Volgende ronde:quote:Op zondag 26 maart 2006 18:18 schreef maril het volgende:
hoe lang hebben we voor Vlaanderens mooiste, hebben we al een lijst?
op een of ander manier denk ik juist nu dat het Tommeke niet word ,ik moet er echt goed over nadenken ben geneigd boonen als eerste te zetten maar ik wacht nog ff met prono tot 3 daagse van de panne gereden is.quote:Op zondag 26 maart 2006 18:26 schreef Brahimov het volgende:
Hmm, wie zouden er achter Boonen gaan eindigen, volgende week?![]()
iedereen, denk ik
dat heb ik ook........... maargoed dan zal je toch zien dat hij wint, aaaaaargh dilemmaquote:Op zondag 26 maart 2006 18:34 schreef maril het volgende:
[..]
op een of ander manier denk ik juist nu dat het Tommeke niet word ,ik moet er echt goed over nadenken ben geneigd boonen als eerste te zetten maar ik wacht nog ff met prono tot 3 daagse van de panne gereden is.
Ik had het over mezelfquote:Op zondag 26 maart 2006 19:41 schreef placebeau het volgende:
Ook een hoop met kroon en nuyens op juiste plaatsen hoor.
Gefeliciteerd met je overwinningquote:Op zondag 26 maart 2006 23:17 schreef At_Fundum het volgende:
Hehe, het wielerseizoen begint eidelijk bij mij te levendank voor de felicitaties
Ik niet.quote:Op zondag 26 maart 2006 22:21 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Wel de nummer 1 goed geraden, maar dat hebben er meer.
Heeft Ballan überhaupt wel meegedaan?quote:Op donderdag 23 maart 2006 19:53 schreef Arcee het volgende:
Brabantse Pijl
1. Ballan
2. Nuyens
3. Freire
4. Zabel
5. Paolini
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |