abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zaterdag 11 maart 2006 @ 13:38:33 #1
17897 Cart_man
Love to be hated
pi_35938795
Ik lach me steeds meer kapot om de benamingen die die joden aan ons geven,maar kakkerlakken vind ik toch nog wel de beste.Volgens mij kijken die gasten veels te veel Discovery Channel....

Ach,krijg je ervan als je al meer dan 25 jaar voor kk jood word uitgescholden...
  zaterdag 11 maart 2006 @ 13:47:24 #3
17897 Cart_man
Love to be hated
pi_35938860
Pfff, hou op zeg.
Ik zat me er eerst echt aan te ergeren. Nu kan ik alleen maar lachen om dit zielige gedoe...
A.M.A.B
pi_35939016
quote:
Op zaterdag 11 maart 2006 13:47 schreef Cart_man het volgende:
Pfff, hou op zeg.
Ik zat me er eerst echt aan te ergeren. Nu kan ik alleen maar lachen om dit zielige gedoe...
Je moet die oude gasten bij Feyenoord horen:ze noemen ons kakkerlakken omdat ze juist bang zijn voor kakkerlakken.Hoe verklaar je anders dat ze altijd zo hard wegrennen...
pi_35939236
Inderdaad, ik hoor die term kakkerlakken sinds 2 jaar, konden ze niks beters verzinnen?
  zaterdag 11 maart 2006 @ 14:54:05 #6
103590 dvdfreak
geen dvdfreak maar kc27
pi_35940466
Feyenoord op weg naar het landskampioenschap
pi_35940486
quote:
Op zaterdag 11 maart 2006 14:01 schreef renz0r het volgende:
Inderdaad, ik hoor die term kakkerlakken sinds 2 jaar, konden ze niks beters verzinnen?
Net als "The Hunter"

Maar dat komt allemaal omdat al die 16 jarige internethoolies van Ajax hier op FOK! zitten. Stoer doen op internet maar waarschijnlijk nog nooit de aRENa van binnen gezien.
  zaterdag 11 maart 2006 @ 15:16:24 #8
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_35941025
quote:
Op zaterdag 11 maart 2006 14:54 schreef dvdfreak het volgende:
Feyenoord op weg naar het landskampioenschap
na vanavond ja
pi_35941064
quote:
Feyenoord wil graag door met Pieter Collen
[Bron: Telegraaf]

Erwin Koeman wil volgend seizoen graag verder met Pieter Collen. De Belgische rechtsachter heeft op zijn beurt aangegeven z’n contract in Rotterdam te willen verlengen. „Het technische plaatje is bekend; nu moet de zaak financieel rond gemaakt worden”, aldus Koeman, die de speler voor de winterstop overhevelde van Feyenoord 2 naar de A-selectie.

De 25-jarige Collen beleeft een opvallende contractperiode bij Feyenoord, waar hij, afkomstig van NEC, in 2001 binnenstapte. Het lukte hem in vijf jaar nooit een vaste basisplaats af te dingen, speelde tot dusver slechts zeven competitieduels voor Feyenoord en werd driemaal verhuurd aan NAC.
quote:
Salomon Kalou twijfelgeval voor Feyenoord-RKC
[Bron: FR-Fans.nl]

Op de koude training van vandaag werkte de selectie een normale training af in aanloop naar het duel tegen Rkc. Enige twijfelgeval is Salomon Kalou die apart trainde met de hersteltrainer. Voor de rest speelt waarschijnlijk het zelfde elftal als tegen Fc Utrecht en is Patrick Paauwe zijn basisplaats hoogstwaarschijnlijk kwijt. Serginho Greene zal, net als vorige week, op zijn plaats spelen. Pieter Collen zal weer de rechtsback zijn, zo bleek vanmorgen uit de training.
  zaterdag 11 maart 2006 @ 15:22:27 #10
137910 daaaaan
bla die bla
pi_35941173
Wat een negatieve titel.
pi_35941175
quote:
11-03-2006: FR-Fans.nl: Een gelijkspel in de arena de ideale uitslag
[Bron: FR-Fans.nl]


Vanavond staat ajax - Psv op het programma. Het kampioenschap ligt bij een gelijkspel of winst voor ajax weer helemaal open. Bij winst van Psv lijkt het definitief over voor de Rotterdammers, dan rest Feyenoord nog zeven oefenwedstrijden voor de play-offs beginnen, met morgen Rkc Waalwijk als eerste oefenopponent.

Maar moet de Feyenoord-supporter dan ineens blij zijn met winst van de aartsrivaal? Nee! Een gelijkspel lijkt de ideale uitslag. ajax wint niet en Psv kan worden ingelopen. Als Psv slechts één punt mee neemt naar Eindhoven, dan blijft de opdracht van Erwin Koeman en zijn selectie gelijk: Feyenoord moet alles winnen inclusief van Psv en Psv moet nog minimaal één keer gelijk spelen. Als Psv dan nog één keer gelijk speelt wordt Feyenoord kampioen op doelsaldo!
pi_35941237
quote:
Op zaterdag 11 maart 2006 14:54 schreef Dirk-Kuijt het volgende:

[..]

Net als "The Hunter"

Maar dat komt allemaal omdat al die 16 jarige internethoolies van Ajax hier op FOK! zitten. Stoer doen op internet maar waarschijnlijk nog nooit de aRENa van binnen gezien.
Laat jezelf eens wat beter informeren voordat je met dit soort geleuter komt
'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal
  zaterdag 11 maart 2006 @ 15:25:26 #13
137910 daaaaan
bla die bla
pi_35941253
Triest.Dat ene puntje zul je maar nodig hebben om kampioen te worden.
pi_35941326
quote:
Op zaterdag 11 maart 2006 15:24 schreef StarGazer het volgende:

[..]

Laat jezelf eens wat beter informeren voordat je met dit soort geleuter komt
Is gewoon zo! Jullie hebben de meeste supporters op Internet. Die een mening over alles en nog wat rond de club hebben maar haast nooit naar een wedstrijd gaan.
pi_35941327
quote:
Op zaterdag 11 maart 2006 15:18 schreef Dirk-Kuijt het volgende:

[..]


[..]
Collen

DIe zou ik ook nog wel 's graag eoa jood zien opvreten, een type wesly ofzo
hij kan altijd nog bacardi gaan serveren in het cafe van Lock, Stock and Two Smoking Barrels
pi_35941354
quote:
Op zaterdag 11 maart 2006 15:22 schreef daaaaan het volgende:
Wat een negatieve titel.
Plee offs zijn negatief
pi_35941385
quote:
Op zaterdag 11 maart 2006 15:28 schreef mister_popcorn het volgende:

[..]

Collen

DIe zou ik ook nog wel 's graag eoa jood zien opvreten, een type wesly ofzo
Tegen ajax kwam hij er gelijk in met Babel. Iedereen op vakkie W tegen Collen:

Pak um Pieter, pak um!
Pieter Zaguhhhh!

pi_35941406
quote:
Op zaterdag 11 maart 2006 15:28 schreef Dirk-Kuijt het volgende:

[..]

Is gewoon zo! Jullie hebben de meeste supporters op Internet. Die een mening over alles en nog wat rond de club hebben maar haast nooit naar een wedstrijd gaan.
Niet iedereen over 1 kam scheren, dirkie
'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal
pi_35941427
quote:
Op zaterdag 11 maart 2006 15:32 schreef StarGazer het volgende:

[..]

Niet iedereen over 1 kam scheren, dirkie
Ok, ik bedoel 3/4 dat hier op FOK! zit dan.
pi_35941801
NIEUWBOUW OP VARKENOORD GEOPEND

Onder grote belangstelling is vanmiddag het nieuwe complex van Sportclub Feyenoord op Varkenoord geopend. Hans Fortuin, voorzitter van Feyenoords amateurtak, deed dat samen met Jorien van den Herik. Om de onderlinge verbondenheid te symboliseren, knoopten beide voorzitters twee koordjes aan elkaar, waarmee de opening van de nieuwe kantine, kleedkamers en kantoren op Varkenoord een feit was.

Hans Fortuin schetste in zijn openingsspeech een beeld van de ontwikkeling die de bouw van het complex heeft doorgemaakt, vanaf het allereerste initiatief in 2000, via de eerste paal in mei vorig jaar, tot aan de officiële opening van vandaag.

Het nieuwe complex bestaat uit twee verdiepingen. Beneden zijn ondermeer dertien ruime kleedkamers, een ruimte voor de medici, de terreinknecht en voor de opslag van kleding. Op de eerste etage huist ondermeer het secretariaat, het historisch archief en het bestuur. De rode zaal, die zich daar ook bevindt, zal ook worden gebruikt door de RSV (Rotterdamse Scheidsrechters Vereniging.)



Jorien van den Herik benadrukte in zijn speech dat de basis van Feyenoord nog altijd op Varkenoord ligt. Maar hij keek ook vooruit. ‘Als er ooit een nieuwe Kuip komt, dan is dit de plek waar die moet komen te staan. Daarom sta ik hier met een ietwat dubbel gevoel. Aan de ene kant hoop ik dat we hier met z´n allen nog jaren in goede gezondheid van dit complex kunnen genieten. Aan de andere kant hoop ik ook ooit de dag mee te mogen maken dat we zeggen: hup, weg moet die handel: hier komt de nieuwe Kuip.’


Mooi dat goude logo
pi_35941847
quote:
Zaakwaarnemer: Nederland geen optie voor Boateng

De zaakwaarnemer van Boateng gaf tegenover SkySports aan dat hij en de middenvelder geen enkele contact hebben gehad met Feyenoord over een mogelijke transfer van Boateng. Erwin Koeman gaf eerder al eens aan naar aanleiding van speculaties dat Boateng veel te veel verdiend voor Feyenoord.

Volgens de zaakwaarnemer is een terugkeer van Boateng naar Nederland geen optie voor de middenvelder. De transfervrije middenvelder wacht op een aanbod van zijn huidige club Middlesborough. Komen de partijen daar niet uit zou hij wel in de Premier League willen blijven spelen.
  zaterdag 11 maart 2006 @ 17:52:00 #22
23186 FrankyMcG
I'd rather have the scar
pi_35944883
FEYENOORD!!!!!

(tvp)
[b]It doesn't take a big man to knock somebody down. Just a little courage to lift him off the ground[/b]
pi_35944944
Ik had wel iets meer vertrouwen van de Rotterdammers verwacht ivm de titelrace, de handdoek is in de ring geworpen?
Yeah baby Yeah!
  zaterdag 11 maart 2006 @ 17:57:54 #24
93214 DeTolk
Elk puntje telt.
pi_35945045
Feyenoord is zeker blij als Ajax wint vanavond?

pi_35945128
quote:
Op zaterdag 11 maart 2006 17:57 schreef DeTolk het volgende:
Feyenoord is zeker blij als Ajax wint vanavond?

Nee gelijkspel is het mooiste!
pi_35945163
quote:
Op zaterdag 11 maart 2006 18:00 schreef Dirk-Kuijt het volgende:

[..]

Nee gelijkspel is het mooiste!
Dan loopt PSV alsnog 1 punt uit?
Yeah baby Yeah!
  zaterdag 11 maart 2006 @ 18:04:09 #27
17897 Cart_man
Love to be hated
pi_35945227
Ik ben nooit blij wanneer ajax wint, dus ook na vanavond niet. Ze winnen overigens niet vanavond...
A.M.A.B
pi_35945289
quote:
Op zaterdag 11 maart 2006 18:04 schreef Cart_man het volgende:
Ik ben nooit blij wanneer ajax wint, dus ook na vanavond niet. Ze winnen overigens niet vanavond...
Je bent wel consequent, daar hou ik van.
Yeah baby Yeah!
pi_35945297
quote:
Op zaterdag 11 maart 2006 18:02 schreef Elgigante het volgende:

[..]

Dan loopt PSV alsnog 1 punt uit?
Dan lopen wij 2 punten in als we winnen van RKC. Dan zou het verschil nog 5 punten zijn. Als Ajax zou winnen zouden het er 4 zijn. Dus dat maakt niks uit. Als we van PSV winnen en PSV speelt nog 1 keer gelijk dan maakt het niet uit of het 4 of 5 punten verschil is. Want dan pakken we op doelsaldo de titel.
pi_35945379
quote:
Op zaterdag 11 maart 2006 18:06 schreef Dirk-Kuijt het volgende:

[..]

Dan lopen wij 2 punten in als we winnen van RKC. Dan zou het verschil nog 5 punten zijn. Als Ajax zou winnen zouden het er 4 zijn. Dus dat maakt niks uit. Als we van PSV winnen en PSV speelt nog 1 keer gelijk dan maakt het niet uit of het 4 of 5 punten verschil is. Want dan pakken we op doelsaldo de titel.
Was maar een geintje
Ik denk dat Feyenoord thuis tegen dit RKC inderdaad dik gaat winnen. het gunstigste scenario voor jullie is dan nog 4 punten achterstand + een beter doelsaldo.
Maar PSV heeft wel een makkelijker programma dan Feyenoord, bovendien leeft Feyenoord in tweespalt ivm de komende play-offs.
Yeah baby Yeah!
pi_35946007
quote:
Op zaterdag 11 maart 2006 18:06 schreef Dirk-Kuijt het volgende:

[..]

Dan lopen wij 2 punten in als we winnen van RKC. Dan zou het verschil nog 5 punten zijn. Als Ajax zou winnen zouden het er 4 zijn. Dus dat maakt niks uit. Als we van PSV winnen en PSV speelt nog 1 keer gelijk dan maakt het niet uit of het 4 of 5 punten verschil is. Want dan pakken we op doelsaldo de titel.
Tuurlijk maakt dat wel uit. Als wij nog puntverlies lijden bv.
psv mag verliezen vanav
  zaterdag 11 maart 2006 @ 18:46:26 #32
137910 daaaaan
bla die bla
pi_35946673
quote:
Op zaterdag 11 maart 2006 18:04 schreef Cart_man het volgende:
Ik ben nooit blij wanneer ajax wint, dus ook na vanavond niet. Ze winnen overigens niet vanavond...
Alsof er ook maar 1 Feyenoorder blij is dat ajax wint. Iedereen is blij dat PSV verliest en dan maakt het niet uit wie de tegenstander is. Ik vind het ook moeilijk, maar ik zet de haat vanavond toch even opzij voor de liefde voor m'n eigen club.En ajax mag de play-offs wel mag halen!nog 2 leuke wedstrijden in de play-offs
pi_35946765
quote:
Op zaterdag 11 maart 2006 18:46 schreef daaaaan het volgende:

[..]

Alsof er ook maar 1 Feyenoorder blij is dat ajax wint. Iedereen is blij dat PSV verliest en dan maakt het niet uit wie de tegenstander is. Ik vind het ook moeilijk, maar ik zet de haat vanavond toch even opzij voor de liefde voor m'n eigen club.En ajax mag de play-offs wel mag halen!nog 2 leuke wedstrijden in de play-offs
zet jij de haat voor anderen dan vóó'r de liefde van je eigen club?
Merkwaardig..
Yeah baby Yeah!
pi_35946796
quote:
Op zaterdag 11 maart 2006 18:49 schreef Elgigante het volgende:

[..]

zet jij de haat voor anderen dan vóó'r de liefde van je eigen club?
Merkwaardig..
Je snapt wat ie bedoelt
  zaterdag 11 maart 2006 @ 19:17:38 #35
53267 TC03
Catch you on the flipside
pi_35947652
Waarom krijgt het übermooie Feyenoordtopic een als PI?

En ik hoop op verlies van PSV, niet op winst van Ajax.
Ten percent faster with a sturdier frame
pi_35947934
quote:
Op zaterdag 11 maart 2006 18:49 schreef Elgigante het volgende:

[..]

zet jij de haat voor anderen dan vóó'r de liefde van je eigen club?
Merkwaardig..
Bij mij geld gewoon:de liefde voor m'n club en m'n haat voor die joden zijn onmeetbaar....
pi_35951156
quote:
Op zaterdag 11 maart 2006 18:00 schreef Dirk-Kuijt het volgende:

[..]

Nee gelijkspel is het mooiste!
Nee laat ajax nu maar winnen.
Mijn Snape wat doe je !
Niet zo dol op Amerika uit de kluiten gewassen kolonie vol randebielen.
Asperger and proud !
  zaterdag 11 maart 2006 @ 21:24:58 #38
137910 daaaaan
bla die bla
pi_35952378
Koeman gaat dus nog voor de titel.
  zaterdag 11 maart 2006 @ 21:26:46 #39
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_35952454
0-0 dus

feyenoord moet winnen van psv
en dan nog willem II - psv of nac - psv waar 2 of 3 punten verspeeld moeten worden
  zaterdag 11 maart 2006 @ 21:30:15 #40
103590 dvdfreak
geen dvdfreak maar kc27
pi_35952604
quote:
Op zaterdag 11 maart 2006 21:26 schreef jorienvdherik het volgende:
0-0 dus

feyenoord moet winnen van psv
en dan nog willem II - psv of nac - psv waar 2 of 3 punten verspeeld moeten worden
Feyenoord moet idd winnen bij verlies kan PSV met 1 winnende wedstrijd landskampioen worden
  zaterdag 11 maart 2006 @ 21:32:50 #41
139407 jorienvdherik
Feyenoord KNVB Beker 07-08
pi_35952711
laat willem II maar winnen op mijn verjaardag van psv
pi_35959982
FEYENOORD


Hand in Hand.
"He who does'nt understand history is doomed to repeat it."
  zondag 12 maart 2006 @ 06:21:26 #43
128516 Fok_you
vage vogel :{
pi_35960200
quote:
Op zondag 12 maart 2006 05:15 schreef Soul_Survivor het volgende:
FEYENOORD


jazekers
als je zonodig wil stofzuigen dan kan je dat stukje voor de TV ook wel even over slaan en terugkomen als ik bier aan het halen ben, stom gleufdier!
  zondag 12 maart 2006 @ 06:24:01 #44
128516 Fok_you
vage vogel :{
pi_35960205
kut, knuffel vergeten


laten we hopen dat feyenoord er niet tot op het laatste hard voor gaat en vervolgens toch uitgeput de play-offs in mag
als je zonodig wil stofzuigen dan kan je dat stukje voor de TV ook wel even over slaan en terugkomen als ik bier aan het halen ben, stom gleufdier!
  zondag 12 maart 2006 @ 06:43:44 #45
17897 Cart_man
Love to be hated
pi_35960238
Moet maar eens gaan slapen

Benieuw of ik straks nog een beetje bijtijds op DHZ ken zijn.
A.M.A.B
pi_35960329
Wat een kinderachtig gedoe, ik hoopte gewoon dat ajax ging winnen. Beetje geneuzel om het zo te formuleren dat psv moest verliezen. Zeg gewoon waar het op staat. Een gelijk spel tja, het houdt de race nog open.
pi_35960661
quote:
Op zondag 12 maart 2006 06:24 schreef Fok_you het volgende:
kut, knuffel vergeten


laten we hopen dat feyenoord er niet tot op het laatste hard voor gaat en vervolgens toch uitgeput de play-offs in mag
Utigeput

Jullie spelen bijna al het hele jaar maar 1 wedstrijdje per week.
AFC Ajax, IJsselmeervogels & Indiana Pacers
pi_35961339
Het is koud, het is guur, gooi wat neusjes op 't vuur

hopelijk blijft het zonnetje lekker schijnen, moet geen sneeuwstorm op me kop meer.
hij kan altijd nog bacardi gaan serveren in het cafe van Lock, Stock and Two Smoking Barrels
pi_35963672
quote:
Op zondag 12 maart 2006 09:22 schreef F1Bas het volgende:

[..]

Utigeput

Jullie spelen bijna al het hele jaar maar 1 wedstrijdje per week.
Één wedstrijdje per week en nog heb ik dit jaar meer wedstrijden bezocht dan jou,rara.....
pi_35963711
quote:
Op zondag 12 maart 2006 13:17 schreef footbal_lad het volgende:

[..]

Één wedstrijdje per week en nog heb ik dit jaar meer wedstrijden bezocht dan jou,rara.....
Wat is je punt? Het gaat erom dat je met een wedstrijd per week nooit uitgeput kan raken.
AFC Ajax, IJsselmeervogels & Indiana Pacers
pi_35963795
quote:
Op zondag 12 maart 2006 13:17 schreef footbal_lad het volgende:

[..]

Één wedstrijdje per week en nog heb ik dit jaar meer wedstrijden bezocht dan jou,rara.....
FC Den Bosch | Standard Liege | Atletico Madrid | Lazio Roma | Alianza Lima | Chelsea | Dinamo Kiev
Corazón Alianza Lima Corazón para ganar a La Victoria volveremos para verte campeonar.
pi_35963817
Eindeljk 'n wedstrijd op 'n normaal tijdstip,ken je tenminste lekker uitslapen....

Zal wel weer kanker koud zijn in 't stadion,maar ja...M'n vrouwtje gaat ook 'n keertje naar Feyenoord,met haar vriendinnen,dus ken ze die knuffel lekker zélf meenemen.Aan alle (echte) Feyenoorders:veel plezier!

Ik ga naar 't stadion......
  zondag 12 maart 2006 @ 16:25:06 #53
17103 PyTh
The Few, The Proud
pi_35968222
Wat een kneuzen haha
For those involved, No explanation is necessary
For those who are not, No explanation is possible
pi_35968229
typisch weer Feyenoord kankerzooi
  zondag 12 maart 2006 @ 16:26:24 #55
123869 Merkie
Surprisingly contagious
pi_35968265
2000 light years from home
pi_35968313
As the officer took her away, she recalled that she asked,
"Why do you push us around?"
And she remembered him saying,
"I don't know, but the law's the law, and you're under arrest."
pi_35968390
Pff, thuis tegen RKC. En niet eens zelf gescoord, waar lag het aan?
A player does not hope to get lucky; he just hopes others don't get lucky.
Klik dan als je durft
  zondag 12 maart 2006 @ 16:30:17 #59
123869 Merkie
Surprisingly contagious
pi_35968406
Echt typisch Feyenoord gewoon. Waarom kunnen ze nou niet gewoon net zoals tegen Utrecht spelen. Die paar wisselvallige wedstrijden verpesten 't godverdomme ALTIJD.
2000 light years from home
  zondag 12 maart 2006 @ 16:30:55 #60
137910 daaaaan
bla die bla
pi_35968421
Nog nooit een seizoen gezien waarin de titel zo dichtbij was, maar gewoon weggegooid is omdat de spelers godverdomme te lui zijn om iets beter hun best te doen tegen een clubje als RBC, en fatsoenlijk hun kansen af te ronden in dit soort wedstrijden. Je zou bijna denken aan linke Chinezen in de Kuip.
Nu moeten de spelers het maar goedmaken door de play-offs te winnen, of zich in ieder geval voor 100 % in te zetten daarvoor.

[ Bericht 13% gewijzigd door daaaaan op 12-03-2006 16:40:06 ]
pi_35968422
Dag eventueel kampioenschap, als je het zo vergooit verdien je het ook niet.
  zondag 12 maart 2006 @ 16:31:03 #62
17103 PyTh
The Few, The Proud
pi_35968425
Als AZ volgende week in Alkmaar wint van feyenoord staan ze gewoon 2e.
Krijg je ajax - feyenoord voor de play offs
For those involved, No explanation is necessary
For those who are not, No explanation is possible
pi_35968432


* Dylan Dog zet de champagne vast koud...
What we do in life echoes in eternity
Just relax - It's what Jesus would do
Wat een vrouw!
spits!
pi_35968445
Tja, belabberd natuurlijk. Geen kampioen waardig dit Feyenoord, dus is PSV de verdiende kampioen.
That's all folks!
  zondag 12 maart 2006 @ 16:32:47 #65
123869 Merkie
Surprisingly contagious
pi_35968477
Pff, als we tegen NAC en RKC hadden gewonnen stonden we maar 3 punten achter op PSV. Tel daarbij een 2-2 tegen RBC ( ) op en we hadden gewoon 1e kunnen staan.
2000 light years from home
pi_35968493
Tja, als je thuis niet van RKC kunt winnen.........
  zondag 12 maart 2006 @ 16:35:08 #67
22794 Enchanter
Right you are Ken!!!
pi_35968539
De TT klopt iig
Ik ben inmiddels overleden
  zondag 12 maart 2006 @ 16:36:26 #68
17103 PyTh
The Few, The Proud
pi_35968582
quote:
Op zondag 12 maart 2006 16:32 schreef Merkie het volgende:
Pff, als we tegen NAC en RKC hadden gewonnen stonden we maar 3 punten achter op PSV. Tel daarbij een 2-2 tegen RBC ( ) op en we hadden gewoon 1e kunnen staan.
Als als als....als je moeder een lul had was het je vader
For those involved, No explanation is necessary
For those who are not, No explanation is possible
pi_35968621
quote:
Op zondag 12 maart 2006 16:36 schreef PyTh het volgende:

[..]

Als als als....als je moeder een lul had was het je vader
Per definitie niet!
  zondag 12 maart 2006 @ 16:37:59 #70
123869 Merkie
Surprisingly contagious
pi_35968629
Maar tegen de wat mindere clubs waar je van moet winnen laten ze het godverdomme ALTIJD liggen. Het is echt elk jaar zo.
2000 light years from home
  zondag 12 maart 2006 @ 16:43:14 #71
137910 daaaaan
bla die bla
pi_35968770
quote:
Op zondag 12 maart 2006 16:36 schreef PyTh het volgende:

[..]

Als als als....als je moeder een lul had was het je vader
Dat slaat nergens op. Normaliter had Feyenoord gewonnen van die teams.
pi_35968824
quote:
Op zondag 12 maart 2006 16:43 schreef daaaaan het volgende:

[..]

Dat slaat nergens op. Normaliter had Feyenoord gewonnen van die teams.
En PSV wint normaal gesproken ook uit bij Heracles en thuis van Twente...
What we do in life echoes in eternity
Just relax - It's what Jesus would do
Wat een vrouw!
spits!
  zondag 12 maart 2006 @ 16:46:42 #73
137910 daaaaan
bla die bla
pi_35968884
quote:
Op zondag 12 maart 2006 16:44 schreef Dylan Dog het volgende:

[..]

En PSV wint normaal gesproken ook uit bij Heracles en thuis van Twente...
Heracles niet, die hebben laten zien dat ze het topteams moeilijk kunnen maken.
pi_35968900
quote:
Op zondag 12 maart 2006 16:46 schreef daaaaan het volgende:

[..]

Heracles niet, die hebben laten zien dat ze het topteams moeilijk kunnen maken.
Normaal gesproken wint PSV gewoon tegen Heracles hoor....
What we do in life echoes in eternity
Just relax - It's what Jesus would do
Wat een vrouw!
spits!
pi_35968939
Pierre brak de boel open.
FC Den Bosch | Standard Liege | Atletico Madrid | Lazio Roma | Alianza Lima | Chelsea | Dinamo Kiev
Corazón Alianza Lima Corazón para ganar a La Victoria volveremos para verte campeonar.
  zondag 12 maart 2006 @ 16:49:48 #76
97934 ASroma
Flamboyant
pi_35968964
Feyenoord

typisch heel typisch
  zondag 12 maart 2006 @ 16:50:11 #77
137910 daaaaan
bla die bla
pi_35968972
quote:
Op zondag 12 maart 2006 16:47 schreef Dylan Dog het volgende:

[..]

Normaal gesproken wint PSV gewoon tegen Heracles hoor....
Normaal gesproken ja, maar dit seizoen was Heracles sterk. RBC extreem zwak.
pi_35968994
quote:
Op zondag 12 maart 2006 16:44 schreef Dylan Dog het volgende:

[..]

En PSV wint normaal gesproken ook uit bij Heracles en thuis van Twente...
En Ajax wint normaal gesproken ook thuis van Heracles, ADO, Heerenveen, PSV, Feyenoord, Utrecht, NEC, en uit bij AZ, Feyenoord, PSV, Utrecht, Heerenveen, NEC
  zondag 12 maart 2006 @ 16:51:06 #79
17103 PyTh
The Few, The Proud
pi_35969001
Gewoon weer lekker UEFA Cup volgend jaar jongens!

Alles komt goed
For those involved, No explanation is necessary
For those who are not, No explanation is possible
  zondag 12 maart 2006 @ 16:54:03 #80
68638 Zwansen
He is so good it is scary...
pi_35969074
  zondag 12 maart 2006 @ 16:54:36 #81
107445 Jajong
Hadouken!
pi_35969091
Hahahahha
[i]Doordeweeks werken, in het weekend aan de coke[/i]
The Ultimate Predictor 2011/2012 Champ!
  zondag 12 maart 2006 @ 16:57:46 #82
137910 daaaaan
bla die bla
pi_35969179
Pierre maar weer de Kuip uitjagen of zijn jullie van mening dat dit toeval is?
pi_35969248
Toeval dunkt me, ze hebben het collectief af laten weten.
That's all folks!
pi_35969285
quote:
Op zondag 12 maart 2006 16:50 schreef Saekerhett het volgende:

[..]

En Ajax wint normaal gesproken ook thuis van Heracles, ADO, Heerenveen, PSV, Feyenoord, Utrecht, NEC, en uit bij AZ, Feyenoord, PSV, Utrecht, Heerenveen, NEC
Dat is klets maar de stelling van de aandrager ook. Voetbal is een onvoorspelbare sport dus moet je niet gaan piepen over 'normaal gesproken'.
What we do in life echoes in eternity
Just relax - It's what Jesus would do
Wat een vrouw!
spits!
pi_35969313
quote:
Op zondag 12 maart 2006 16:57 schreef daaaaan het volgende:
Pierre maar weer de Kuip uitjagen of zijn jullie van mening dat dit toeval is?
Pierre viel in na de 1-1.
As the officer took her away, she recalled that she asked,
"Why do you push us around?"
And she remembered him saying,
"I don't know, but the law's the law, and you're under arrest."
pi_35969342
GVD kk zooi
Hoe is het mogenlijk. In de eerste helft had het al 10-0 moeten staan. We overklaste RKC volledig. In de hele wedstrijd volgens mij wel 20 schoten op goal gehad. 1 bal tegen de paal en 1 bal tegen de lat. GVD hoe kan dat nou man. Nu voetballen we eindelijk weer eens goed, worden de ballen weer niet afgemaakt

PSV feli dan maar he
  zondag 12 maart 2006 @ 17:05:03 #87
68638 Zwansen
He is so good it is scary...
pi_35969344
Wel typerend hoor, alle seizoenen dat Pierre bij Feyenoord speelt worden ze geen kampioen, oh wacht. Als hij er niet speelt ook niet.

pi_35969397
quote:
Op zondag 12 maart 2006 16:57 schreef daaaaan het volgende:
Pierre maar weer de Kuip uitjagen of zijn jullie van mening dat dit toeval is?
Kerel wat bazel je kk teletekstsupporter. Pi-air viel meteen na het doelpunt in. WTF heeft die gozer te maken met de 1-1
  zondag 12 maart 2006 @ 17:07:49 #89
53267 TC03
Catch you on the flipside
pi_35969415
Ten percent faster with a sturdier frame
pi_35969436
Laten ze die Castelen ook maar verkopen. Raakt geen bal meer. Laten de Ceulaar en Vincken het maar uitvechten volgend jaar op die plek.
  zondag 12 maart 2006 @ 17:09:40 #91
68638 Zwansen
He is so good it is scary...
pi_35969470
quote:
Op zondag 12 maart 2006 17:07 schreef Dirk-Kuijt het volgende:

[..]

Kerel wat bazel je kk teletekstsupporter. Pi-air viel meteen na het doelpunt in. WTF heeft die gozer te maken met de 1-1
Ik vond wel dat ie slecht coachte vanaf de bank.
pi_35969547
Playoffs worden gespeeld tegen AJAX. Maw, dit jaar in Rotterdam weer helemaal niets.
pi_35969577
quote:
Op zondag 12 maart 2006 17:12 schreef patrickt37 het volgende:
Playoffs worden gespeeld tegen AJAX. Maw, dit jaar in Rotterdam weer helemaal niets.
Als we weer zo spelen zoals we de laatste weken doen en dan de kanzen eens afmaken dan rollen we die stink joden gewoon met 3-0 op
  zondag 12 maart 2006 @ 17:14:14 #94
137910 daaaaan
bla die bla
pi_35969583
quote:
Op zondag 12 maart 2006 17:07 schreef Dirk-Kuijt het volgende:

[..]

Kerel wat bazel je kk teletekstsupporter.
Sorry, ik had eigenlijk even vanuit Bonaire naar Rotterdam moeten vliegen De intelligentie druipt er trouwens wel vanaf bij jou he?
quote:
Pi-air viel meteen na het doelpunt in. WTF heeft die gozer te maken met de 1-1
Ok, heb niet alles kunnen volgen, maar dacht dat ie er net voor het doelpunt inkwam. Daarbij heb ik het ook over het feit dat ie als invaller weinig laat zien en dat ie misschien de sfeer verpest? Ik beweer dat niet allemaal, ,maar het was gewoon een vraag naar jullie mening, omdat jullie de wedstrijd waarschijnlijk wél beter hebben kunnen volgen.
pi_35969601
Ik roep het al meer dan een jaar. Castelen heeft het inzicht wel maar hij kan het gewoon niet. Vandaag bewees hij het ook weer. Naja in elk geval hebben we het zelf gedaan
pi_35969621
quote:
Op zondag 12 maart 2006 17:14 schreef daaaaan het volgende:

[..]

Sorry, ik had eigenlijk even vanuit Bonaire naar Rotterdam moeten vliegen De intelligentie druipt er trouwens wel vanaf bij jou he?
Oja dat had ik natuurlijk moeten weten dat je in Bonaire zit
pi_35969635
BTW Feyenoord had RKC gewoon met 6-0 moeten kloppen.
  zondag 12 maart 2006 @ 17:16:30 #98
137910 daaaaan
bla die bla
pi_35969642
Ik denk trouwens dat de KNVB flink wat vriendelijke brieven binnen gaat krijgen de komende tijd vanuit Rotterdam
pi_35969651
quote:
Op zondag 12 maart 2006 17:16 schreef snabbi het volgende:
BTW Feyenoord had RKC gewoon met 6-0 moeten kloppen.
In de eerste helft al ja, in de 2de helft hadden er dan nog wel een stuk of 3 bij gemogen.
pi_35969691
quote:
Op zondag 12 maart 2006 17:13 schreef Dirk-Kuijt het volgende:

[..]

Als we weer zo spelen zoals we de laatste weken doen en dan de kanzen eens afmaken dan rollen we die stink joden gewoon met 3-0 op
Basseer je dat op de 2 wedstrijden die op DVD zijn uitgebracht.
Daarom is die DVD al verkrijgbaar, want er komt geen derde keer. Wie stopt bij jullie KJ??
Wel leuk om te zien elk jaar, In Rotterdam hopen ze op van alles, en elk jaar gaat het weer mis.
Ach, misschien ook wel een kwaliteit.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')