Als het CDA, de VVD en Wilders niet zo anti-buitenlander zouden zijn, zouden ze vast van traditionele moslims flink wat stemmen kunnen winnen.quote:Op vrijdag 7 april 2006 19:59 schreef fokstra het volgende:
Hangt af van de definitie van rechtse politiek. En het hangt ook af van de definitie van linkse politiek. Want ik geloof niet dat het gemakkelijk is moslims en christenen warm te krijgen voor ideologisch communisme of socialisme.
In 2000 waren de presidentsverkiezingen.quote:Op zaterdag 8 april 2006 11:35 schreef Floripas het volgende:
In 2002 stemden Amerikaanse moslims bijna unaniem op Bush.
Waar blijkt uit dat CDA, VVD en Wilders anti-buitenlander zijn? En waarom heb je het dan opeens over moslims? Moslims die stemmen op het CDA? Lijkt mij toch sterk.quote:Op zaterdag 8 april 2006 11:35 schreef Floripas het volgende:
[..]
Als het CDA, de VVD en Wilders niet zo anti-buitenlander zouden zijn, zouden ze vast van traditionele moslims flink wat stemmen kunnen winnen.
In 2002 stemden Amerikaanse moslims bijna unaniem op Bush.
Er zijn zelfs moslims lid van het CDA ! Gekke Wereld he !quote:Op zaterdag 8 april 2006 11:43 schreef Ponskaart het volgende:
[..]
Moslims die stemmen op het CDA? Lijkt mij toch sterk.
Als je nog wat inhoudelijks hebt, graag.quote:Op zaterdag 8 april 2006 11:46 schreef gelly het volgende:
[..]
Er zijn zelfs moslims lid van het CDA ! Gekke Wereld he !
Maar goed, als je niet begrijpt waarom allochtonen en met name moslims niet veel moeten hebben van de rechtse partijen ben je tamelijk naïef of heb je de laatste jaren in een grot geleefd. Hoest Osama ?
Gisteren had Griffith hier nog over, dat de ondernemende Turken in Amsterdam, die VVD stemden nu massaal op de PvdA hebben gestemd. Ze was dan wel zo laf om niet te zeggen, dat ze daar mensen als Verdonk en AHA voor te danken had.quote:Op zaterdag 8 april 2006 11:43 schreef gelly het volgende:
Het blijft natuurlijk lachwekkend hoe de rechtse medemens zich verbaasd over het feit dat allochtonen massaal links stemmen na ze eerst een aantal jaar te hebben schoffeerd en beledigd.
Woops, ik haal het door de war met de Nederlandse verkiezingen...dank.quote:Op zaterdag 8 april 2006 11:40 schreef Sidekick het volgende:
[..]
In 2000 waren de presidentsverkiezingen.
De dagelijkse televisie.quote:Op zaterdag 8 april 2006 11:43 schreef Ponskaart het volgende:
[..]
Waar blijkt uit dat CDA, VVD en Wilders anti-buitenlander zijn?
Waarom niet? De conservatieve agenda van traditionele moslims vertoont veel overeenkomsten met de conservatieve agenda van het CDA.quote:En waarom heb je het dan opeens over moslims? Moslims die stemmen op het CDA? Lijkt mij toch sterk.
Inderdaad, hoofdzakelijk is dat het geval. Het is ook logisch, zoals ik al vertelde.quote:Op zaterdag 8 april 2006 11:49 schreef gelly het volgende:
[..]
Net zoals de christen ook enkel rechts stemt natuurlijk.
Dit vind ik altijd zo'n dom argument!quote:Op zaterdag 8 april 2006 11:46 schreef Ponskaart het volgende:
Uiteindelijk maakt de linksstemmende doorpvdadomgehouden allochtoon natuurlijk uiteindelijk Nederland rechts. Het werkt nl. polariserend
Jouw beeld van de gelovige correspondeert niet helemaal met de werkelijkheid ben ik bang.quote:Op zaterdag 8 april 2006 11:53 schreef Ponskaart het volgende:
[..]
Inderdaad, hoofdzakelijk is dat het geval. Het is ook logisch, zoals ik al vertelde.
Links staat een door de overheid gecentraliseerde maatschappij voor ogen, rechts een door religie beheerste maatschappij. In het midden zitten liberalen, aan de uitersten gefrustreerden of avonturiers.
Moet ik dan gemist hebben. Nog heel kort geleden legde Balkenende nog aan de bevolking voor dat de islam fantastisch is....quote:Op zaterdag 8 april 2006 11:52 schreef Floripas het volgende:
[..]
De dagelijkse televisie.
Kom op, het is de laatste tijd nooit goed met die moslims. Ze niezen te hard of te zacht.
Ja, alleen met de verkeerde religie. Overigens waait het CDA nog altijd redelijk met de wind mee, zie bijvoorbeeld B.'s toespraak en zetten ze hun idee nooit echt door als dat politiek risicovol is.quote:Waarom niet? De conservatieve agenda van traditionele moslims vertoont veel overeenkomsten met de conservatieve agenda van het CDA.
Balkenende is onze premier. Maxime Verhagen zou je zoiets niet horen zeggen.quote:Op zaterdag 8 april 2006 11:55 schreef Ponskaart het volgende:
[..]
Moet ik dan gemist hebben. Nog heel kort geleden legde Balkenende nog aan de bevolking voor dat de islam fantastisch is....
[..]
Voor wie? In de VS zijn het bondgenoten.quote:Ja, alleen met de verkeerde religie.
Heeft een VVD'er dat ooit gezegd dan?quote:Op zaterdag 8 april 2006 11:54 schreef Floripas het volgende:
[..]
Dit vind ik altijd zo'n dom argument!
Afro-Amerikanen stemmen massaal democraten. Hoorde je ooit een democraat zeggen: "Die negers moeten eens oprotten, dat werkt polariserend?"
Nee, maar wel Paul Scheffer van de PvdA.quote:Op zaterdag 8 april 2006 11:59 schreef Ponskaart het volgende:
[..]
Heeft een VVD'er dat ooit gezegd dan?
Maak je er een puzzel van? Bron?quote:Op zaterdag 8 april 2006 12:00 schreef Floripas het volgende:
[..]
Nee, maar wel Paul Scheffer van de PvdA.
Dat is de PvdAllochtoon discussie en ofdat wel zon goed ontwikkeling is.quote:
Ah, okay. Ja, dat werkt dus polariserend. Hebben ze in R'dam bij de gemeenteraadsverkiezinging als taktiek ingezet en het werkte dus polariserend. Nu zitten ze overigens met de gebakken peren, want de VVD wenst niet mee te doen met een grote coalitie.quote:Op zaterdag 8 april 2006 12:03 schreef Slayage het volgende:
[..]
Dat is de PvdAllochtoon discussie en ofdat wel zon goed ontwikkeling is.
Dit alles was nog onder Paars.quote:Op zaterdag 8 april 2006 12:07 schreef Heerlijkheid het volgende:
Welk kabinet had in deze tijden wel goed gedaan, vraag ik me zo langzamerhand af. In vijf jaar tijd heeft 11 september plaatsgevonden, is Pim Fortuijn vermoord,
Dat is inderdaad onfortuinlijk.quote:is Theo van Gogh beestachtig afgemaakt,
paars één keer symbolisch, en LPF I ;echt heel erg hgard, maar dat is hun eigen schuld.quote:is het kabinet twee keer gevallen,
Die recessie die begon onder paars, is verhevigd door dit kabinet, en wordt nu langzaam hersteld - daar zou je toch een goede som aan moeten overhouden.quote:hebben we een wereldwijde economische recessie meegemaakt.
Fortuyn werd vlak voor de verkiezingen vermoord en Paars stond toen al een hele tijd op non-aktief.quote:
quote:Die recessie die begon onder paars, is verhevigd door dit kabinet, en wordt nu langzaam hersteld - daar zou je toch een goede som aan moeten overhouden.
quote:Op zaterdag 8 april 2006 11:54 schreef Floripas het volgende:
[..]
Dit vind ik altijd zo'n dom argument!
Afro-Amerikanen stemmen massaal democraten. Hoorde je ooit een democraat zeggen: "Die negers moeten eens oprotten, dat werkt polariserend?"
quote:Op zaterdag 8 april 2006 12:18 schreef Heerlijkheid het volgende:
Je zoomt nu alleen in op de rol van de politiek in het geheel, terwijl ik denk dat die gebeurtenissen ook zouden zijn gebeurd onder welk kabinet dan ook. Die economische recessie was niet de schuld van Paars, hoogstens hebben zij schuld aan de geringe weerbaarheid van ons economische stelsel op zo'n neergang. Elf september, van Gogh, Fortuijn, de val van het kabinet was volgens mij het gevolg van een breed scala van onrust en pessimisme over de toekomst van ons land. De golf van de globalisering is over ons land heen gevallen en we zijn allemaal bang geworden: voor de economie, voor de Islam, voor politici, voor buitenlanders, en uiteindelijk voor elkaar. Dat is niet typisch Nederlands. Dat gebeurt overal ter wereld. En als we dat gaan inzien komt misschien ook het besef dat de maatschappij eens naar zichzelf moet kijken, en niet alleen moet wijzen naar Den Haag.
Voorbeeld van een rechtse allochtoon, die niet religieus is: Afshin Ellian, rechtsfilosoof in Leiden, hoort bij de intellectuele Leidse achterbaan van Wilders. Zie www.passagenproject.com/conservatisme.htmlquote:Op zaterdag 8 april 2006 11:46 schreef Ponskaart het volgende:
Uiteindelijk maakt de linksstemmende doorpvdadomgehouden allochtoon natuurlijk uiteindelijk Nederland rechts. Het werkt nl. polariserend en het is nogal wat om een direct verband te maken tussen links en allochtoon. Ik ken genoeg allochtonen in mijn omgeving die rechtsgeorienteerd zijn en uiteindelijk bijt overheid en religie elkaar (om even over de moslimmens te hebben als onderdeel van de allochtone bevolking). Wat ik wil zeggen, een moslim zal zich links toch niet amuseren, want god/allah staat boven de wet/overheid.
AHA, Ebru Umar je hebt ze inderdaad.quote:Op zaterdag 8 april 2006 12:25 schreef mariatrepp het volgende:
[..]
Voorbeeld van een rechtse allochtoon, die niet religieus is: Afshin Ellian, rechtsfilosoof in Leiden, hoort bij de intellectuele Leidse achterbaan van Wilders. Zie www.passagenproject.com/conservatisme.html
Het lijken soms net individuen, hè? Die zwartjes.quote:Op zaterdag 8 april 2006 13:13 schreef Slayage het volgende:
[..]
AHA, Ebru Umar je hebt ze inderdaad.
Er zit zelfs een moslim voor het CDA in de kamer.quote:Op zaterdag 8 april 2006 11:43 schreef Ponskaart het volgende:
Moslims die stemmen op het CDA? Lijkt mij toch sterk.
Coruzquote:Op zaterdag 8 april 2006 14:03 schreef SCH het volgende:
[..]
Er zit zelfs een moslim voor het CDA in de kamer.
Dat is duidelijk! Maar als jij het niet wilt zien, dan mag je raden.quote:Op dinsdag 11 april 2006 08:29 schreef Pappie_Culo het volgende:
Kan ts misschien uitleggen waar hij heen wil met dit topic? Of moeten we zelf maar raden?
Nou ja, ik zie jouw posts hier... ronduit bedroevend van niveau in het algemeen en xenofoob in 't bijzonder.quote:Op woensdag 12 april 2006 13:02 schreef more het volgende:
[..]
Dat is duidelijk! Maar als jij het niet wilt zien, dan mag je raden.
Ik vind gewoon dat als je hier niet geboren bent, je geen stemrecht moet krijgen. De kinderen van deze allochtonen uiteraard wel. En waarom ik dan buitenlanders zou haten lijkt me nogal vreemd in dit verband. Allochtonen die zich aanpassen aan de Nederlandse samenleving en een betaalde baan hebben (werkvergunnnig) zijn welkom.quote:Op woensdag 12 april 2006 14:05 schreef Pappie_Culo het volgende:
[..]
Nou ja, ik zie jouw posts hier... ronduit bedroevend van niveau in het algemeen en xenofoob in 't bijzonder.
Ik heb ook links gestemd (geen pvda). Ik ben toch echt geen allochtoon.
Ik zal het je effe uitleggen, wellicht kun je het volgen.
Allereerst vraag ik me af hoe je er bij komt dat iemand die hier niet geboren is geen stemrecht zou mogen krijgen. Die mensen nemen hier ook deel aan het sociale en economische verkeer. Als je belasting betaalt lijkt het me wel zo eerlijk om ook mee te kunnen beslissen. Ik hoop dat je dit kunt volgen maar ik reken er niet op eerlijk gezegd.
Wat betreft de inhoud en richting van dit topic... Jij zegt dat het duidelijk is. Ja voor mij wel, het gaat namelijk absoluut nergens over
De vraag was of JIJ het kon uitleggen. lijkbaar niet. Doe ik het toch effe?
Gaan we dan: Hoe onzinnig is dit topic?
'Maken de allochtonen Nederland links?'
Veel allochtonen stemmen links.
Vrij logisch, aangezien de rechterzijde vrij hard in haar bewoordingen is wanneer het aankomt op allochtonen, immigratie en integratie. Vooral wanneer we het hebben over moslims is het tegenwoordig prijsschieten.
Dus niet zo gek dat een hoop van deze mensen op z'n zachtst gezegd hun twijfels hebben over bepaalde partijen aan deze kant van het spectrum.
Andersom, stemmen een hele hoop Nederlanders op rechtse partijen, waarbij het allochtonen/moslim vraagstuk m.i. onevenredig meeweegt in hun keuze. Zie de immense populariteit van een RIta Verdonk bijvoorbeeld.
Zo bezien kun je je afvragen Maken de allochtonen Nederland rechts?
Aan de andere kant is het zo (en dit zul je wel heel moeilijk kunnen geloven) dat de meeste allochtonen ook werken. Wellicht zouden zij minder geneigd zijn links te stemmen als het hele polarisatie circus niet zo door zou draven. Maken de autochtonen Nederland links?
En wat nu als we al die allochtonen niet gehad zouden hebben? Zou heel Nederland dan rechts stemmen? Voor zover je het nog niet wist blijkt stemgedrag in grote lijnen van links naar rechts en van links naar rechts, etc te bewegen. Want uiteindelijk is de directe korte termijn invloed van de politiek op de belangrijkste zaken (economie, economie en economie - zoek maar op) een stuk minder groot dan mensen denken. Daar speelt een stuk meer bij mee.
Wou ik ook nog even vermeld hebben dat zonder de allochtone medemens de vergrijzing in Nederland nog vele malen rampzaliger zou zijn dan de rechterzijde ons constant maar voorhoudt. Da's toch wel een beetje paradoxaal, vind je niet?
Kortom, je moet wel godvergeten kortzichtig zijn om alles altijd maar van één kant te bekijken. Zoals jij hier en in de meeste van je posts doet.
Daar doe je ons, maar ook jezelf echt geen plezier mee. Zeg dan gewoon dat je die kutbuitenlanders haat, dan slaat het tenminste nog ergens op.
Maar wel belasting betalen?quote:Op woensdag 12 april 2006 15:17 schreef more het volgende:
[..]
Ik vind gewoon dat als je hier niet geboren bent, je geen stemrecht moet krijgen.
Wat heeft dat ermee te maken? Als ik in Duitsland mijn boodschappen doe betaal ik ook 16% BTWquote:
Het heeft er mee te maken dat wie betaalt mee beslist. Zo werkt dat in de regel.quote:Op woensdag 12 april 2006 15:38 schreef more het volgende:
[..]
Wat heeft dat ermee te maken? Als ik in Duitsland mijn boodschappen doe betaal ik ook 16% BTW
En dus stemt de burger op partijen die juist die gewone burger steeds weer plukken...quote:Op woensdag 12 april 2006 09:03 schreef Vhiper het volgende:
Dus TS stelt dat Nederland door 375.000 mensen, plotseling links is. Misschien moet TS zich er gewoon eens bij neerleggen dat Nederland genoeg heeft van het rechtse zakkenvullen ten koste van de gewone burger en kappen een bevolkingsgroep de schuld voor alles te geven.![]()
Bovendien was de opkomst onder allochtonen lager dan onder de autochtone bevolking.quote:Op vrijdag 7 april 2006 20:10 schreef freako het volgende:
Als je er vanuit gaat dat 100% van de autochtone bevolking gaat stemmen. Dat lukte zelfs niet toen de opkomstplicht nog bestond.
Ik zie het verband niet tussen belasting betalen en stemmen. Kijk ik heb een onderneming in een andere gemeente dan dat ik woon, en betaal jaarlijks ¤ 4000,- aan gemeentelijke belastingen (WOZ) over mijn bedrijf, maar toch mag ik niet stemmen voor de gemeenteraad in deze gemeente.quote:Op woensdag 12 april 2006 17:25 schreef Pappie_Culo het volgende:
[..]
Het heeft er mee te maken dat wie betaalt mee beslist. Zo werkt dat in de regel.
BTW is belasting die de winkelier betaalt... dat hij die kosten aan jou doorberekent is iets anders. Dus weet niet wat je hier mee wil zeggen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |