Rekening houden met?? we staan niet in een bus ofzo??? Als mevr niet capabel genoeg is om aan het verkeer deel te nemen moet ze gewoon opkrassen? Simpel en daar valt gewoon niet over te discussieren.quote:Op woensdag 15 maart 2006 12:49 schreef natte-flamoes het volgende:
[..]
Aanpassen? Rekening houden met.
Ik vind een middelvinger onfatsoenlijk.
Wat vind jij wel een goede manier om het de betreffende mevrouw duidelijk te maken ?quote:Op woensdag 15 maart 2006 12:49 schreef natte-flamoes het volgende:
[..]
Aanpassen? Rekening houden met.
Ik vind een middelvinger onfatsoenlijk.
Je zou ook vragend je schouders kunnen ophalen. Dat is een stuk minder onfatsoenlijk.quote:Op woensdag 15 maart 2006 12:57 schreef -Sandstorm- het volgende:
[..]
Wat vind jij wel een goede manier om het de betreffende mevrouw duidelijk te maken ?
Hij is niet zo slim denk ik.quote:Op woensdag 15 maart 2006 12:37 schreef Mutsaers__78 het volgende:
[..]
Een tvp in je eigen topic. Wat is het nut daarvan als ik vragen mag?
ten eerste vraag ik me af of dat vrouwtje dat uberhaubt wel ziet? ten tweede rijst de vraag wat dat vrouwtje nog zietquote:Op woensdag 15 maart 2006 13:06 schreef Lucille het volgende:
[..]
Je zou ook vragend je schouders kunnen ophalen. Dat is een stuk minder onfatsoenlijk.
ah kijk, de toon wordt weer anders. Mevrouw moet gewoon opkrassen. Goh, op pagina 1 waren ook allemaal van die kinderlijke opmerkingen. Roep ik dat het onfatsoenlijk gedrag is, is het 'iedereen' wel duidelijk. Lachen of niet, zo'n discussie.quote:Op woensdag 15 maart 2006 12:53 schreef Tim_G het volgende:
[..]
Rekening houden met?? we staan niet in een bus ofzo??? Als mevr niet capabel genoeg is om aan het verkeer deel te nemen moet ze gewoon opkrassen? Simpel en daar valt gewoon niet over te discussieren.
Waarom moet ik het haar duidelijk maken? Ik hou rekening mee gezien ik door heb dat het hier om een oudere vrouw gaat dat ze een rare move kan maken en blijf afstand houden. Het laatste wat ik wil is omdat ik op tijd ergens wil zijn gehaast onverantwoorde beslissingen maken of anderen verkeersdeelnemers opjagen met als gevolg ergere dingen. En ik laat al helemaal niet een oudere vrouw met m'n middelvingers en knokkels zien dat ze (in mijn ogen) verkeerd bezig is. Dat vind ik onfatsoenlijk.quote:Op woensdag 15 maart 2006 12:57 schreef -Sandstorm- het volgende:
[..]
Wat vind jij wel een goede manier om het de betreffende mevrouw duidelijk te maken ?
Oh omdat ik dat toevallig zag dat het een bejaarde sufkut was, wil dat zeggen dat jij in alle situaties kan inschatten welk persoon er voor je op de weg rijdt ?quote:Op woensdag 15 maart 2006 13:45 schreef natte-flamoes het volgende:
[..]
Waarom moet ik het haar duidelijk maken? Ik hou rekening mee gezien ik door heb dat het hier om een oudere vrouw gaat dat ze een rare move kan maken en blijf afstand houden. Het laatste wat ik wil is omdat ik op tijd ergens wil zijn gehaast onverantwoorde beslissingen maken of anderen verkeersdeelnemers opjagen met als gevolg ergere dingen. En ik laat al helemaal niet een oudere vrouw met m'n middelvingers en knokkels zien dat ze (in mijn ogen) verkeerd bezig is. Dat vind ik onfatsoenlijk.
Wacht even, je vraag was: Wat vind jij wel een goede manier om het de betreffende mevrouw duidelijk te makenquote:Op woensdag 15 maart 2006 13:47 schreef -Sandstorm- het volgende:
[..]
Oh omdat ik dat toevallig zag dat het een bejaarde sufkut was, wil dat zeggen dat jij in alle situaties kan inschatten welk persoon er voor je op de weg rijdt ?
Dus wanneer het een man van middelbare leeftijd was had je hem van de weg geduwd ?
Jij snapt het gewoon echt niet...... Ze moet idd gewoon opkrassen! Je gaat toch ook niet iemand zonder rijbewijs de weg op sturen?? Wanneer de rijkunsten van oudere mensen gaan afnemen en ze een gevaar gaan vormen voor de andere weggebruikers dan mogen ze van mij opkrassen ja!quote:Op woensdag 15 maart 2006 13:42 schreef natte-flamoes het volgende:
[..]
ah kijk, de toon wordt weer anders. Mevrouw moet gewoon opkrassen. Goh, op pagina 1 waren ook allemaal van die kinderlijke opmerkingen. Roep ik dat het onfatsoenlijk gedrag is, is het 'iedereen' wel duidelijk. Lachen of niet, zo'n discussie.
quote:Op woensdag 15 maart 2006 13:52 schreef Tim_G het volgende:
[..]
Jij snapt het gewoon echt niet...... Ze moet idd gewoon opkrassen!
Is dat nu zo moeilijk te begrijpen voor je??
En nu zeg je dat ze moet opkrassen? En dan roep je ook nog dat ik het niet snap????quote:[quote]Op woensdag 15 maart 2006 11:22 schreef Tim_G het volgende:
Ik bepaal dat niet en zeg ook niet dat ze niet op de weg mag.
en dan lul je weer om de directe vraag heen.........quote:Op woensdag 15 maart 2006 13:50 schreef natte-flamoes het volgende:
[..]
Wacht even, je vraag was: Wat vind jij wel een goede manier om het de betreffende mevrouw duidelijk te maken
Dus je vraag ging over de betreffende mevrouw. Niet over 'alle situaties' en dus zeg ik ook niet dat ik in 'alle situaties' kan inschatten welk persoon er voor me rijdt. Dus even een stap terug hier graag.
Ze mogen van jou misschien wel opkrassen, maar ben jij ook bevoegd om de persoon in kwestie te laten opkrassen? Lijkt mij niet. Rest je onfatsoenlijk gedrag om op die manier de persoon duidelijk te maken dat ze moet opkrassen?quote:Op woensdag 15 maart 2006 13:52 schreef Tim_G het volgende:
[..]
Jij snapt het gewoon echt niet...... Ze moet idd gewoon opkrassen! Je gaat toch ook niet iemand zonder rijbewijs de weg op sturen?? Wanneer de rijkunsten van oudere mensen gaan afnemen en ze een gevaar gaan vormen voor de andere weggebruikers dan mogen ze van mij opkrassen ja!
Is dat nu zo moeilijk te begrijpen voor je??
Hij vraagt mij wat ik in de situatie met de betreffende vrouw zou doen. Ik antwoord daarop, en vervolgens trekt hij dat in het algemene? En vervolgens zeg jij dat ik om de directe vraag heen lul?quote:Op woensdag 15 maart 2006 13:53 schreef Tim_G het volgende:
[..]
en dan lul je weer om de directe vraag heen.........
ja, ik snap het nog wel maar jij hebt er blijkbaar flink wat moeite mee......quote:Op woensdag 15 maart 2006 13:53 schreef natte-flamoes het volgende:
[..]![]()
En een pagina terug zeg je nog:
[..]
En nu zeg je dat ze moet opkrassen? En dan roep je ook nog dat ik het niet snap????
Snap je het zelf allemaal nog wel?
Maar je houdt er wel rekening mee dat jij zulke mensen ook meteen herkent in je betoog. Wat in principe inhoudt dat je constateert dat er meerdere van zulke figuren op de weg rondrijden, welke meestal 60+ zijn.quote:Op woensdag 15 maart 2006 13:50 schreef natte-flamoes het volgende:
[..]
Wacht even, je vraag was: Wat vind jij wel een goede manier om het de betreffende mevrouw duidelijk te maken
Dus je vraag ging over de betreffende mevrouw. Niet over 'alle situaties' en dus zeg ik ook niet dat ik in 'alle situaties' kan inschatten welk persoon er voor me rijdt. Dus even een stap terug hier graag.
De directe vraag was hoe jij kan zien dat het een oud vrouwtje is....... Dat is hetgeen wat belangrijk is in deze situatie.quote:Op woensdag 15 maart 2006 13:55 schreef natte-flamoes het volgende:
[..]
Hij vraagt mij wat ik in de situatie met de betreffende vrouw zou doen. Ik antwoord daarop, en vervolgens trekt hij dat in het algemene? En vervolgens zeg jij dat ik om de directe vraag heen lul?
Tim, ik heb op pagina 2 al aangegeven dat ik ook van mening ben dat er kritisch gekeken moet worden naar het rijgedrag van zulke personen. Maar ik heb daar meteen bij gezegd dat dit kritisch kijken niet via middelvingers en knokkels gaat.quote:Op woensdag 15 maart 2006 13:55 schreef Tim_G het volgende:
ja, ik snap het nog wel maar jij hebt er blijkbaar flink wat moeite mee......
wat snap jij niet aan: Iemand die niet capabel genoeg is om aan het hedendaagse verkeer deel te nemen moet van de weg af? Jij komt verder alleen maar met randzaken aanzetten.........
Ja zo fucking wat? Wat had je verwacht bij het openen van een topic? Dat je alleen kontkussers in je topic kreeg?quote:Op woensdag 15 maart 2006 13:57 schreef -Sandstorm- het volgende:
Ik vind je best irritant natte-flamoes.
heej puntneus.....kap nou is met dat domme gelul en ga je moeder ajb weer vervelen.....quote:Op woensdag 15 maart 2006 13:54 schreef natte-flamoes het volgende:
[..]
Ze mogen van jou misschien wel opkrassen, maar ben jij ook bevoegd om de persoon in kwestie te laten opkrassen? Lijkt mij niet. Rest je onfatsoenlijk gedrag om op die manier de persoon duidelijk te maken dat ze moet opkrassen?
Ik quote de vraag nogmaals:quote:Op woensdag 15 maart 2006 13:57 schreef Tim_G het volgende:
[..]
De directe vraag was hoe jij kan zien dat het een oud vrouwtje is....... Dat is hetgeen wat belangrijk is in deze situatie.
Hij vraagt mij dus hoe ik het de vrouw duidelijk zou maken. Dat is de vraag. De vraag is niet wat ik in het algemeen zou doen.quote:Op woensdag 15 maart 2006 12:57 schreef -Sandstorm- het volgende:
Wat vind jij wel een goede manier om het de betreffende mevrouw duidelijk te maken ?
Ah, ik moet weg omdat ik het anders zie. Typisch...quote:Op woensdag 15 maart 2006 13:59 schreef Tim_G het volgende:
[..]
heej puntneus.....kap nou is met dat domme gelul en ga je moeder ajb weer vervelen.....
je begint vervelend te worden en je valt veelvuldig in de herhaling met je 'fatsoen'![]()
*proest* goeie! Misschien stemt je vriendinnetje tim met je mee! nou jippie, heb je 2 mensen die me negeren. nou wauwie!quote:Op woensdag 15 maart 2006 14:00 schreef -Sandstorm- het volgende:
* ik stem voor dat we natte_flamoes negeren. Het is sowieso een kloon van een kutuser.
* radiostilte vanuit mijn kant richting hem
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |