Ik ken er nog niet veel van , maar de eerste keer dat ik ergens k-pax hoorde vond ik em geweldig.quote:Op donderdag 16 maart 2006 00:34 schreef Takje het volgende:
Waar ik de laatste dagen erg vaak naar luister is de muziek van Kirlian Camera.
www.kirliancamera.com
Truequote:Op zondag 26 maart 2006 03:51 schreef Summerteeth het volgende:
The Weakerthans. Reconstruction Site is echt een belachelijk briljant album.
Welkom!quote:Op maandag 27 maart 2006 15:28 schreef highway101 het volgende:
Queensryche, nav het komende Arrow Rockfestival.
Geen idee hoe het zit, maar volgens mij vallen deze bands niet onder Indie, kan me nauwelijks voorstellen dat deze bands niet de commercieele speelbal zijn van grote platenmaatschappijen, daarnaast is de muziek wat mij betreft onwijs niets zeggend, echt muziek voor de gemiddelde lowlands persoon die denkt orgineel te zijn, al is het wel net een stapje hoger dan pop muziek.quote:Op maandag 27 maart 2006 15:11 schreef MaJo het volgende:
Als je een muziekstroming bedoelt dan is dat wat mij betreft indie. Er is echt een wereld voor me open gegaanIn het afgelopen jaar heb ik bands ontdekt als Maxïmo Park, Franz Ferdinand, Kaiser Chiefs, the White Stripes, the Killers, Hard Fi, We are Scientists, Infadels, Arctic Monkeys enz. Koop elke week een paar nieuwe cd's, het houdt maar niet op. Geweldig deze nieuwe zoektocht!
Joy Divisionquote:Op maandag 27 maart 2006 15:27 schreef JackHerrer het volgende:
Joy Division
Del Tha Funkee Homosapien
The Pharcyde
![]()
Indie moet je tegenwoordig niet meer al te letterlijk nemen, er zijn weinig bands die nog onder de officiële definitie vallen. Je mag het wat mij betreft ook britpop noemen, alhoewel niet alle bands daaronder vallen. En die zin over Lowlands publiek wat origineel probeert te zijn vind ik een beetje triest. Ik luister naar de muziek omdat IK het leuk vind, en niemand anders. Luister er niet naar om stoer te zijn ofzo... Dat je uberhaupt er zo over denkt zegt ook wel iets over jezelf denk ik.quote:Op maandag 27 maart 2006 15:47 schreef OFfSprngr het volgende:
[..]
Geen idee hoe het zit, maar volgens mij vallen deze bands niet onder Indie, kan me nauwelijks voorstellen dat deze bands niet de commercieele speelbal zijn van grote platenmaatschappijen, daarnaast is de muziek wat mij betreft onwijs niets zeggend, echt muziek voor de gemiddelde lowlands persoon die denkt orgineel te zijn, al is het wel net een stapje hoger dan pop muziek.
Beide zijn hiphop. Erg goede hiphop ook.quote:Op maandag 27 maart 2006 15:53 schreef OFfSprngr het volgende:
[..]
Joy Division![]()
Wat is de rest voor muziek?
Oh ja, dat ging ik doen!quote:Op maandag 27 maart 2006 15:28 schreef De-oneven-2 het volgende:
Ik ga Reconstruction Site eens proberen
Alleen omdat ik het hoesje zo mooi vind, hoor...
Inderdaad, doe 's!quote:Op maandag 27 maart 2006 16:10 schreef De-oneven-2 het volgende:
Oh ja, dat ging ik doen!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |