Nee, thanks, 't is echt ouder. Beetje lullig nummer ook eigenlijk. Ligt meer in de sfeer van een Demis Roussosquote:Op donderdag 23 maart 2006 10:18 schreef jerver73 het volgende:
[..]
simply red - something got me started
http://www.lyricsfreak.com/s/simply-red/125062.html
Glorix: Golden Earring - Another 45 Milesquote:Op donderdag 23 maart 2006 10:35 schreef waynie het volgende:
Ik weet niet meer welke reclame het is, maar hij is best nieuw. En het nummer is van de golden earring...
Simon & Garfunkel - El Condor Pasa (If I could)quote:Op donderdag 23 maart 2006 10:11 schreef cosmick het volgende:
Ik zoek de naam/titel van een ouwe plaat, ik denk jaren 70.
De melodie weet ik zo wel, en qua tekst kan ik "yes i would, yes i wwwooould" herinneren.
Maar verder?
Als we dan toch bezig zijn:quote:Op donderdag 23 maart 2006 06:19 schreef MeAgainstTheWorld het volgende:
ik zoek een hardcore/trance achtig nummer, natuurlijk zit er niet of nauwelijks tekst bij, het enige wat ik heb gehoord was iets wat leek op ''This is a journey into sound'' oid, iemand een gokje wagen?
Verdorie! Inderdaad!quote:Op donderdag 23 maart 2006 10:39 schreef Gambolputty het volgende:
[..]
Simon & Garfunkel - El Condor Pasa (If I could)
DJ Boozy Woozy - Party affairquote:Op donderdag 23 maart 2006 06:19 schreef MeAgainstTheWorld het volgende:
ik zoek een hardcore/trance achtig nummer, natuurlijk zit er niet of nauwelijks tekst bij, het enige wat ik heb gehoord was iets wat leek op ''This is a journey into sound'' oid, iemand een gokje wagen?
Is al eens eerder langsgekomen in dit topic, maar het is:quote:Op donderdag 23 maart 2006 14:46 schreef Meng het volgende:
Welke track hoor je op de achtergrond in de commercial van Carl Cox % friends. Ook te horen op de achtergrond op www.carlcox.nl
Tnx
Graag gedaan..quote:
Is die niet van Michel Delpeche?quote:Op donderdag 23 maart 2006 00:06 schreef furanku het volgende:
[..]
Ik heb hem gevonden onder pour un flirt avec toi
Gerard lenormand
Gambolputty, enorm bedankt!!!!!!![]()
![]()
![]()
Volgens mij is de single versie de live versiequote:Op donderdag 23 maart 2006 15:07 schreef waynie het volgende:
Golden Earring - Another 45 miles
Ik kan er alleen maar de live versie van vinden? weet iemand hoe de normale heet :/![]()
Ja, klopt. Die Lenorman is van La Ballade des Gens Heureux.quote:
heb je misschien een stukje tekst?quote:Op donderdag 23 maart 2006 20:34 schreef Chr1st1aan het volgende:
Ik hoor de hele tijd een nummer op de radio (maar nooit de naam van het lied..) met de zanger die verdomd veel weg heeft van de stem van Queen (freddy) , wie o wie weet welke ik bedoel
of de zender(s) waar het nummer gedraaid wordt?quote:
And I feel the thunder in my heart ,But I just can't get controlllllquote:
Da's dan Thunder in my heart again van Meck feat. Leo Sayerquote:Op donderdag 23 maart 2006 21:33 schreef Chr1st1aan het volgende:
[..]
And I feel the thunder in my heart ,But I just can't get controlllll
Should I walk away followin my soul
zoiets
Op radio 538 vaak , is net nieuw dacht ik.
Meck ft. Leo Sayers - Thunder in my heartquote:Op donderdag 23 maart 2006 21:33 schreef Chr1st1aan het volgende:
[..]
And I feel the thunder in my heart ,But I just can't get controlllll
Should I walk away followin my soul
zoiets
Op radio 538 vaak , is net nieuw dacht ik.
heb m zelf al gevonden...quote:Op donderdag 23 maart 2006 21:13 schreef donroyco het volgende:
Zoek nog een nummer, wordt (best) vaak op TMF gedraaid, met een zwart/wit videoclip en het is een beetje een rustig nummer. Het enige (wat ik overigens nog niet eens zeker weet) is een deel van de titel (of artiest) " The Score" ...Bvd
quote:Op donderdag 23 maart 2006 21:44 schreef donroyco het volgende:
[..]
Meck ft. Leo Sayers - Thunder in my heart
quote:
Adverteerder/merk: Fordquote:Op donderdag 23 maart 2006 21:58 schreef tong_poh het volgende:
Ik zoek het nummer, dat gebruikt wordt in de reclame van de ford focus ST.
2 sec @ ster.nlquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |