Er is een verschil tussen met je beste maatje een neukertje delen en met je kind een neukertje delen wat mij betrefd...quote:Op vrijdag 3 maart 2006 17:02 schreef BarraCupraCuda het volgende:
[..]
een van mijn beste vrienden en ik zijn pussybrothers
damn daar heb ik me nooit in verdieptquote:Op vrijdag 3 maart 2006 17:05 schreef gaai het volgende:
[..]
Ik zie geen fotoboekje-icoontje-dingetje.......![]()
Ik herinner me een schrijnend verhaal -was het hier op fok?- van een ventje dat een erg jonge vader had.. scheelden maar 16 jaar. Dat ventje kon nooit vriendinnetjes mee naar huis nemen want die vielen altijd voor de charmes van zijn vader.quote:Op vrijdag 3 maart 2006 16:56 schreef erodome het volgende:
[..]
Dat is toch ranzig joh, met je eigen dochter het bed delen, zou geen hoge pet ophebben van iemand die dat deed hoor...
Waanzinquote:Op vrijdag 3 maart 2006 17:18 schreef dvr het volgende:
[..]
Ik herinner me een schrijnend verhaal -was het hier op fok?- van een ventje dat een erg jonge vader had.. scheelden maar 16 jaar. Dat ventje kon nooit vriendinnetjes mee naar huis nemen want die vielen altijd voor de charmes van zijn vader.
Lachen was dat.
Amai, dat risico loop je als MILF natuurlijk ook, dat zijn pa een lekkerder ding heeft....eh..is...quote:Op vrijdag 3 maart 2006 17:18 schreef dvr het volgende:
[..]
Ik herinner me een schrijnend verhaal -was het hier op fok?- van een ventje dat een erg jonge vader had.. scheelden maar 16 jaar. Dat ventje kon nooit vriendinnetjes mee naar huis nemen want die vielen altijd voor de charmes van zijn vader.
Lachen was dat.
He maak jij snel ook eens een fotoboek aanquote:Op vrijdag 3 maart 2006 17:23 schreef SethGecko het volgende:
[..]
Amai, dat risico loop je als MILF natuurlijk ook, dat zijn pa een lekkerder ding heeft....eh..is...
nou, als ik zo eens naar de reacties kijk hier van de zich hunters wanende, zou ik dan toch ook wel voor de Pa gaan, zou hij lekker zijn dan.quote:Op vrijdag 3 maart 2006 17:23 schreef SethGecko het volgende:
[..]
Amai, dat risico loop je als MILF natuurlijk ook, dat zijn pa een lekkerder ding heeft....eh..is...
Ja ben een beetje gek, en jij dan zeker ookquote:Op vrijdag 3 maart 2006 17:27 schreef ShadoW17 het volgende:
[..]
He maak jij snel ook eens een fotoboek aan![]()
quote:Op vrijdag 3 maart 2006 17:31 schreef SethGecko het volgende:
[..]
Ja ben een beetje gek, en jij dan zeker ookdoen he,
![]()
nou, ik ben op zeker de oudste hierquote:Op vrijdag 3 maart 2006 17:29 schreef ShadoW17 het volgende:
Hoi milagro
Hoe oud ben je![]()
onbeschoft om te vragen maar toch het is in verband met dit topic![]()
Jij bent een man, dus geen MILFquote:Op vrijdag 3 maart 2006 17:31 schreef dvr het volgende:
Gezocht ter adoptie: Jongeman, 16-18, type player of milfhunter![]()
Ikke welquote:Op vrijdag 3 maart 2006 17:35 schreef milagro het volgende:
[..]
en een pikkie van 18 bv, ook al heeft ie een pikkie van 18, tja... nee, ik word er niet warm van.
Ja nee, de bedoeling is dat dat ventje een hoop MILFs gaat scoren en ze meesleept naar huis, waar dan zijn allercharmantste adoptiepa (moi) ze van hem kan afpikken.quote:
Beneden de nek zag moeders er beter uit dan de dochter, maar ik kijk toch graag iemand aan als ik ermee bezig benquote:
Dein gesicht ist mir egal, buck dich noch einmalquote:Op vrijdag 3 maart 2006 18:36 schreef dreeske het volgende:
[..]
Beneden de nek zag moeders er beter uit dan de dochter, maar ik kijk toch graag iemand aan als ik ermee bezig ben![]()
Als ze duits zou spreken inderdaad, dan krijgt ze eerst een kous in de mond geduwdquote:Op vrijdag 3 maart 2006 18:37 schreef Interpol-Maastricht- het volgende:
[..]
Dein gesicht ist mir egal, buck dich noch einmal
de puppytruk maar dan iets aangepastquote:Op vrijdag 3 maart 2006 17:45 schreef dvr het volgende:
[..]
Ja nee, de bedoeling is dat dat ventje een hoop MILFs gaat scoren en ze meesleept naar huis, waar dan zijn allercharmantste adoptiepa (moi) ze van hem kan afpikken.
Ik ben dan toch meer fan van de puppy truukquote:Op vrijdag 3 maart 2006 18:43 schreef BarraCupraCuda het volgende:
[..]
de puppytruk maar dan iets aangepast
Ik heb zomaar het idee dat jij ook nog iets te jong bent voor de aangepaste versie ......quote:Op vrijdag 3 maart 2006 18:49 schreef dreeske het volgende:
[..]
Ik ben dan toch meer fan van de puppy truuk![]()
quote:Op vrijdag 3 maart 2006 18:51 schreef gaai het volgende:
[..]
Ik heb zomaar het idee dat jij ook nog iets te jong bent voor de aangepaste versie ......![]()
ik denk dat jij daarin helemaal gelijk hebt, ben pas van 1976quote:Op vrijdag 3 maart 2006 18:51 schreef gaai het volgende:
[..]
Ik heb zomaar het idee dat jij ook nog iets te jong bent voor de aangepaste versie ......![]()
Zie je wel! Broekje......(tikte zij uit '75)quote:Op vrijdag 3 maart 2006 18:54 schreef dreeske het volgende:
[..]
ik denk dat jij daarin helemaal gelijk hebt, ben pas van 1976
Ik weet niet wat jij met 8 jaar jong deed, maar toen dacht ik nog niet aan meisjesquote:Op vrijdag 3 maart 2006 18:54 schreef BarraCupraCuda het volgende:
[..]
hij kan makkelijk mijn pa zijn
hij is 8!! jaar ouder dan mij
Ik had al eens even gespiekt uit welk bouwjaar je was.quote:Op vrijdag 3 maart 2006 18:57 schreef gaai het volgende:
[..]
Zie je wel! Broekje......(tikte zij uit '75)![]()
quote:Op vrijdag 3 maart 2006 23:46 schreef Jim.Beam het volgende:
Goed ik heb 2 kopstootjes op.....dus wie wil er batsen.
quote:Op vrijdag 3 maart 2006 15:15 schreef Jim.Beam het volgende:
[..]
Jij bent echt geil deze middag nacht he....Seth maak alsjeblieft dat verrekte batsafspraakje![]()
quote:Op zaterdag 4 maart 2006 02:17 schreef deejaylethal het volgende:
Ernstig, dat wel...
Maar zijn hier ook écht leuke dames?
kijk eens in de fotoboeken zou ik zeggen!quote:
Dat kan inderdaad voorkomen, maar hoeft niet. Seks en liefde kunnen ook heel goed gescheiden blijven.quote:Op zaterdag 4 maart 2006 11:25 schreef Stansfield het volgende:
Wat ik me meestal afvraag. Ik heb er zoals ik al zei één sexrelatie gehad met een oudere vrouw maar wat ik me dus afvraag is het niet lastig wanneer je allebei single bent? Bij mij was zij getrouwd dus ging het allemaal stiekum (wat het wel extra spannend maakte) maar het was dus puur en alleen op sex gericht. Is het niet vaak gebeurt dat er 1 van de 2 echt verliefd werd??
wat heeft de leeftijd daar dan mee te maken, dat geldt toch altijd wel?quote:Op zaterdag 4 maart 2006 11:25 schreef Stansfield het volgende:
Wat ik me meestal afvraag. Ik heb er zoals ik al zei één sexrelatie gehad met een oudere vrouw maar wat ik me dus afvraag is het niet lastig wanneer je allebei single bent? Bij mij was zij getrouwd dus ging het allemaal stiekum (wat het wel extra spannend maakte) maar het was dus puur en alleen op sex gericht. Is het niet vaak gebeurt dat er 1 van de 2 echt verliefd werd??
Oudere vrouw meldt (41) Eensch met Milagroquote:Op vrijdag 3 maart 2006 17:35 schreef milagro het volgende:
zelf , vanuit mijn leeftijd bekeken, is onder de 25 toch echt niet aantrekkelijk, maar ja ik ben zo'n suffe doos, die niet kan geilen puur op uiterlijk alleen, er moet ook nog een beetje leuk 'levelen' op ander vlak, zeg maar
en een pikkie van 18 bv, ook al heeft ie een pikkie van 18, tja... nee, ik word er niet warm van.
Ik denk het eerlijk gezegd ook wel.quote:Op zaterdag 4 maart 2006 11:51 schreef milagro het volgende:
[..]
wat heeft de leeftijd daar dan mee te maken, dat geldt toch altijd wel?
Vrouwen hebben bij de eerste ontmoeting toch al gelijk bepaald of het tot sex komtquote:Op zaterdag 4 maart 2006 11:52 schreef zesje het volgende:
[..]
Of het ooit tot sex komt, geen idee, maar vooralsnog geeft het me wel een kick.
hoeft helemaal niet.quote:Op zaterdag 4 maart 2006 11:54 schreef Duiveltja het volgende:
[..]
Ik denk het eerlijk gezegd ook wel.
Je kan het wat dat betreft zelf zover laten gaan als je wilt. Als je verliefd wordt is dat meestal eenzijdig.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |