En zelfs zonder bronvermelding...quote:
In Engeland hebben ze ook Dansen met Sterren hoor. En Strictly Come Dancing..en nog meer van dat soort troep. Als het al niet uit Amerika komt, dan komt het uit Engeland.quote:Op woensdag 28 november 2007 14:35 schreef tgs. het volgende:
Ik kijk ook altijd naar de serie en ik vond het best wel boeiend en erg mooi gedaan. Ik vraag me af waarom altijd Engeland dit soort mooi docu's kan maken en wij in Nederland liever ons belastinggeld uitgeven aan vaak pulp programma's voor dat 'Dancing with the....' publiek.
Echt slim ben je niet want het is niet de hele serie.quote:Op woensdag 28 november 2007 18:11 schreef w8jij17 het volgende:
Met een serie op een (Engels) publiek net verdien je minder als dat je het in een bioscoop uitzendt. Of ben ik nou zo slim? En de keuze om een serie te volgen of in één keer het geheel in de bios te aanschouwen is ook snel gemaakt.
Het is niet de hele serie. Bovendien is de serie aan de halve wereld verkocht, dus verdienen doen ze wel. Ook aan de werkelijk prachtige fotoboeken die van de serie zijn uitgebracht overigensquote:Op woensdag 28 november 2007 18:11 schreef w8jij17 het volgende:
Met een serie op een (Engels) publiek net verdien je minder als dat je het in een bioscoop uitzendt. Of ben ik nou zo slim? En de keuze om een serie te volgen of in één keer het geheel in de bios te aanschouwen is ook snel gemaakt.
Hoorde een voorstukje en dat was idd niet met held David. In de Amerikaanse versie ook niet trouwens. Ongelooflijkquote:Op donderdag 29 november 2007 18:10 schreef 18konijn het volgende:
Wat een nonsens om te zeggen dat het de duurste natuurdocumentaire aller tijden is. Het is gewoon één lange trailer voor de hele serie. En wie gaat die nou eindelijk eens uitzenden in NL? En dan wel met het commentaar van Sir David alstubiieft! (In de film is hij niet te horen, blijkbaar).
Zondequote:Op donderdag 29 november 2007 18:28 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Hoorde een voorstukje en dat was idd niet met held David. In de Amerikaanse versie ook niet trouwens. Ongelooflijk.
Kan goedkoper:quote:Op maandag 10 december 2007 20:49 schreef w8jij17 het volgende:
Is er een topic over de bioscoopversie Earth? Ik ben benieuwd naar reacties.
Hier kost hij ongeveer 30,- Dat is voor zover ik weet de goedkoopste versie die ik tot nu toe gezien heb.
http://www.amazon.co.uk/Planet-Earth-Complete-BBC-Disc/dp/B000EXZL4I/ref=pd_bbs_sr_1?ie=UTF8&s=dvd&qid=1197314626&sr=8-1
Dit is echt een aanraderquote:Op dinsdag 11 december 2007 18:04 schreef Viking84 het volgende:
TVP. Mijn huisgenoot heeft het er steeds over en hij heeft de serie gedownload op HD-formaat, dus ik zal er eens naar kijken binnenkort. Lijkt me erg mooi, ook al houd ik niet zo van natuurseries.
En toch zijn dat soort 'mensen' er.quote:Op dinsdag 11 december 2007 18:11 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Dit is echt een aanrader. Kan me nauwelijks voorstellen dat iemand hier niet van onder de indruk is...
Ben 'm nog niet tegengekomenquote:Op donderdag 31 januari 2008 00:11 schreef Frasier het volgende:
*Schop*
Ik begrijp dat hier nog steeds geen versie van is met Nederlandse ondertiteling?
Vind ik ook niet...maar sommige mensen verstaan geen enkel woord Engels of ze hebben grote moeite met vertalen en dan missen ze eigenlijk de helft van het programma. Dat is gewoon zonde.quote:Op donderdag 31 januari 2008 09:36 schreef Verbal het volgende:
...maar zo ingewikkeld is het Engels in die serie toch niet
V.
Is 't ook niet hoor. Ben nu ook gewoon voor de Engelse versie gegaan. Wat een prachtige documentaire zegquote:Op donderdag 31 januari 2008 09:36 schreef Verbal het volgende:
...maar zo ingewikkeld is het Engels in die serie toch niet
V.
Volgens mij is de prijs omhoog gegaan. En dat terwijl ik net op het punt sta om hem hier te bestellen.quote:Op maandag 10 december 2007 23:04 schreef Roel_Jewel het volgende:
[..]
Kan goedkoper:
http://www.play.com/DVD/D(...)Box-Set/Product.html 27.99 euro (euro-symbool links ff selecteren) en je betaalt geen verzendkosten (komen er bij amazon nog bij...). Vaak bij Play.com besteld; nooit problemen gehad.
Nou dan ken je de prologen van elke DVD nog niet en al helemaal niet het laatste deel. Het zou David onwaardig zijn om daar geen aandacht aan te besteden en terecht!quote:Op donderdag 21 februari 2008 09:51 schreef Xith het volgende:
Gister in een opwelling gekocht, mountains en de introductie (kleine stukjes van elke aflevering?) bekeken en oh my god...![]()
Hoef er niet veel over te zeggen want dat is al gezegd in dit topic. Ook goed dat er niet om de 5 minuten gezeurd wordt over hoe "de mens alles aan het verwoesten is", nee, ze namen het gewoon als feit dat de noordpool aan het krimpen was en dat was alles wat ik erover hoorde. (politiek voer je maar ergens anders dan op een DVD!)
Idem, een tientjequote:Op maandag 21 april 2008 15:38 schreef Verbal het volgende:
Afgelopen week toch ook maar 'Earth' aangeschaft. Voor de heb.
V.
Earth: The Power Of The Planet is inderdaad een erg mooie serie. Titel klinkt hetzelfde, maar de inhoud is volledig anders. Je komt te weten hoe die bal waar we op leven is ontstaan en waar hij uit bestaat.quote:Op vrijdag 16 mei 2008 16:44 schreef ItaloDancer het volgende:
Heb 'm alsnog gezien in de biosvond 'm mooi.
En Earth: The Power Of The Planet gekocht, 5 DVD's voor 20 euro op de site van de Volkskrant. Is de serie die de BBC eind vorig jaar uitzond. Oftewel, niet al die dieren maar populaire fysische geografie / geologieen vooral mooie beelden natuurlijk
![]()
Deze serie is de enige die je moet hebben.quote:Op vrijdag 13 juni 2008 12:31 schreef spy08 het volgende:
Ik heb nog helemaal niks,omdat je elk jaar zoveel nieuwe dvd's/films krijgt te zien die de wereld in al zijn glorie opnieuw aan de mens wordt voorgesteld, dat het niet bij te houden is op een bepaalt moment.
Je mist teveel, je gaat van 6 dvds aan materiaal terug naar 1.quote:Op zondag 15 juni 2008 16:56 schreef Rebbedebje het volgende:
Ah, en mis ik dan veel als ik de bioscoop versie koop, qua natuurbeelden of qua blabla?
En hoeveel dvd's zijn het dan of is het er maar 1? (Planet Earth zijn er 6 geloof ik?)
De serie is iets van 10 uur en de film 1,5 uur, dus ja het spreekt voor zich dat je veel dingen mistquote:Op zondag 15 juni 2008 16:56 schreef Rebbedebje het volgende:
Ah, en mis ik dan veel als ik de bioscoop versie koop, qua natuurbeelden of qua blabla?
En hoeveel dvd's zijn het dan of is het er maar 1? (Planet Earth zijn er 6 geloof ik?)
quote:The Frozen Planet is a forthcoming nature documentary series, co-produced by the BBC and the Discovery Channel and filmed by the BBC Natural History Unit. Other production partners are the Discovery Channel Canada, ZDF (Germany), Antena 3 (Spain) and Skai TV (Greece).[1] The production team, which includes executive producer Alastair Fothergill and series producer Vanessa Berlowitz, were previously responsible for the award-winning series The Blue Planet (2001) and Planet Earth (2006), and The Frozen Planet is being billed as a sequel of sorts. David Attenborough will return as narrator[2], and as with Planet Earth, the series will be shot entirely in HD.
The six-part series will focus on life in the Arctic and Antarctic, regions of the planet that are currently experiencing a more rapid rate of climatic change than any other. The production team were keen to film a comprehensive record of the natural history of the polar regions, because climate change is affecting landforms such as glaciers, ice shelves, the extent of sea ice as well as threatening the future of many species.
Filming is currently underway, and will focus particularly on the challenges facing polar bears and Arctic wolves in the north and adelie penguins and wandering albatross in the south, although storylines are still being developed. After an introductory episode, the next four episodes will depict the changing seasons at the poles, before a final episode focusing on mankind’s activities at the poles.[3] Filmmakers will be working in new locations, including Antarctica’s active volcanoes and the Russian Arctic. Sequences already captured include migrating eider ducks and footage of a fur seal colony from the air. The aerial photography will again use the Cineflex cameras pioneered on Planet Earth, which enables steady footage to be captured from long-range without disturbing the animals.
The Frozen Planet is due to be broadcast on BBC One in autumn 2011, with the US broadcast on Discovery following in spring 2012.[4] Some reports suggest that the series will run to eight episodes in the US.
Then Planet Earth it will be.quote:Op zondag 15 juni 2008 17:24 schreef ItaloDancer het volgende:
[..]
De serie is iets van 10 uur en de film 1,5 uur, dus ja het spreekt voor zich dat je veel dingen mistmaar de film is ook erg mooi, ik kan niet in je portomonnee kijken enz.
![]()
Blueray is er ook alquote:Op vrijdag 11 juli 2008 15:46 schreef FP128 het volgende:
Hey, ik zag laatst bij de FRS een dvd-serie liggen met Planet Earth. Dat is'm toch? Prijs was niet onaardig. Doen kopen of nog ff wachten op blueray?
De BBC versie die ik heb heeft geen Nederlandse ondertitels helaas.quote:Op vrijdag 31 oktober 2008 21:19 schreef w8jij17 het volgende:
En nog altijd is hij niet uitgezonden. Zijn de plannen van de EO inmiddels van de baan, of komt er binnenkort nog een zender die 'm uit wil zenden?
En is de versie op dvd al met Nederlandse ondertiteling beschikbaar? Ik wil 'm kopen!
Heb er niks van gemerkt of gelezen. Ziet er allemaal prachtig uitquote:Op vrijdag 31 oktober 2008 22:04 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
De BBC versie die ik heb heeft geen Nederlandse ondertitels helaas.
Mbt de Bluray versie: ik las recensies dat de beelden lang niet allemaal HD zijn. Dat valt dus wel mee?
quote:Op zaterdag 13 december 2008 13:03 schreef Adelante het volgende:
Ook maar de dvd Planet Earth bij play besteld, 24 euro voor 10 uur meesterlijke beelden.
Gegristencensureerd of de normale?quote:Op vrijdag 26 december 2008 16:29 schreef ItaloDancer het volgende:
De EO gaat eindelijk Planet Earth uitzenden, vanaf oudejaarsavond.
Waarschijnlijk de Gristengecensureerde. Maar je moet die set ook gewoon kopenquote:Op vrijdag 26 december 2008 16:38 schreef Nembrionic het volgende:
[..]
Gegristencensureerd of de normale?
Leukk!quote:Op vrijdag 26 december 2008 16:29 schreef ItaloDancer het volgende:
De EO gaat eindelijk Planet Earth uitzenden, vanaf oudejaarsavond.
quote:Op donderdag 1 januari 2009 19:45 schreef nelisb het volgende:
Net bij Amazon.co.uk gekocht.
15,67 pond inclusief verzendkosten
http://www.amazon.co.uk/Planet-Earth-Complete-BBC-Disc/dp/B000EXZL4I/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=dvd&qid=1230835515&sr=8-1
Geen geld.
Zeker een goed alternatiefquote:Op vrijdag 26 december 2008 19:48 schreef w8jij17 het volgende:
Fuck de EO:
http://multiblog.vrt.be/canvasprogrammas/category/planet-earth/
Is die er niet allang dan?quote:Op donderdag 8 januari 2009 22:06 schreef w8jij17 het volgende:
G*dverdeg*dver! 22:05 staat er toch in de gids!?
Had me voorgenomen de hele serie op te nemen, maar aangezien het niet herhaald zal worden gaat dat niet meer lukken.
Dan maar tot St. Juttemus wachten tot hij Nederlands ondertiteld verkrijgbaar is.
Kloppen de tijden niet dan? Ik heb hier mijn HDD recordertje nog spinnen namelijk.quote:Op donderdag 8 januari 2009 22:06 schreef w8jij17 het volgende:
G*dverdeg*dver! 22:05 staat er toch in de gids!?
Had me voorgenomen de hele serie op te nemen, maar aangezien het niet herhaald zal worden gaat dat niet meer lukken.
Dan maar tot St. Juttemus wachten tot hij Nederlands ondertiteld verkrijgbaar is.
Jawel, alleen geen Attenboroughquote:Op donderdag 8 januari 2009 22:10 schreef Schanulleke het volgende:
[..]
Kloppen de tijden niet dan? Ik heb hier mijn HDD recordertje nog spinnen namelijk.
Kijk, dát is nog eens onderwijsquote:Op donderdag 8 januari 2009 22:16 schreef Schanulleke het volgende:
Ooooooooh, nu vat ik hem. Hmmm, morgen even keuren. Ik heb zelf de serie toch al op DVD in de BBC uitvoering. Ik neem nu alleen op om het beter aan basisschoolkindertjes te kunnen tonen.
Bedankt, ik heb hem besteld, gelijk Blue Planet erbij gedaan.quote:Op donderdag 1 januari 2009 19:45 schreef nelisb het volgende:
Net bij Amazon.co.uk gekocht.
15,67 pond inclusief verzendkosten
http://www.amazon.co.uk/Planet-Earth-Complete-BBC-Disc/dp/B000EXZL4I/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=dvd&qid=1230835515&sr=8-1
Geen geld.
Ik heb hem ook op BR. Ik ben nu bij de derde aflevering. Damn, wat mooi!quote:Op vrijdag 9 januari 2009 16:01 schreef Nembrionic het volgende:
Ik heb zojuist die box besteld in Blu-ray
Verplichte kost idd.quote:Op donderdag 8 januari 2009 22:16 schreef Schanulleke het volgende:
Ooooooooh, nu vat ik hem. Hmmm, morgen even keuren. Ik heb zelf de serie toch al op DVD in de BBC uitvoering. Ik neem nu alleen op om het beter aan basisschoolkindertjes te kunnen tonen.
Thanks! Jammer, maar ik bestel 'm desondanks toch bij Amazon, 25 pond is geen geld natuurlijk voor zo'n goede serie (70 euro bij bol.com vind ik wat teveel van het goede).quote:Op vrijdag 6 maart 2009 07:47 schreef Schanulleke het volgende:
Daar zitten geen Nl ondertitels bij. Engels voor slechthorenden en verder niks.
dan heb je de import versie...quote:Op vrijdag 6 maart 2009 11:23 schreef Vogel87 het volgende:
[..]
Thanks! Jammer, maar ik bestel 'm desondanks toch bij Amazon, 25 pond is geen geld natuurlijk voor zo'n goede serie (70 euro bij bol.com vind ik wat teveel van het goede).
De import-versie kun je toch ook gewoon afspelen op een PlayStation 3, maar heeft alleen geen Nederlandse ondertiteling? Wel bedankt voor de tip trouwens, die bij Wehkamp is ook niet heel duur, ik wist niet dat de box op 17 maart officieel zo worden uitgebracht...quote:Op vrijdag 6 maart 2009 11:31 schreef rihago het volgende:
[..]
dan heb je de import versie...
in nederland komt de box op 17 maart...
bij wehkamp 60 euro bijv...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |