abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_35665858
quote:
Op vrijdag 3 maart 2006 00:47 schreef Stanley_Climbfall het volgende:

[..]

Dat belooft wat!

welke kroeg?
Ach, het was een kwestie van op alle posities de spelers tegenover elkaar zetten. Brazilie heeft op elke positie een wereldtopper, Argentinie verslaan we op een paar posities, maar niet veel...

Ik gok De Vlaamsche Reus of Het Vaatje... maar dat weet ik niet precies meer.
  vrijdag 3 maart 2006 @ 01:20:33 #27
102533 Gizmo112
Dat meen je niet
pi_35665915
quote:
Op vrijdag 3 maart 2006 01:18 schreef MaxPower het volgende:

[..]


Ik gok De Vlaamsche Reus of Het Vaatje... maar dat weet ik niet precies meer.
Het ligt tegenover elkaar, maar dat terzijde (ja, ook Groningen)
Tot zover de kwaliteitspost
  vrijdag 3 maart 2006 @ 01:23:40 #28
44591 Stanley_Climbfall
out of your league
pi_35665982
Enge Groningse kliek hier..
pi_35666271
Van der Sar wordt hier wel door iedereen genoemd als wereldtopper, maar geweldig keept hij niet dit seizoen bij ManU.
  vrijdag 3 maart 2006 @ 01:41:10 #30
68638 Zwansen
He is so good it is scary...
pi_35666313
Dat moeten we afwachten, als je niet presteert op een groot toernooi ben je ook geen topspeler. (zie het verschil maar tussen een beckham en zidane)
pi_35666501
quote:
Op vrijdag 3 maart 2006 01:20 schreef Gizmo112 het volgende:

[..]

Het ligt tegenover elkaar, maar dat terzijde (ja, ook Groningen)
I know, kom er wekelijks. Weet alleen niet meer in welke van de twee de discussie plaatsvond. Niet dat dat relevant is, maar ok.
  vrijdag 3 maart 2006 @ 01:59:35 #32
44591 Stanley_Climbfall
out of your league
pi_35666525
quote:
Op vrijdag 3 maart 2006 01:41 schreef Zwansen het volgende:
Dat moeten we afwachten, als je niet presteert op een groot toernooi ben je ook geen topspeler. (zie het verschil maar tussen een beckham en zidane)
Ben ik het mee eens.

Dan zou je het nu hebben over spelers die al gepresteerd hebben in finales en op grote toernooien. Dan blijven er weinig over natuurlijk. Robben speelde op het EK een uur goed en Van der Sar krijgt terecht altijd het verwijt dat hij er juist op de grote toernooien niet helemaal staat, het laatste EK uitgezonderd wellicht. Het EK in Portugal schonk ons ook nog een zeldzame fout van Cocu. Niet een criterium om vrolijk van te worden wat betreft de Nederlanders. Van Nistelrooy toonde het wel trouwens. Zijn goal tegen de Duitsers was van grote klasse, maar bij hem ben ik altijd bang dat zijn veel te grote fanatisme (zie ook Andorra) met hem aan de haal gaat. Het zit soms tegen opgefokt aan, met overtredingen en overconcentratie tot gevolg.
pi_35667835
Absolute Nederlandse topspelers op dit moment: Edwin van der Sar, Khalid Boulahrouz, Philip Cocu, Arjen Robben, Ruud van Nistelrooy, Rafael van der Vaart, Mark van Bommel, André Ooijer, Robin van Persie.

Italië: Buffon, Nesta, Gilardino, Pirlo, Oddo, Bonera, Cannavaro, Totti, De Rossi, Cassano, Toni, Chiellini, Alessandro del Piero, Gattuso.

Argentinië: Gago, Tevéz, Mascherano, Aimar, Riquelme, Messi, Samuel, Coloccini, Sorin, Crespo, Milito, Cambiasso, Aguero.

Brazilië: Cafu, Dida, Emerson, Roberto Carlos, Cicinho, Ronaldo, Robinho, Ronaldinho, Kaká, Lúcio, Cris, Juninho, Adriano, Juan, Zé Roberto, Ricardinho.

Portugal: Ronaldo, Déco, Ferreira, Miguel, Carvalho, Maniche, Petit, Tiago, Pauleta, Figo, Simăo

Spanje: Casillas, Reyes, Vicente, Fabregas, Joaquin, Ramos, Puyol, Xavi, Valerón, Del Horno, Torres, Villa, Marchena, Albelda, Xabi Alonso, Luis Garcia, Morientes, Iniesta, Guti, Etxeberria, Albiol, Pique

Frankrijk: Thuram, Zidane, Giuly, Rothen, Trezeguet, Henry, Malouda, Vieira, Mavuba, Sagnol, Mexes, Clerc, Reveillere, Bodmer, Ribery, Evra, Gallas, Makelele

Engeland: Terry, Rooney, J. Cole, A. Cole, Gerrard, Lampard, King, R. Ferdinand, A. Ferdinand, G. Neville, Beckham, Carragher, Campbell

Oekraďne: Shust, Milevskyi, Aliiev, Shevchenko, Gusev, Voronin, Vorobei, Rebrov, Rotan, Vashchuk
God gaf de mens vrijheid en we kunnen dus al met al aannemen dat hij niet verantwoordelijk is voor menselijke misdaden. Alleen hij die de mens heeft geschapen draagt echter de volle verantwoordelijkheid voor de stront.
  vrijdag 3 maart 2006 @ 09:17:19 #34
44591 Stanley_Climbfall
out of your league
pi_35669049
En dat om 6.30u, cultheld. Zeer uitgebreid. Leg je de lat bij andere landen even hoog als bij Nederland?
  FOK!-Schrikkelbaas vrijdag 3 maart 2006 @ 10:07:36 #35
1012 Doc
Loves C, M & R
pi_35670150
Qua aantal topspelers zit Engeland duidelijk hoger dan NL.

Keeper: Vd Sar is beter dan Robinson

Neem de verdediging: Neville, Carragher, Terry, A.Cole - zijn beter en spelen bij grotere clubs dan de NLse spelers

Middenveld: Beckham, Gerrard, Lampard, J.Cole - zijn beter en spelen bij grotere clubs dan de NLse spelers (alleen Robben is mogelijk beter, en zelfs dat is twijfelachtig als je ziet hoe Hoe Cole speelt - afgelopen woensdag was Cole in ieder geval beter).

Aanval: Rooney - Owen : Rooney is duidelijk beter dan Kuyt en of RvN en Owen zijn qua topspeler gehalte gelijk.
OG X BC - Orange Goblin Beer Core: Straight Edge - 'til the bar opens
Liverpool - JFT 96 - Never forgotten
  vrijdag 3 maart 2006 @ 11:38:45 #36
141188 zoetwaterpiraat
Oranje na 4 potjes weer thuis
pi_35672479
quote:
Op donderdag 2 maart 2006 23:54 schreef Stanley_Climbfall het volgende:

De Brazilianen kunnen toppers in elke linie zoals Alex, Elber, Liedson en Gomes thuislaten.

Van Persie en Vlaar zijn toptalenten.
Ik moest lachen om de TT, ..... toen ik verder las moest ik bijna huilen. Wat een totale kwats
Alleen met Bergkamp, Stam en Tim Wakefield in de basis kan het nog iets worden.
  vrijdag 3 maart 2006 @ 11:41:23 #37
17897 Cart_man
Love to be hated
pi_35672555
quote:
Op vrijdag 3 maart 2006 00:02 schreef stijgende_ster het volgende:
Het gaat niet om het aantal topspelers, maar om het topteam wat er staat.


Nederland heeft maar weinig echte topspelers op dit moment: Van der Sar, Davids, Seedorf, RvN, Makaay, Robben en Stam. De rest is niet top, zijn wel goed, maar niet top.
A.M.A.B
  vrijdag 3 maart 2006 @ 11:41:27 #38
44591 Stanley_Climbfall
out of your league
pi_35672557
quote:
Op vrijdag 3 maart 2006 11:38 schreef zoetwaterpiraat het volgende:

[..]

Ik moest lachen om de TT, ..... toen ik verder las moest ik bijna huilen. Wat een totale kwats
Als je je zoetwatertraantjes gedroogd hebt, moet je maar eens uitleggen wat je dan zo'n onzin vindt.

Inhoudelijk reageren is altijd beter dan je laten vertegenwoordigen door een 'smilie'.
pi_35673967
Ieder land heeft natuurlijk topvoetballers. De grootste moeilijkheid van een coach is om met die topvoetballers een TOPTEAM te maken.
En dan mag iedereen Robben een topspeler noemen : hem zal toch moeten worden verteld dat voetbal een teamsport is.
Van der Sar is dit jaar inderdaad niet in topvorm en maakte Woensdagavond ook weer 3 fouten, die gelukkig onbestraft bleven.
Kluivert is allang van de top af en dat geldt ook voor Davids en Stam.
Over spitsen kunnen we eigenlijk niet oordelen omdat deze spelers afhankelijk zijn van de vorm waarin hun medespelers verkeren. Een voorbeeld is Kuyt die bij gebrek aan aanvoer zelf gaat zwerven om ballen op te halen.
pi_35674686
Het gaat om het TOPTEAM inderdaad, daarnaast vind ik niet dat Nederland het slecht doet..van der Sar, Ooijer, Boulahrouz, Mathijsen, Gio, van der Vaart, van Bommel, Cocu, Robben, van Nistelrooij, van Persie lijkt mij toch absoluut geen slecht team. Maar ja het is aan Marco om dr een hecht collectief van te maken, want Nederland heeft ieder toernooi nog een goeie selectie gehad, maar ik heb nooit het idee gehad dat we echt kampioen konden worden behalve in 2000.
pi_35675047
quote:
Op vrijdag 3 maart 2006 12:50 schreef Fukjoeman het volgende:
Het gaat om het TOPTEAM inderdaad, daarnaast vind ik niet dat Nederland het slecht doet..van der Sar, Ooijer, Boulahrouz, Mathijsen, Gio, van der Vaart, van Bommel, Cocu, Robben, van Nistelrooij, van Persie lijkt mij toch absoluut geen slecht team. Maar ja het is aan Marco om dr een hecht collectief van te maken, want Nederland heeft ieder toernooi nog een goeie selectie gehad, maar ik heb nooit het idee gehad dat we echt kampioen konden worden behalve in 2000.
Je bedoelt waarschijnlijk : daarnaast vind ik dat Nederland het niet slecht doet. (Over iets dat je niet vindt, kun je ook geen oordeel hebben).
pi_35677784
Ik vind wel dat Nederland samen met Brazilie en Argentinie het enige land is met een exceptionele voetballer die vanaf de vleugels kan spelen.

Nederland- Robben
Brazilie- Ronaldinho
Argentinie - Messi

Daarom noem ik deze landen ook als titelfavoriet, waarin Brazilie de beste ploeg heeft
  vrijdag 3 maart 2006 @ 14:15:00 #43
9001 Gunner
#teamkroegenlos
pi_35677900
Robben zal door z'n blessure gevoeligheid nooit een top speler worden
Where law ends, tyrrany begins.
  vrijdag 3 maart 2006 @ 14:16:22 #44
9001 Gunner
#teamkroegenlos
pi_35677950
quote:
Op vrijdag 3 maart 2006 00:49 schreef tong80 het volgende:
En Kluivert


Je maakt een grapje hoop ik?
Where law ends, tyrrany begins.
  vrijdag 3 maart 2006 @ 16:10:15 #45
44591 Stanley_Climbfall
out of your league
pi_35682490
quote:
Op vrijdag 3 maart 2006 14:15 schreef Gunner het volgende:
Robben zal door z'n blessure gevoeligheid nooit een top speler worden
Ik ben er nog niet uit of dat nou pech was of dat hij echt een Litmanen is wat dat betreft. Zeker is wel dat hij korte spieren heeft. Dat hoeft niet erg te zijn, maar de risico's zijn wat groter bij zo vaak presteren op dat hoge niveau. Wel veel snelle vezels.
pi_35682645
quote:
Op vrijdag 3 maart 2006 11:41 schreef Stanley_Climbfall het volgende:

[..]

Als je je zoetwatertraantjes gedroogd hebt, moet je maar eens uitleggen wat je dan zo'n onzin vindt.
De naam Elber doet toch aardig af aan de geloofwaardigheid van je verhaal.
While we're living, the dreams we have as children fade away
AFC Ajax | Borussia Mönchengladbach] | Kansas City Chiefs | Alabama Crimson Tide
  vrijdag 3 maart 2006 @ 16:19:57 #47
9001 Gunner
#teamkroegenlos
pi_35682904
quote:
Op vrijdag 3 maart 2006 16:10 schreef Stanley_Climbfall het volgende:

[..]

Ik ben er nog niet uit of dat nou pech was of dat hij echt een Litmanen is wat dat betreft. Zeker is wel dat hij korte spieren heeft. Dat hoeft niet erg te zijn, maar de risico's zijn wat groter bij zo vaak presteren op dat hoge niveau. Wel veel snelle vezels.
Begrijp me goed; in vorm is Robben een top speler die Nederland echt nodig heeft, maar gewoon veel blessure leed, en Litmanen is misschien wel een goede vergelijking.

Jonathan Woodgate en in mindere mate Michael Owen hebben hier ook last van
Where law ends, tyrrany begins.
  vrijdag 3 maart 2006 @ 16:22:09 #48
44591 Stanley_Climbfall
out of your league
pi_35682983
quote:
Op vrijdag 3 maart 2006 16:14 schreef zjroentje het volgende:

[..]

De naam Elber doet toch aardig af aan de geloofwaardigheid van je verhaal.
Dat geeft alleen maar aan dat het altijd zo geweest is.

Mijn verhaal is niet 'geloofwaardig'. Het is een voorzet, bedoeld om over te discussieren.
  vrijdag 3 maart 2006 @ 17:02:32 #49
102533 Gizmo112
Dat meen je niet
pi_35684515
Maar wij hebben Sibon nog
Tot zover de kwaliteitspost
  vrijdag 3 maart 2006 @ 17:50:51 #50
67174 Dos37
Come on Twente
pi_35686057
Absoluut niet genoeg. Vooral verdedigen komen we zwaar te kort.
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')