Op donderdag 23 maart 2006 20:34 schreef Chr1st1aan het volgende:
Ik hoor de hele tijd een nummer op de radio (maar nooit de naam van het lied..) met de zanger die verdomd veel weg heeft van de stem van Queen (freddy) , wie o wie weet welke ik bedoel
of de zender(s) waar het nummer gedraaid wordt?quote:
And I feel the thunder in my heart ,But I just can't get controlllllquote:
Da's dan Thunder in my heart again van Meck feat. Leo Sayerquote:Op donderdag 23 maart 2006 21:33 schreef Chr1st1aan het volgende:
[..]
And I feel the thunder in my heart ,But I just can't get controlllll
Should I walk away followin my soul
zoiets
Op radio 538 vaak , is net nieuw dacht ik.
Meck ft. Leo Sayers - Thunder in my heartquote:Op donderdag 23 maart 2006 21:33 schreef Chr1st1aan het volgende:
[..]
And I feel the thunder in my heart ,But I just can't get controlllll
Should I walk away followin my soul
zoiets
Op radio 538 vaak , is net nieuw dacht ik.
heb m zelf al gevonden...quote:Op donderdag 23 maart 2006 21:13 schreef donroyco het volgende:
Zoek nog een nummer, wordt (best) vaak op TMF gedraaid, met een zwart/wit videoclip en het is een beetje een rustig nummer. Het enige (wat ik overigens nog niet eens zeker weet) is een deel van de titel (of artiest) " The Score" ...Bvd
quote:Op donderdag 23 maart 2006 21:44 schreef donroyco het volgende:
[..]
Meck ft. Leo Sayers - Thunder in my heart
quote:
Adverteerder/merk: Fordquote:Op donderdag 23 maart 2006 21:58 schreef tong_poh het volgende:
Ik zoek het nummer, dat gebruikt wordt in de reclame van de ford focus ST.
2 sec @ ster.nlquote:
Gevonden, het is : The Space Between van de Dave Matthews Bandquote:Op dinsdag 21 maart 2006 20:59 schreef ioko het volgende:
Welk nummer zit er onder de nieuwe vooraankondiging van Everwood? (ik dacht misschien the counting crows, maar ken het nummer niet)
Het is een bewerking van een eerder nummer van Wyclef: "Dance like this". Wellicht komt het je daardoor bekend voor....quote:Op woensdag 22 maart 2006 20:13 schreef melismay het volgende:
Ok, vraagje, ik hoorde net het nieuwe nummer van Shakira en Wyclef Jean. Van welk nummer is dit een cover? Het komt me zo bekend voor....
quote:
Mary J. Blige samen met Bonoquote:Op vrijdag 24 maart 2006 14:55 schreef Whiskers het volgende:
Van wie is die live versie van One van U2 die net op YorinFM was, welke zangeres zingt er mee? Het klinkt wel als U2 maar toch ook weer niet...![]()
probeer die tu tu tu tu, tu tu tu tu anders eens op www.songtapper.comquote:Op vrijdag 24 maart 2006 15:20 schreef Sir_Mix_A_Lot het volgende:
Ik zoek de titel va neen nummer wat volgens mij van Feeder is.
Het reffrein gaat zo: "tu tu tu tu, tu tu tu tu". (mocht je der iets aan hebben)
Tis een vrolijk uptempo nr.
In de clip van het nummer zie je wat jongeren in hun slaapkamer springen en gek doen.
* Whiskers says thanxquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |