Op zich is er niks mis mee, maar als die geruchten al rond gaan en je hebt ook nog louter dat soort hobbies, dan voedt dat de geruchten natuurlijk wel.quote:Op woensdag 15 maart 2006 20:00 schreef Posdnous het volgende:
[..]
Daar hou ik ook van, maar ik zie niet wat er mis is met haute couture en theater e,d,
Volgens mij ben je pas een homo als je op kerels valt, maar ik kan het mis hebben.
lolquote:Op woensdag 15 maart 2006 20:02 schreef cultheld het volgende:
[..]
Daniel Pasarella verdacht hem er niet voor niets van. Ook de Argentijnse pers is er van overtuigd dat hij homoseksueel is. Er gingen zelfs geruchten dat Guti en Redondo iets met elkaar hadden. Zijn antwoord? Ik val niet op blond.
Nee me pa kent hem persoonlijk.quote:Op woensdag 15 maart 2006 15:26 schreef Diederik_Duck het volgende:
[..]
En die iemand is niet een vriend van een vriend oid? Dat soort verhaaltjes zijn meetsal zeer onbetrouwbaar.
Waarom reageer je er dan op.quote:Op woensdag 15 maart 2006 18:24 schreef MrDoegewoon het volgende:
[..]
Kom je weer met dat lul verhaal
Niet dat het mij iets zou boeien of ie homo is, hij heeft leuke dingen bij Ajax en z'n andere clubs laten zien en dat kan de gehele rioolpers niet zeggen.
Met wie denk die gast wel niet een relatie gehad te hebben, vieze relnichtquote:Op woensdag 15 maart 2006 21:06 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
Waarom reageer je er dan op.
Overmars schijnt ook met Gordon een relatie te hebben gehad
quote:Op woensdag 15 maart 2006 21:06 schreef the_legend_killer het volgende:
[..]
Waarom reageer je er dan op.
Overmars schijnt ook met Gordon een relatie te hebben gehad
En daar is ook het hele verhaal dat Overmars homo zou zijn zo'n beetje mee begonnen, daarom geloof ik ook niks van het gehele verhaal.quote:Op woensdag 15 maart 2006 21:17 schreef cultheld het volgende:
Ik geloof ook niks van dat Gordon verhaal, die vent koopt z'n gerief in Afrika.
de jongens die iets raar voelen als ze in duel zijn met de tegenstanderquote:Op woensdag 15 maart 2006 21:49 schreef TeChNo2 het volgende:
... enne als een bekende voetballer homo is...so what... who cares ?
Cziommer had een vriendin, alleen werd die geneukt door Soa Tommy.quote:Op woensdag 15 maart 2006 21:35 schreef frenzy2003 het volgende:
ik had steeds het idee dat die Simon Cziommer van roda jc een nicht is,op de een of andere manier. dat debiele handje voor zijn mond na de mooie treffer tegen psv(afstandschot) deed mij steeds meer twijfelen. raar,dat niemand hem hier genoemd heeft. als er iemand homo is lijkt het mij dat deze man het is.
ook wel geinig: het is een belg;hij woont in duitsland en speelt in nederland.
Dat is eigenlijk het meest interessante. Wat zou er veranderen in zijn (voetbal)leven?quote:Op woensdag 15 maart 2006 21:49 schreef TeChNo2 het volgende:
... enne als een bekende voetballer homo is...so what... who cares ?
Ik denk dan dat die in de mandekking gaat spelen.quote:Op woensdag 15 maart 2006 22:13 schreef Suijk het volgende:
[..]
Dat is eigenlijk het meest interessante. Wat zou er veranderen in zijn (voetbal)leven?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |