Helaas mens eigen, slecht nieuws scoort, ik snap ook niet waarom.quote:Op vrijdag 3 maart 2006 03:10 schreef clumsy_clown het volgende:
Wel grappig hoe zelfs het nieuwsbericht zegt 'een groot deel distantieert, maaaaar er is ook een kleineregroep die radicaliseert'. Net als in dit topic lijken mensen liever het negatieve te willen horen.
Als dat zo is is dat dan terecht ?? .quote:Op vrijdag 3 maart 2006 09:00 schreef columnist het volgende:
van TS! Over welke groep heb je het eigenlijk? Een mogelijke radicalisering van autochtenen is dan een reactie op de moslimradicalisering!
Dat heb je neem ik vanuit een betrouwbaar wetenschapelijk onderzoek neem ik aan? Geef de bron dan maar even.quote:Op vrijdag 3 maart 2006 09:27 schreef Meki het volgende:
[..]
Als dat zo is is dat dan terecht ?? .
en onzin dat het een reactie van de Moslimradicalisme . Moslimradicalisme is juist een reactie op Nederlandse radicalisme
Onzin, 10 jaar geleden wisten Nederlanders bijna niks over moslims en hadden ze er meestal ook geen mening over. Die mening werd pas gevormd vanaf ongeveer 11 september 2001. En dat was net zo voor de rest van de westerse wereld. Met de radicalisering van moslims hebben die paar schreeuwerige gabbertjes echt niks mee te maken.quote:Op vrijdag 3 maart 2006 09:27 schreef Meki het volgende:
[..]
Als dat zo is is dat dan terecht ?? .
en onzin dat het een reactie van de Moslimradicalisme . Moslimradicalisme is juist een reactie op Nederlandse radicalisme
Laat ik maar een voorbeeld gevenquote:Op vrijdag 3 maart 2006 09:31 schreef Megumi het volgende:
[..]
Dat heb je neem ik vanuit een betrouwbaar wetenschapelijk onderzoek neem ik aan? Geef de bron dan maar even.
En nog iets. Ik vermoed dat het opblazen van dingen en moord en het dreigen daarmee idd niet bevordelijk is voor de public relations zeg maar.quote:
oow Nee - zeker weten van wel.quote:Op vrijdag 3 maart 2006 09:32 schreef Evil_Jur het volgende:
[..]
Onzin, 10 jaar geleden wisten Nederlanders bijna niks over moslims en hadden ze er meestal ook geen mening over. Die mening werd pas gevormd vanaf ongeveer 11 september 2001. En dat was net zo voor de rest van de westerse wereld. Met de radicalisering van moslims hebben die paar schreeuwerige gabbertjes echt niks mee te maken.
Geil je soms op Hirsi Ali? Want het is Hirsi Ali dit of dat met jou. Heb je soms een obsessie met haar? En hoe voelt die tent dan in je lendedoek.quote:Op vrijdag 3 maart 2006 09:33 schreef Meki het volgende:
[..]
Laat ik maar een voorbeeld geven
Hirsi Ali maakte een provocerende film en daarbij is de radicaal Mohammed B vrij gekomen
spreekt een enkeling voor een hele groep aan ?quote:Op vrijdag 3 maart 2006 09:33 schreef Megumi het volgende:
[..]
En nog iets. Ik vermoed dat het opblazen van dingen en moord en het dreigen daarmee idd niet bevordelijk is voor de public relations zeg maar.
Nee zij is een radicale vrouw met gevaarlijke ideeen .quote:Op vrijdag 3 maart 2006 09:35 schreef Megumi het volgende:
[..]
Geil je soms op Hirsi Ali? Want het is Hirsi Ali dit of dat met jou. Heb je soms een obsessie met haar? En hoe voelt die tent dan in je lendedoek.
Oow laten we de Nederlandse Hooligans erbij nemen die afgelopen dagen voor grote onrust zorgde in Amsterdam centrumquote:Op vrijdag 3 maart 2006 09:36 schreef Evil_Jur het volgende:
iedereen als vijand? Nou van die paar londsdalertjes die staan te hangen bij de edah heb ik nooit last. De kutmarrokaantjes overal daarentegen...
Lonsdalers zijn niet representatief voor het Nederlandse volk. Net zo min als 200 kut Marokanen in Amsterdam dat zijn voor de rest van de Marokanen.quote:Op vrijdag 3 maart 2006 09:34 schreef Meki het volgende:
[..]
oow Nee - zeker weten van wel.
Schreeuwende Nederlandse londsdalers pakken iedereen als vijand
Eerst de joden en nu de Moslims.
de radicalisme speelt hier al een hele tijd hoor
Als we zo doorgaan win je het toch nooit, je weet dat marrokanen, ook al is het maar een klein deel ervan, voor veel meer overlast zorgen dan enige andere bevolkingsgroep...quote:Op vrijdag 3 maart 2006 09:36 schreef Meki het volgende:
[..]
Oow laten we de Nederlandse Hooligans erbij nemen die afgelopen dagen voor grote onrust zorgde in Amsterdam centrum![]()
Dan lijken jullie heel erg op elkaar. Love is in the air.quote:Op vrijdag 3 maart 2006 09:36 schreef Meki het volgende:
[..]
Nee zij is een radicale vrouw met gevaarlijke ideeen .
quote:Op vrijdag 3 maart 2006 09:38 schreef Evil_Jur het volgende:
[..]
Als we zo doorgaan win je het toch nooit, je weet dat marrokanen, ook al is het maar een klein deel ervan, voor veel meer overlast zorgen dan enige andere bevolkingsgroep...
Dat denk jij gelukkig niet . maar de andere grote deel welquote:Op vrijdag 3 maart 2006 09:38 schreef Megumi het volgende:
[..]
Lonsdalers zijn niet representatief voor het Nederlandse volk. Net zo min als 200 kut Marokanen in Amsterdam dat zijn voor de rest van de Marokanen.
Leuke lijst, maar ik heb feiten. Statistieken.quote:Op vrijdag 3 maart 2006 09:40 schreef Meki het volgende:
[..]
Sorry ik heb een veel te lange lijst met Nederlandse criminaliteit en radicalisme.
maar ja daar neem je afstand mee
statistieken zijn onzin die zijn gebasseerd op meningenquote:Op vrijdag 3 maart 2006 09:41 schreef Evil_Jur het volgende:
[..]
Leuke lijst, maar ik heb feiten. Statistieken.
Zet die oogkleppen die je gratis bij de koran kreeg eens af, statistieken over incidenten, misdaadcijfers, dat heeft niks met meningen te maken.quote:Op vrijdag 3 maart 2006 09:43 schreef Meki het volgende:
[..]
statistieken zijn onzin die zijn gebasseerd op meningen
Die vind ik altijd reuze interessant juistquote:Op vrijdag 3 maart 2006 09:36 schreef Meki het volgende:
[..]
Nee zij is een radicale vrouw met gevaarlijke ideeen .
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |