de eerste keer had ik het aan iedereen verteld. d8 ook dat ik t wel zou halen dus waarom nietquote:Op dinsdag 21 maart 2006 18:23 schreef Shirley het volgende:
Morgen les nummer 41 alweer..Maar nog 15 daagjes en dan mag ik op
Aan de mensen die al eens hebben afgereden... hebben jullie de datum van te voren verteld aan vrienden/familie/collega's?
Want een collega van me hield het stil omdat ze niet wilde dat iedereen elke keer zou vragen of ze al geslaagd was.
Ik vertel het gewoon aan iedereen, met theorie en TTT ook gedaan en beide in 1 keer gehaald. Ben een beetje bijgelovig, dus geloof dat als ik het nu iedereen meld, dat ik dan ook in 1 keer slaag.![]()
De eerste keer wist zeg maar "iedereen" hetquote:Op dinsdag 21 maart 2006 18:23 schreef Shirley het volgende:
Aan de mensen die al eens hebben afgereden... hebben jullie de datum van te voren verteld aan vrienden/familie/collega's?
Ik heb nooit adviezen van mensen gekregen (behalve van mijn rijinstructeur) en het wel altijd aan een aantal mensen verteld (sowieso mijn werk, want ik wilde steeds vrij hebben) en dus ook steeds moeten vertellen als het niet gelukt was. Dat kun je vervelend vinden, maar ik vond het ook wel fijn dat mensen meeleefden. En toen ik uiteindelijk wel slaagde was iedereen extra blij voor me. En zakken is echt geen schande hoor, aangezien de slagingspercentages bij de meeste CBR's rond de 50% liggen.quote:Op dinsdag 21 maart 2006 18:28 schreef rena het volgende:
Het schijnt dat je het juist niet aan mensen moet vertellen, omdat je dan misschien onbedoeld advies en zo krijgt en dat meestal niet goed afloopt.
Dankjewel!! Zou héél fijn zijn idd!quote:Op woensdag 22 maart 2006 10:39 schreef WalkingDisaster het volgende:
Succes zonnestraaltje! het gaat je lukken!![]()
Waarom bel je hém nietquote:Op woensdag 22 maart 2006 13:12 schreef Sylvana het volgende:
Arg, me instructeur heeft nog niet gebeld, ik wil echt weten wanneer ik weer mag afrijden, zodat ik ook beetje kan kijken wanneer ik nog wat lesjes kan inplannen enzo
Wanneer moet je weer?quote:Op woensdag 22 maart 2006 14:21 schreef Zonnestraaltje het volgende:
[..]
Dankjewel!! Zou héél fijn zijn idd!![]()
[..]
Waarom bel je hém niet
omdat hij mij zou bellen als hij het wist en dat was in het begin van de week, dus dat kan opzich vandaag ook wel, als ik vandaag nog niks gehoord heb dan bel ik hem morgen idd zelf wel evenquote:
Cool!quote:Op woensdag 22 maart 2006 15:57 schreef Nuna het volgende:
Zonnestraaltje, wij moeten gelijk afrijdenIk moet om 10:45 volgende week vrijdag
Gaat goedkomenquote:Op woensdag 22 maart 2006 16:21 schreef Zonnestraaltje het volgende:
[..]
Cool!![]()
Maarja mijn examen duurt langer héomdat het bij de Bnor is..
M'n instructeur komt me dan al om 09.15 uur ophalenlekker op tijd..
En verder nog maar één lesje..![]()
Ergens heb ik nog wel hoop.. maar..blegh.. ik weet het niet..
Dat kan bij mij dus niet, omdat ik op kamers woon. (en dan niet alleen doordeweeks maar 's weekends vaak ook, hoezo onhandig met rijlesquote:Op woensdag 22 maart 2006 16:37 schreef Nuna het volgende:
[..]
Gaat goedkomenIk heb nog 5 lessen nu voor mijn examen.. Allemaal volgende week.
Liever nu dan op je examen, ja toch, je kunt het blijkbaar wel, anders had je niet op examen gemogenquote:Op woensdag 22 maart 2006 18:02 schreef Shirley het volgende:
Nou, mijn les vandaag ging op z'n zachtst gezegd gewoon klote. Invoegen op de snelweg ging niet zoals het hoort, moest ergens naar links, en reed gewoon door, twijfelde met voorrang geven... zoals het vandaag ging heb ik totaal geen vertrouwen in m'n examen over 2 weken.
Ja, ik prbeer positief te blijven hoor, maar het zat gewoon ff tegen vandaag. En die acties..ik heb ze helaas wel vaker..quote:Op woensdag 22 maart 2006 18:07 schreef Robin__ het volgende:
[..]
Liever nu dan op je examen, ja toch, je kunt het blijkbaar wel, anders had je niet op examen gemogenGewoon goed je best blijven doen, laatste stukie nog, dan ben je er vanaf
![]()
Fijn dat ik trouwens niet de enige ben met dat soort actiesvaak zat links-rechts omgedraait, 1e links ipv 2e links genomen enzo
(gelukkig al tijd niet gebeurt
)
Succes!quote:Op woensdag 22 maart 2006 18:29 schreef FranticDJ het volgende:
Morgen nog eens op voor mn theorie..
Succes!quote:Op woensdag 22 maart 2006 18:29 schreef FranticDJ het volgende:
Morgen nog eens op voor mn theorie..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |