Zit er nog een beetje schot in die actie, of staat het allemaal op een laag pitje nu?quote:Op zaterdag 4 maart 2006 18:46 schreef Houniet het volgende:
"Geef Ajax z'n gezicht terug"
Ik sta trouwens nog op die site.
Laag pitje, zo mag je het noemen ja. Helaas, vond het wel een mooie actie. De spandoeken hangen er nog steeds, maar der word niets van aangetrokkenquote:Op zaterdag 4 maart 2006 18:48 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Zit er nog een beetje schot in die actie, of staat het allemaal op een laag pitje nu?
Die gaat echt niet meer bijtekenen, dat weet ik wel zeker. Na het WK zit die bij Juventus.quote:Op zaterdag 4 maart 2006 16:44 schreef Houniet het volgende:
[..]
Inderdaad, schieten we dus weer niets mee op. Lekker die zakenwaarnemers. Als hij niet wilt verlengen, en dat zit er dus waarschijnlijk in, gelijk verkopen. Maar dat zit wel goed met Van Geel.
ze gingen dacht ik kijken of er een tussenweg mogelijk wasquote:Op zaterdag 4 maart 2006 18:48 schreef Urquhart het volgende:
[..]
Zit er nog een beetje schot in die actie, of staat het allemaal op een laag pitje nu?
Ik had er 10quote:
God scoorde niet, hij wel.quote:Op zaterdag 4 maart 2006 18:41 schreef Erwtensoep het volgende:
[..]
Die denkt nu natuurlijk dat hij God is
Ach overdrijven is soms wel lekkerquote:Op zaterdag 4 maart 2006 19:01 schreef jimjim1983 het volgende:
niet overdrijven jongens. zo arrogant is die jongen ook niet.
Die van van der Vaart vorige week was leukerquote:Op zaterdag 4 maart 2006 19:23 schreef jimjim1983 het volgende:
De Jong's goal na de reclame op deutschland zwei
quote:Op zaterdag 4 maart 2006 19:52 schreef Nashje het volgende:
Jenner komt niet, gelukkig.
quote:Op zaterdag 4 maart 2006 20:39 schreef Jasza het volgende:
Wie heeft er ook zoveel zin in de rust morgen
Je doelt op dat idols optreden?quote:Op zaterdag 4 maart 2006 20:39 schreef Jasza het volgende:
Wie heeft er ook zoveel zin in de rust morgen
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |